Bez kategorii
Like

Monika Parafianowicz, wiceprezes Elewarr

20/08/2020
711 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Gdy mowa o Elewarrze, państwowej firmie zajmującej się składowaniem i obrotem zbóż oraz rzepaku, głównie mówi się o jego prezesie tj. Daniela Alain Korony, który funkcję tę pełni od 1 listopada 2018 r. po 11 latach przerwy (był pierwszym prezesem odwołanym przez koalicję PO-PSL). Tymczasem w zarządzaniu spółką ma swój udział także pani wiceprezes Monika Parafianowicz. Z zawodu jest radcą prawnym, członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie; mgr prawa oraz mgr administracji – absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, kierunek prawo oraz kierunek administracja (dyplomy uznania od Rektora UMCS za bardzo dobre wyniki w nauce). W okresie studiowania była kilkukrotną stypendystką Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości im. Prof. dr hab. Jerzego Dietla w Łodzi, […]

0


Gdy mowa o Elewarrze, państwowej firmie zajmującej się składowaniem i obrotem zbóż oraz rzepaku, głównie mówi się o jego prezesie tj. Daniela Alain Korony, który funkcję tę pełni od 1 listopada 2018 r. po 11 latach przerwy (był pierwszym prezesem odwołanym przez koalicję PO-PSL). Tymczasem w zarządzaniu spółką ma swój udział także pani wiceprezes Monika Parafianowicz.

Z zawodu jest radcą prawnym, członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie; mgr prawa oraz mgr administracji – absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, kierunek prawo oraz kierunek administracja (dyplomy uznania od Rektora UMCS za bardzo dobre wyniki w nauce). W okresie studiowania była kilkukrotną stypendystką Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości im. Prof. dr hab. Jerzego Dietla w Łodzi, aktywnym działaczem organizacji studenckich. Po ukończeniu studiów nauczyciel akademicki z przedmiotów: prawo handlowe, ustrój organów ochrony prawnej, postępowanie cywilne, nauka o administracji. Następnie prawnik, szkoleniowiec, doradca, menadżer projektów w zakresie realizacji projektów wdrożeniowych i zarządczych, restrukturyzacyjnych, oraz zarządzania informacjami, świadczenie usług pomocy prawnej w ramach współpracy z instytucjami biznesowymi (w tym prawnymi) oraz instytucjami administracji publicznej.

Do Elewarru trafiła w 2017 roku, początkowo pełniąc funkcję głównego kadrowca, a po listopadzie 2018 – pełnomocnika zarządu ds. zarządzania zasobami ludzkimi, radcy prawnego, prokurenta. 5 marca zostaje wiceprezesem Zarządu Elewarr sp. z o.o.

Faktem, że pod zarządem Korona-Parafianowicz, doszło do usunięcia (w drodze zwolnienia lub nie przedłużania umów) z kilkoma osobami w centrali, z powodu ich nieprzydatności lub negatywnej oceny ich pracy. I stąd też ataki na obecny zarząd, w tym na panią wiceprezes.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
sprzeciw21

226 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816