Bez kategorii
Like

MNIE TEŻ OCENZUROWANO W GP!

03/09/2012
583 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
no-cover

Mój komentarz okazał się zbyt niepoprawny, zbyt groźny? Moderator nie pozwolił na umieszczenie go pod artykułem Targalskiego na stronie GP. To chyba jest dość wymowne…

0


 

 

Może to nie był komentarz najwyższych lotów, no ale był całkiem merytoryczny. Nie był obraźliwy. Tu go przedstawiam (w tylko odrobinkę! zmienionej formie):

//

Niestety GP – zamiast polemizować z artykułami, które są trudne, gdzie jest nagromadzenie faktów, które wskazują, jaka jest prawda (jak już się zamilczeć nie da bo np za dużo prawdy o Sakiewiczu, jego teściu i wynikach komisji parlamentarnej Macierewicza oraz jej wydawaniu książkowym, za 60pln jeśli się nie mylę, jakby to był byle towar a nie służba publiczna, choć komisja pracuje za pieniądze podatników) stosuje starą dobrą metodę – NASTĘPNIE WYŚMIAĆ.

A wiec wyrwano z kontekstu parę zdań – nie wszystkie być może mądre i przemyślane – i zdecydowano się przedstawić cały NE, jakby to był zlepek oszołomów – czy GP jest więc Wyborczą BIS ale dla tych "po prawej"? Mydlić oczy i urabiać prawicę? Czy taki jest cel twórców i pisarzy GP? Zapewne nie wszystkich.

Uczenie się myślenia polega na zbieraniu informacji, odsiewaniu kłamstw i analizowaniu faktów, a tymczasem GP zdaje się mieć najswojszą ze wszystkich prawd i wydaje się, że taka ma być ona dla każdego prawicowca, a jak nie to oszołom – dokładnie ta sama linia argumentacji co na Michnikowszczyźnie i w TVN – BRAWISSIMO!

PRAWDA JEST TAKA: Walczą w Polsce o Polską świadomość ZASADNICZO DWIE AGENTURY: moskiewska i syjonistyczna, co wyraźnie widać w artykułach i komentarzach. Tzw "główny nurt" zawsze wpisuje się w działania jednej z nich. GP jest EWIDENTNIE syjonistyczna. Syjoniści są nieco sprytniejsi w kwestii agentury wpływu, maskują się nieco lepiej, ale i tak zazwyczaj łatwo rozpoznać, z którego obozu mamy pana z megafonem. Tylko najsprytniejszych trudno jednoznacznie zdemaskować.

Główny nurt zawsze jakoś sobie radzi, bo ma źródło finansowania. NE – nawet jeśli jego pochodzenie jest niejasne – jest miejscem gdzie piszą RÓŻNI LUDZIE O RÓŻNYCH POGLĄDACH. Jest to też poletko do popisu dla tych agentur. Ale wiele jest artykułów szczerych i wartościowych (POLECAM ZAKŁADKĘ "K. KATOLICKI"! 🙂

Najbardziej znamienne w artykule Targalskiego jest wyśmiewanie idei o spisku masońskim. Czy to naprawdę jest nieświadomość? 

NIE DAJCIE SIĘ OGŁUPIĆ bolszewickim metodom – oto wiarygodne źródło:

http://krajskiomasonerii.nowyekran.pl/post/68327,czy-potrzebna-nam-hipoteza-masonska-do-objasnienia-wydarzen-i-ich-przyczyn-tekst-dedykowany-rafalowi-ziemkiewiczowi

Do tego dochodzi sugerowanie, że mamy się znowu podlizywać USraelowi i z nim iść na wojnę z Iranem. Bo jak to inaczej rozumieć? Jak nie młot – Rosja, to kowadło? USrael? A nie możnaby tak ZUPEŁNIE INACZEJ?

A MOŻE WRESZCIE ZROZUMIECIE, CO JEST RATUNKIEM I ROZWIĄZANIEM DLA CAŁEJ ZIEMI? 🙂

Jezus Chrystus Król Polski – odnowa moralna ryby poczynając od głowy, bo każdy polityk musiałby się podporządkować PRAWU BOŻEMU.

TO JE TO – ludziska – bez wymagania od rządzących, bez ich odpowiedzialności, nic się nie zmieni.

INTRONIZACJA – tak, aby żaden nie mógł się wymigać ze swoimi aferami przed majestatem Boga. Jemu mamy służyć, On jest Celem i Sensem. Każdy, kto miałby większy wpływ na Polskę musiałby na początek uroczyście przysięgać na Boże Królestwo, że będzie przestrzegać Jego praw.

Za dużo na górze masonów, satanistów.
To by był prawdziwy odsiew.

ZROZUMCIE TO WRESZCIE!

//

0

space

Pragne Zjednoczenia wszystkich Polaków milujacych Boga i Matke Ojczyzne dla jej ratowania przed smiertelnym wrogiem. Oddajmy sie ufnie Jego opiece i prowadzeniu, wypelniajac Jego wole, a wspaniale zwyciestwo bedzie zapewnione.

128 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758