Bez kategorii
Like

Miroslaw Kokoszkiewicz: “W jednosci sila”.

27/11/2012
440 Wyświetlenia
1 Komentarze
7 minut czytania
no-cover

Weźcie się ostro za łby, ale już po tym jak odzyskamy naszą Ojczyznę. ( … )
Wtedy dopiero zacznijcie liczyć i ustalajcie, kto ma więcej żołnierzy pod bronią oraz komu jako wodzowi należy się więcej kolorowych piór wetkniętych w zadek.

0


 

Nie wiem, jak mozna bylo stracic dla NE tak znakomitego blogera jak Kokos26.
Jego apel z najnowszego wpisu W jedności siła, czyli „obalić Republikę Okrągłego Stołu” jest szczegolnie bliski mojemu sercu i mojemu mysleniu, dlatego tez pozwalam sobie przytoczyc obszerne fragmenty:
 
„Salon, czyli wszyscy beneficjenci tego dziejowego oszustwa, którzy jak stonka czy jak kto woli żuki Kolorado obsiadły najprzeróżniejsze obszary naszego życia i żerują na Polsce i Polakach często mając nawet między sobą sprzeczne interesy, konflikty i osobiste animozje, potrafią się jednoczyć i w trudnych chwilach mówić jednym, tym samym kłamliwym językiem. ( … )
Ostatni Marsz Niepodległości uzmysłowił mi, że pod tym względem nam, czyli wszystkim tym Polakom, którym zależy nad odzyskaniu Polski z rąk „rycerzy okrągłego stołu” brakuje tej konsekwencji i jedności w dążeniu do wspólnego przecież celu.
( … )
Czy nie ma miejsca w tej wyzwoleńczej armii dla często bardzo młodych ludzi, których przywódca rzuca, jako hasło marszu „Odzyskać Polskę” i nawołuje by "zorganizować naród i obalić republikę Okrągłego Stołu"?

Czy nie ma miejsca w jednym wspólnym szeregu dla człowieka, który w imieniu młodych ludzi szczerze i do bólu głośno woła:
Marian Kowalski (MW) – „My nie prosimy o koncesje, my nie prosimy o prawa socjalne, nie błagamy o pieniądze. My ich o nic już więcej prosić nie będziemy! Przychodzimy z podniesioną głową, wiedząc, że to jest kraj NASZ. Wiecie, że od września 1939 r. nieprzerwanie najlepsi Polacy są wyzywani od bandytów i faszystów. Was w tej rzekomo wolnej Polsce też wyzywają od bandytów i faszystów. (…) Plują na nas, bo nie chcemy ich łaski, bo nie chcemy zgiąć karków i kolan przed obcymi, bo jesteśmy młodzi i silni i zbudujemy taką Polskę, za jaką oddali życie Inka, rotmistrz Pilecki i Żołnierze Wyklęci!”.
Na co młodzi ludzie odpowiadają gromkim: „Cześć i chwała bohaterom!”

Ja mam taką propozycję.

Weźcie się ostro za łby, ale już po tym jak odzyskamy naszą Ojczyznę. Proponuję dopiero na ten radosny czas odłożyć kłótnie i dyskusje na temat, kto jest bardziej prawicowy, bezkompromisowy, mądry, nieprzejednany i zasłużony. Wtedy dopiero zacznijcie liczyć, każdy własne szable i ustalajcie, kto ma więcej żołnierzy pod bronią oraz komu jako wodzowi należy się więcej kolorowych piór wetkniętych w zadek.
Nie planujcie już dzisiaj oddzielnych marszów w przyszłym roku tylko idźmy wszyscy razem”.

 
Od siebie dodam: niech sie komus nie wydaje, ze jak sie odetnie od „faszystowskiej mordy” ( okreslenie markietanki feminizmu, panny Szczukowny ) Artura Zawiszy, to salon mu przyklasnie, zas okraglostolowi geszefciarze pozwola mu odebrac sobie wladze.
„Rozpasle mordy, krzywe ryje” sa tak przyspawane do koryta, ze bezbolesnie oderwac sie ich nie da.
… podazajac za strumieniem swiadomosci, skoro juz podswiadomie zaczerpnalem z Pawla Kukiza, niech przytocze go w calosci:
Jak ja was kurwy nienawidzę
I jak ja wami kurwy gardzę
Jak ja się za was kurwy wstydzę
Gdy za granicę czasem zajrzę

Jak ja się wami kurwy brzydzę
Jak ja was dobrze kurwy znam
Jak ja się bardzo ludziom dziwię
Którzy wybrali taki chłam

To wszystko czego się dotkniecie
Od razu obracacie w pył
Szarańcza przy was to jest bajka
Bo cały kraj już zgnił

Rozpasłe mordy, krzywe ryje
Kurestwo wszędzie tam gdzie wy
Jak ja was kurwy nienawidzę
Jak do was bym z kałacha bił

A nawet jak wam plunąć w twarz
To wy mówicie że deszcz pada
Jebana wasza partia mać
Co mi ojczyznę okrada

Nadejdzie kiedyś taki czas
Za wszystko kurwy zapłacicie
W helikoptery wsadzą was
I nigdy już tu nie wrócicie.

 
Jesliby teraz zasosowac powyzsze slowa nie do “pornogrubasow” z SLD,ale do “dziennikarzy” ( czy funkcjonariuszy poprzebieranych za dziennikarzy ) spod ciemnej gwiazdy ( gwiazdy smierci ) na Czerskiej i Wiertniczej, to okazuje sie, ze artysta ujal to trafniej, niz Grzegorz Braun.
Trzeba ich nie tyle powystrzelac, co rzucic im w twarz:
I jak ja wami kurwy gardzę
Jak ja się za was kurwy wstydzę
Gdy za granicę czasem zajrzę

Jak ja się wami kurwy brzydzę
Jak ja was dobrze kurwy znam
Jak ja się bardzo ludziom dziwię
Którzy wybrali taki chłam.

 
Dla tych wszystkich intelektualnych kurwow plci obojga mozemy miec tylko pogarde. I to te kurwy powinny sie przemykac noca, ciemnymi zakamarkami, ze wstydu przed swiatem.
 
PS
Film “Cristiada” z polskimi napisami mozna obejrzec tutaj ( POLECAM!!! )
http://zalukaj.tv/zalukaj-film/16322/for_greater_glory_the_true_story_of_cristiada_2012_.html

 

 
 

Inne zapisy autora:

0

MacGregor
MacGregor

moherowy J23 na angielskiej prowincji

463 publikacje
0 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758