Globalnie i Lokalnie
Like

Mikke idzie w ślady Farage?

05/07/2014
540 Wyświetlenia
11 Komentarze
2 minut czytania
Mikke idzie w ślady Farage?

Stremowany, jak na kogoś z takim bagażem doświadczeń Wielce Szanowny Janusz Korwin Mikke wygłosił się w Brukseli. Powiedział prawdy które zna caly świat ale faktycznie nikt gęby nie otworzył. Mikke za swoje wystapienie nagrody Nobla nie dostanie.

Mikke poodgrzał atmosferę w Brukseli, niejako dowodząc że tak nie do końca ma rację mówiąc że globalne ocieplenie nie istnieje. sam sę do tego przyczyniając.

0


 

A teraz na poważnie. Wielce Szanowny Janusz Korwin Mikke reprezentuje w Brukseli także mnie. Jest Polakiem i reprezentuje Polaków. Więc jako Polak, obywatel duzego kraju (byłego państwa) nie życzę sobie aby mój delegat seplenił po angielsku. Polacy nie gęsi i swój język mają.

Bruksela funkcjonuje w ten sposób że tłumaczy każdy język na każdy inny. Idiotyzmem wygląda gdy tłumaczka musi przekladać wystapienie Polaka na język polski. Owszem pan Mikke ma prawo pokazać że umie przeczytać ściagawkę napisana po angielsku. Tylko, pytam, po co?

Polak ma obowiązek wypowiadać się w swoim ojczystm języku. Kropka.

 

 

Co takiego powiedział Korwin-Mikke? Ano to:

– Wojna z globalnym ociepleniem, jeżeli będzie efektywna, będzie szkodliwa dla środowiska naturalnego. Rośliny potrzebują dwutlenku węgla.

Kraje okupowane przez UE zapłaciły za te wojnę wielką cenę. Globalne ocieplenie – jeśli to zagrożenie jest prawdziwe – nie jest dziełem człowieka. To humbug. Ale to też instrument, by osiągnąć konkretny cel – zerowy wzrost. Ten cel, który jest marzenie.m wielu z siedzących tutaj, został osiągnięty. To przestępstwo.

Mam nadzieję, że w styczniu będzie już istniała prokuratura Unii Europejskiej i że sprawcy (w tym pseudonaukowcy, którzy w złej wierze wsparli to szaleństwo) będą przesłuchani, oskarżeni i wsadzeni do więzienia .

To sadzanie do więzienia w trakcie parlamentarnych wystapień to chyba jakaś obsesja. Znający dokonania pana JKM moga mu przypomnieć starą prawdę: “Nie starsz, nie strasz, bo się z …..sz”. Jak bowiem skończyła się lustracja i rozliczenie winnych za krzywdy Polaków w PRLu wiadomo. Ostatecznie JKM stał się obrońcą tych, do lustrowania których wzywał.

 Tym swoim wystapieniem potwierdził, że się nie zmienił.
Dlaczego więc popełniam ta notkę? Otóż dla odnotowania “historycznego wydarzenia”. Prosze zwrócić uwagę że odnotowały to praktycznie wszystkie “mendia” w Polsce. Czy to nie dziwne?

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

 1. bardzo dobrze ze te mendia tez odnotowaly historyczna histerie idioty.Mysle ze po ociepleniu czas na baby gwałcone,pasy bezpieczenstwa,zasilki dla bezrobotnych .Bedzie wesolo tyle ze idiotcznie i po polsku.Po skonczonej kadencji idiota przedstawi liste poruszonych tematów i tematow niezałatwionych.Listy beda..oszałamiajace.

  0
  • Avatar WyborcaKNP

   Media i ludzie którzy im wierzą to są kompletni idioci. Gdybyś trochę poczytał, wiedziałbyś że głosujemy na Korwina bo frajerzy nie mogą sobie z nim poradzić, a jest to jedyny człowiek na polskiej scenie politycznej, który chce zmiany tego chujowego ustroju. Teraz nadszedł czas młodego pokolenia! Głosujemy na KNP!

   0
   • Avatar Sceptissimus

    Wyborcy KNP pewnie nie przychodzi do głowy (pewnie gdyby trochę poczytał…), że głosowanie na kogoś dlatego: “…bo frajerzy nie mogą sobie z nim poradzić,” doskonale wskazuje na wyżyny intelektualne jakie w swojej krótkiej wegetacji zdołał osiągnąć; oraz że samym chceniem ” …zmiany tego chujowego ustroju.” bez mieszanki oleju ze zdrowym rozsądkiem pod deklem, można się co najwyżej masturbować następnych kilkadziesiąt lat niedościgłą ideą chorego umysłu.

    0
 2. Avatar Prokurator

  Większość moich znajomych przedsiębiorców posiadających niemałe firmy poza granicami Polski tylko czekają, aż KNP dojdzie do władzy i zlikwiduje podatek dochodowy. Macie pojęcie idioci, ilu przedsiębiorców zjedzie się do raju podatkowego? Oczywiście że nie, bo ludzie krytykujący Korwina nie mają pojęcia jak wielkie korzyści czekają na nas w kapitaliźmie. Mam nadzieję że KNP dostanie ponad 25%, co jest bardzo prawdopodobne patrząc na sondaże.

  0
  • tiia a jak on to zrobi.Tak w dwoch punktach.A ze wy glosujecie.Na adolfka tez glosowali idioci…tyle ze z opoznionym zaplonem.Co do chujowego ustroju to niektorym moze ten chujowy okazac sie potem rajem.

   0
  • Avatar Sceptissimus

   Większość moich znajomych milionerów posiadających olbrzymie firmy poza granicami Polski na wszystkich kontynentach już przebiera nogami z niecierpliwości. Kiedy KNP dojdzie do władzy, zlikwiduje podatek dochodowy i obsadzi JKM na stanowisku Naczelnego Clowna w naszym pięknym kraju – przyjadą tabunami bić mu czołem i investować gdzie się da i za friko (i jeszcze będą Polakom laskę robić) . Macie pojęcie jajogłowi idioci, ilu beznesmennuf zleci się do raju podatkowego? I z czego się śmiejecie? Z siebie się śmiejecie. Bo ludzie krytykujący Korwina nie mają pojęcia jak wielkie korzyści czekają na nas w kapitaliźmie, którego renkojmiom jest przeciesz wolny rynek i jego niewidzialna renka. Mam nadzieję że KNP dostanie ponad 125% (więcej niż trzy flaszki Jim Beam-a), co jest bardzo prawdopodobne patrząc na sondarze.

   0
 3. Avatar Kapitalista

  Dzięki temu przemówieniu Korwina, wielu Polaków przekonało się o szkodliwości Unii Europejskiej. Cała moja rodzina jednogłośnie popiera Korwina i jego partie. Kongres Nowej Prawicy jest jedyną partią, która może coś zmienić w tym kraju. Jeśli Polacy ich nie wybiorą, to większość młodych wyjedzie na stałe.. Takie deklaracje słyszy się codziennie. Lepiej wybrać nowych, świeżych niż tych którzy nami już rządzili i spieprzyli sprawę.

  0
 4. Avatar Sceptissimus

  Wyrazy szczerego współczucia. Stare przysłowie powiada, że z rodziną najlepiej wychodzi się… na zdjęciu.

  0
 5. Avatar tores

  Jak bowiem skończyła się lustracja i rozliczenie winnych za krzywdy Polaków w PRLu wiadomo. Ostatecznie JKM stał się obrońcą tych, do lustrowania których wzywał.

  Lustracja skonczyla sie tak jak skonczyla dzieki towarzyszom.Broni lusowanych gdzie?Moze powie ze jakis towazysz X lepszy niz jakis inny ale to obrona nie jest to zdanie.Nathaniel ty kiedys byles mądrzejszy teraz durna propagande szerzysz. Globalne ocieplenie moze byc faktem ale to cykl i na ten cykl czlowiek ma minimalny wplyw.Grenlandia nie byla zwana grenlandia bo tam bylo w kij lodu tylko ze bylo tam zielono i wtedy ludzi tyle nie bylo i nie bylo spalania wegla na taka skale a blac bylo zielono.Jeden wulkan wybuchnie i tyle gazow cieplarnianych leci w powietrze to blac limity trza wulkanom nałożyć chora ideologia

  0
 6. Uściślijmy. Globalne ocieplenie to globalne oszustwo. dawno,dawno temu uczono mnie w szkole ze były trzy okresy zlodowacenia więc między nimi musząbyć okresy ocieplenia. Proste.

  A teraz do rzeczy. Każdy klamca czy oszust , dla uwiarygodnienia, zaczyna od opowiadania prawdy. JKM jest tu klasycznym przykładem. Opowiada rzeczy oczywiście prawdziwe. Gdy zyska opinię człeka prawdomównego wtedy przystąpi do wlaściwego działania. Z tym europejskim prorokiem to zupełnie przesadził .

  Zresztą jaki sens ma podpowiadanie organizacji którą ma podobno rozsadzać od srodka jakie dobre uczynki powinni realizować. To ten Mikke ma rozwalać ten burdel czy pieścić zatrudnione tam panienki ?

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816