ONA I ON
Like

Modna czy praktyczna torebka

16/06/2015
799 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Modna czy praktyczna torebka   Jest to jedno z odwiecznych kobiecych pytań, zresztą nie tylko kobiecych, bo problem ten coraz częściej dotyka i mężczyzn aczkolwiek raczej nie w kontekście torebek. Spróbujmy przeanalizować, co stoi za jednym, a co za drugim typem torebki.   Modna torebka   Będzie z pewnością lepsza dla tych Pań, które chcą się pokazać, często chodzą na różne kulturalne przyjęcia i bankiety, gdzie wygląd jest ważniejszy niż praktyczność. Takich okazji jest naprawdę wiele randka z chłopakiem szczególnie pierwsza, spotkanie z koleżankami.  Nada się ta torebka wszędzie tam gdzie nie spodziewamy się konieczności przenoszenia wielu rzeczy i będzie to raczej krótkie towarzyskie spotkanie, podczas którego nie będziemy potrzebować w ogóle torebki. Ona ma tylko się dobrze prezentować i […]

0


Modna czy praktyczna torebka

 

Jest to jedno z odwiecznych kobiecych pytań, zresztą nie tylko kobiecych, bo problem ten coraz częściej dotyka i mężczyzn aczkolwiek raczej nie w kontekście torebek.

Spróbujmy przeanalizować, co stoi za jednym, a co za drugim typem torebki.

 

Modna torebka

 

Będzie z pewnością lepsza dla tych Pań, które chcą się pokazać, często chodzą na różne kulturalne przyjęcia i bankiety, gdzie wygląd jest ważniejszy niż praktyczność. Takich okazji jest naprawdę wiele randka z chłopakiem szczególnie pierwsza, spotkanie z koleżankami.  Nada się ta torebka wszędzie tam gdzie nie spodziewamy się konieczności przenoszenia wielu rzeczy i będzie to raczej krótkie towarzyskie spotkanie, podczas którego nie będziemy potrzebować w ogóle torebki. Ona ma tylko się dobrze prezentować i pasować nam do sukienki i przede wszystkim podkreślać nasze bycie elegancką i na czasie.  Ewentualnie można wypełnić ją kosmetykami.

 

Praktyczna

 

Ta spełnia rolę dokładnie odwrotną rolę, raczej nie jest noszona na oficjalne przyjęcia. Ma nam służyć w drodze do pracy i w czasie jej trwania by móc w niej przechować drugie śniadanie, chusteczki, kosmetyki, portfel i wszystkie potrzebne nam przedmioty. Możemy ją wykorzystywać także idąc na zakupy, dzięki swojej pakowności jest w stanie pomieścić kilkanaście rzeczy, dzięki którym nie będziemy musieli podróżować kilka razy do sklepu i z powrotem.

 

Zresztą tak naprawdę pytanie, czy to czy to jest źle postawione, bo co zabrania nam posiadania obu rodzajów torebek? Jeśli jedna nadaje się do tego, a druga, do czego innego. One się nie wykluczają, ale uzupełniają

Zobacz więcej

0

paatteer

10 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758