Bez kategorii
Like

MODA A HANDEL KOBIETAMI

29/01/2013
306 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

W ostatnim czasie Bardzo „Modny” stał się temat mody, na co pewnie każdy zwrócił uwagę. Należy zadać sobie jednak pytanie czy jest to zupełny przypadek…

0


 

W ostatnim czasie Bardzo „Modny” stał się temat mody, na co pewnie każdy zwrócił uwagę. Należy zadać sobie jednak pytanie czy jest to zupełny przypadek, czy może władza na czele z Tuskiem lub środowisko z nim związane wykorzystuje to do określonych celów?
To, że Donald Tusk ma skłonności do podejmowania decyzji bardziej korzystnych dla różnego rodzaju układów, niż dla przeciętnego obywatela jest chyba oczywiste.
Od upadku komunizmu kraje post sowieckie w tym Polska zaczęły borykać się z pewnym problemem a mianowicie HANDLU LUDŹMI. Problem ten zapewne istnieje o ile nie przybrał na sile podczas sprawowania władzy przez obecna ekipę rządzącą. Paradoksalnie w mediach szczególnie tych związanych z władzą temat ten przestał być praktycznie poruszany, w przeciwieństwie do lat 2005-2007 kiedy to ówczesny minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro występując na konferencjach prasowych ogłaszał rozbicia gangów zajmujących się tym przestępstwem.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
goska.wr

GRUPA ""S""

2 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816