Bez kategorii
Like

Moskiewski certyfikat „Okrągłego stołu”

21/04/2011
399 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

„Mam nadzieję ,że się już nie rozejdziemy nigdy”
/ Lech Wałęsa do W.Jaruzelskiego 1989 r./

0


Okrągły stół w świetle znanych dziś faktów jawi się, jako wydarzenie z kategorii mity i kity dla „ynteligentnych inaczej” Bez wątpienia był czymś, z czym miliony Polaków wiązały swoje nadzieje. Nadzieję na Wolną, Sprawiedliwą i Normalną Polskę. Stało się inaczej. Powstała III RP. Ten bez wątpienia jakościowy postęp w stosunku do PRLu – komunistycznego państwa okazuje się teraz po latach szybko znikającą fotomorganą.

Zamiast Wolności – demokracja. Zamiast wolnego rynku koncesje na kapitalizm rozdane komunistycznym aparatczykom oraz ludziom ze służb. Zamiast Sprawiedliwości glejt bezkarności, który otrzymali komunistyczni zdrajcy i mordercy. Zamiast Normalności – prawo bazujące na starych komunistycznych przepisach oraz takim samym- unijnym ustawodawstwie.

Jak było?

Zanim na deski polskiej sceny politycznej weszło słynne przedstawienie „Okrągły stół” Najpoważniejsi  pretendenci do „obalenia komunizmu” uczyli się z mozołem w  pięknych „okolicznościach przyrody” …swoich ról

 

 [video:

width:200]

 

Zgodnie z obowiązującą do dziś mitologią sztuka nie miała rosyjskiego suflera co pozostaje w oczywistej sprzeczności z przedstawionymi poniżej materiałami filmowymi. Rosyjskie KGB wydało nie tylko certyfikat lecz także monitorowało całą operację korzystając ze swojej agentury.

 

Stoliczku nakryj się !

Zachęcam wszystkich do obejrzeniaCAŁOŚĆI.

 

[video:

width:100]

[video:

width:100]

[video:

width:100]

Inne zapisy autora:

0

CzarnaLimuzyna

Warszawiak

65 publikacje
4 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758