POLSKA
Like

Mocodawcy Komorowskiego z WSI będą go dalej promować!!!

05/02/2015
587 Wyświetlenia
6 Komentarze
4 minut czytania
Mocodawcy Komorowskiego z WSI będą go dalej promować!!!

Zamierzam ubiegać się powtórnie o urząd prezydenta – ogłosił Bronisław Komorowski – Zachęcają mnie do tego wysokie oceny mojej pracy, wysoki poziom zaufania…

0


 

 

 

Najwidoczniej KGB’owscy przełożeni uzurpatora z Belwederu (pod którego wcześniej sfałszowali za pośrednictwem swoich “leśnych dziadków” z PKW wybory w 2010 roku, zaraz po tym, jak przeprowadzili skuteczny zamach na Lecha Kaczyńskiego, byle tylko demaskacyjny ich mafię aneks do raportu WSI do dnia dzisiejszego nie został ujawniony, co gwarantuje im ich własna marionetka na fotelu prezydenta) uznali, że wolą postawić na tego, który już jest po same uszy umoczony w kryminalnej aferze marszałkowskiej (i stąd będzie w obawie przed skończeniem w ciemnej więziennej celi znacznie bardziej posłuszny Kremlowi od jakiegoś innego UBekistanowego zmiennika) i od teraz pozostaje im już tylko liczenie na to, że na samych ustawianych “sondażach” (bowiem sondażownie, na których wyniki powołuje się poobsadzana przez nich własną agenturą mediokracja są bezpośrednio pod ich kontrolą) zdołają jakoś dociągnąć z tym ich Komoruskim figurantem do tego 10 maja (oczywiście mogą się ostro przeliczyć, gdy tylko w tym czasie do ogólnopolskich strajków będą się przyłączały kolejne grupy zawodowe i w efekcie tego cały kraj w końcu zostanie sparaliżowany – wówczas nikt już w te ponad 50% noty poparcia nie uwierzy, zaś bez nich Bredzisław będzie skazany w drugiej turze na debatę, która do reszty go z kompromituje).

 

https://

 

Także życzmy sobie wspólnie w przeciągu kolejnych trzech miesięcy takich generalnych protestów ulicznych, przy których ten niedorajda z Belwederu ukaże w pełnej krasie swoją całkowitą na nie bezradność, a wówczas żadne sterowane ręcznie sondażownie mu nie pomogą, ani reżimowo-koncesjonowane media, które nie będą w stanie robić mu w takich warunkach tą PRL’owską propagandę sukcesu, jak gdyby nic się nie działo 🙂

 

https://

 

Przy okazji módlmy się również o to, aby przed pierwszą turą cały elektorat Wolnościowy i Niepodległościowy się w duchu AntySystemowym w końcu zdołał zjednoczyć (i to ponad głowami tych wszystkich antyobywatelsko partyjniackich liderów z Partii KORWiN, Kongresu Nowej Prawicy, Ruchu Narodowego, Partii Libertariańskiej, Demokracji Bezpośredniej, itp., itd.), co by nie stało się tak, że na przeciwko Red Bula w tej finałowej turze stanie jakiś partyjniak (na którego zawsze WSI znajdzie jakieś kompromitujące haki, aby go nimi w odpowiednim momencie zaszantażować), który się mu jedynie usłużnie podłoży – musimy wspólnie postawić właśnie na w pełni niepartyjnego Grzegorza Brauna, którego niezależność od wszelkich sitw partyjnych i antypolskich lobbystów jest bezsporna, jako że tylko takim jak on uczciwym Patriotą zależy na swoich Rodakach w kraju i poza jego granicami, jak i na losie swojej umiłowanej Ojczyzny.

 

https://

 

Warto przy okazji przypomnieć i ten poniższy wywiad, aby nie było żadnych niedomówień, kto faktycznie rządzi PRL-bis’em, bo Komor jest tylko ich jedną z wielu kukiełek na polskojęzycznej kloace politykierskiej, którą się wysługują analogicznie jak resztą samozwańczych bossów partyjniackich (których to wypromowały okrągłostołowe media na rozkaz Kiszczaka).

 

https://

Inne zapisy autora:

0

PaleoLibertarianin
PaleoLibertarianin

Antypartiokracyjny minarchista - chrześcijański libertarianin

29 publikacje
64 komentarze
 

 1. Sama Ewa Stankiewicz o tych sfałszowanych wyborach pięć lat temu wbrew lojalistycznemu JarKaczowi otwarcie w czasie protestów pod PKW mówiła —> https://www.youtube.com/watch?v=kci-6FT-PrU

  0
 2. Avatar 35stan

  “Sama Ewa Stankiewicz o tych sfałszowanych wyborach pięć lat temu wbrew lojalistycznemu JarKaczowi otwarcie w czasie protestów pod PKW mówiła”
  Szykuje się nam powtórka sprzed 5-ciu lat. Wtedy agentura otumaniła J.Kaczyńskiego lekami i powołała mu sztab wyborczy z kretami typu J.K-R, i P.Poncyliusz, którzy urządzali happeningi, a oszczędzali atakowania B.Komorowskiego(a było za co go oskarżać)
  Teraz krecią robotę wykonano, podsuwając J.Kaczyńskiemu pomysł, by kandydatem uczynić A,Dudę, który umożliwił zamach stanu B.Komorowskiemu(przejęcie władzy z pogwałceniem Konstytucji).
  Dlaczego zarówno śp. L.Kaczyński jak i J.Kaczyński mieli i ma w otoczeniu tylu kretów?
  Otóż musi mieć w swoim najbliższym otoczeniu kogoś, komu ufa bezgranicznie, a ktoś mu do ucha sączy takie pomysły.
  Kiedyś Pani dr B.Fedyszak – Radziejowska(wybitna socjolog) postawiła tezę, ze w PIS-ie przy Prezesie musi działać kret i sugerowała osobę Adama Lipińskiego(wiceprezes PIS)
  Ma on za sobą udział w Komitecie Obywatelskim przy L.Wałęsie.
  Uczestniczył on w kombinacji operacyjnej służb, jaką była afera z Renatą Beger, która była elementem większej operacji, jaką była operacja odsunięcia PIS-u od władzy w 2007 roku(ta operacja była przygotowaniem do polityki resetu USA-Rosja, a zwieńczeniem polityki resetu był zamach smoleński w 2010 roku)
  Jeśli chodzi o Adama Lipińskiego, to wywodzi się on z Dolnego Śląska, z którego pochodzi Grzegorz Schetyna, bohater “Układu Wrocławskiego” Grzegorza Brauna.
  Tak Pan Braun mówi o G.Schetynie i A.Lipińskim:

  “Grzegorz i Adam cementują razem układ, którego stałym elementem jest to, że obóz patriotyczny pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości we Wrocławiu i okolicach nie mówi nic złego ani o Schetynie, ani o Dutkiewiczu, ani o Bogdanie Zdrojewskim, który też jest w Warszawie w gronie czołowych mężów opatrznościowych. Wszyscy piszą o Schetynie, o Dutkiewiczu i o Zdrojewskim tak, jakby to byli normalni politycy. Pan Warzecha wdaje się właśnie w takie rozważania, z których mu wychodzi, że Tusk to już się przeżył, ale proszę, Schetyna jest na nowe czasy. To jest wszystko jakiś post-PRL.”

  0
 3. Każdy normalny człowiek chcący żyć w normalnym kraju powinien dołączyć do http://wolanarodu.org/ to pierwszy i jedyny ruch rzeczywiście umożliwiający wyeliminowanie rządzących zdrajców i odzyskanie niezależności i suwerenności przez Polaków i Polskę. Zamiast zajmować się bzdurami nie dającymi żadnych szans na jakiekolwiek pozytywne zmiany dołącz do http://wolanarodu.org/ i działaj. To nasza wielka szansa na wyeliminowanie zdrajców, na wyzwolenie i odzyskanie niezależności i samostanowienia. To nasz wielki obowiązek wobec przodków, rodzin i potomków. Wobec rodaków i ojczyzny. Tylko zdrajcy, tchórze i durnie nie podejmują walki o wyzwolenie. Ale walka to nie gadanie, to działanie.

  0
 4. Avatar Stanisław

  Jak dla mnie, Komorowski i Tusk razem z poboczną gwardią powinni być postawieni przed sądem za zdradę Polski – jedyny słuszny wyrok w tej sprawie wiadomo jaki jest

  0
 5. Avatar Wigor

  Komorowski=WSI, ok, ale kto jeszcze? Komu (z nazwiska) opłacało się najbardziej usunąć Lecha Kaczyńskiego i wstawić BK?

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
319217