WIEDZA
Like

Mord na pracownikach kampanii szczepień na polio w Pakistanie

18/12/2012
333 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Sprawiedliwi wkroczyli do gry i mordują morderców. Zaufanie na świecie do lekarzy spada do zera. Podejrzewa się ich o współpracę z lobby farmaceutycznym oraz aparatem ucisku międzynarodowych kampanii „zdrowotnych”.

0


Międzynarodowe kampanie zdrowotne stały się powszechne na całym świecie. Straszy się ludzi nowymi odmianami wirusów, a także wypuszcza się broń biologiczną, atakując bezbronnych, niczego nieświadomych ludzi. Są jednak na świecie ludzie rozumiejący tą eskalację masowej eugeniki psychopatów i zaczynają im wymierzać SPRAWIEDLIWOŚĆ.
 
Mord za mord, jak w kodeksie Hammurabiego.
 
O tym, że rządy marionetkowe na świecie, idąc po sznurku banksterskiej sitwy i wielkich międzynarodowych, bandyckich organizacji, realizują  politykę śmierci, wiedzą już miliony ludzi na całym świecie.
 
LEKARZE   I    PRACOWNICY    SANEPIDU    OBUDŹCIE    SIĘ,   UCZESTNICZYCIE W    MASOWYCH    MORDACH    NIEWINNYCH    LUDZI.!!!
 
Nasz sejm jak zwykle po angielsku wprowadził ustawę o obowiązkowych szczepieniach. To dopiero preludium. Eskalacja oszustwa na masową skalę zaczyna nabierać rozpędu. Ludzie otrzymują do domu dziwne listy i zawiadomienia, często ze szkół, do których uczęszczają ich dzieci.
 
Do admina jednego z blogów rodzic przysłał list, w którym informuje, że dyrekcja szkoły straszy chorobą bostońską, która rzekomo grasuje na terenie Dąbrowy Górniczej. Oto fragment listu:
 
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W DĄBROWIE GÓRNICZEJ
Adres do korespondencji: Będzin […]
Dyrektorzy Prywatnych Szkół i Przedszkoli wg. rozdzielnika 
W związku ze zwiększonym występowaniem zachorowań na Chorobę bostońską na terenie Powiatu Dąbrowa Górnicza i Powiatu będzińskiego , przekazuję do wiadomości oraz wykorzystania służbowego informację dotyczące w/w jednostki chorobowej.
 
podpisano
PPIS w Dąbrowie Górniczej”
Zaczyna się cudowny wstęp do używania z zapisów bandyckiej, eugenicznej ustawy o obowiązkowych szczepieniach, która realizuję politykę lobby farmaceutycznego rodem z piekła.
Ludzie na świecie zaczynają się buntować i chwała im za to. Pora, aby Polacy też gromadnie zrozumieli w co grają globaliści, czym jest Unia Europejska, do czego zmierza i co warci są wszyscy politycy, co do jednego.
W Pakistanie nieznani sprawcy, sami wymierzyli sprawiedliwość nadgorliwcom, wypełniającym rozkazy Międzynarodowej Organizacji Chorób (WHO), która to szatańska organizacja uruchomiła w Pakistanie kampanię szczepień przeciwko polio.
 
W efekcie interwencji sprawiedliwych życie straciło sześcioro pracowników uczestniczących w rządowym programie szczepień przeciwko polio w dwóch miastach na wschodzie Pakistanu.
Program szczepień przeciwko polio (chorobie Heinego-Medina) rozpoczął się w poniedziałek i miał trwać do środy. Władze poinformowały jednak, że w następstwie ataków kampanię zdrowotną zawieszono. 
Informacja zaczerpnięta z wp.pl
http://konflikty.wp.pl/kat,1020229,title,Cztery-pracownice-kampanii-szczepien-na-polio-zastrzelone-w-Pakistanie,wid,15189275,wiadomosc.html?ticaid=1fb9d

  

Inne zapisy autora:

0

Avatar
katerina404

"„Nalezenie do mniejszosci, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szalencem. Istnieje prawda i istnieje falsz, lecz dopóki ktos upiera sie przy prawdzie, nawet wbrew calemu swiatu, pozostaje normalny. Normalnosc nie jest kwestia statystyki."

108 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816