Bez kategorii
Like

Mój Apel

10/11/2012
342 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Do mediów i wszystkich ludzi dobrej woli odpowiedzialnych za przekaz informacji.

0


            Zwracam się z uprzejmą prośbą do mediów oraz wszyskich ludzi dobrej woli odpowiedzialnych za przekaz informacji w Polsce o  nieudostępnianie swojego czasu antenowego Januszowi Palikotowi – kłamcy, oszczercy i zwykłemu oszustowi, próbującemu zwrócić na siebie uwagę poprzez tryskające głupotą wypowiedzi, które bez kamer i mikofonów z pewnością byłyby jedynie popularne wśród wąskiej grupy meneli

            Jednakże, jeśli z jakiegokolwiek powodu, pokazanie w/w osobnika byłoby konieczne, proszę o adnotację w trakcie jego wypowiedzi, że mamy do czynienia z człowiekiem zagubionym i potrzebującym pomocy (sądzę jednak, że powodu takiego ma, ponieważ każda szanująca się stacja telewizyjna, radiowa, czy portal internetowy głupot pokazywać nie będzie). Może znajdzie się ktoś, kto poda mu pomocną dłoń i zaprowadzi w odpowiednie miejsce.

            Do wszystkich zaś, którzy z jakiegokolwiek powodu czują złość i nienawiść do Janusza Palikota proszę o zaprzestanie wyrażania tych uczuć. Znacznie lepszą reakcją na jego brednie jest śmiech. Śmiech z jego pajacowania. Mile widziane są także piosenki (Miała Ala pajacyka, czy Hymn Ruchu Palikota mojego autorstwa) oraz niezwracanie na niego uwagi (jedna z lepszych reakcji – wymaga opanowania). 

            Oprócz tego, proszę również o modlitwę w intencji Janusza Palikota, a także ludzi, których próbuje on zwieść swoją ideologią cywilizacji śmierci i głupoty.

Inne zapisy autora:

0

uosiu

56 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758