Bez kategorii
Like

Miting wyborczy PiS we Wrocławiu.

26/08/2011
170 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Jutro czyli 27 sierpnia odbędzie się o 13:00 miting wyborczy PiSu na którym pojawi się Jarosław Kaczyński. Zaprezentowane zostaną jedynki, dwójki i może trójki. Impreza odbędzie się w „Times Event Center” ul.Kazimierza Wielkiego 1 – Wrocław.

0


Dobra rada wujka oszusta, jeśli chcecie wejść przyjdźcie WCZEŚNIEJ ponieważ miejsce, w którym to zorganizowano pomieści jak bozia da max 300 osób i to na stojąco bo to jak to wygląda na oficjalnej stronie (spreparowane chyba na MEGA szerokim obiektywie)

a jak to wygląda w rzeczywistości (główne foto) to dwie różne bajki. Na razie wstrzymam się od komentarza na temat lokalizacji i możliwości danego miejsca – Ci którym będzie dane się dopchać sami się przekonają o „trafności” tej decyzji.

Do jutra :]

…………………..

UPDATE:

Impreza się odbyła, oczywiście TVN nie omieszkał wyszydzić organizoatorów za brak klimatyzacji ( sam Kaczyński nawet przemówienie zaczyna od słów o "gorącej atmosferze" ) czy innych niedogodnościach lokalizacji (a nie mówiłem?). Co do merytoryki to oceńcie sami jak było – w sieci jest już pełna relacja z Wrocławia.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Ewidentny Oszust

Gdy zdecyduje sie na nowy portal blogerski, podam tutaj linka do swojego nowego bloga. Póki co mozna mnie czytac i ogladac moje materialy tutaj: http://www.youtube.com/user/ewidentnyoszust https://www.facebook.com/EwidentnyOszust

160 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816