HYDE PARK
Like

Międzynarodówka LGBT po przegranej Hilary Clinton obmyśla nową strategię działania

13/01/2017
395 Wyświetlenia
1 Komentarze
3 minut czytania
Międzynarodówka LGBT po przegranej Hilary Clinton obmyśla nową strategię działania

Walmart, AT&T i Comcast to głowni sponsorzy wielkiej konferencji działaczy homoseksualnych, którzy pod koniec ub. roku obmyślali strategiczny plan działania na przyszłe lata. Ruchy LGBTQ mobilizują siły do walki z prezydenturą Donalda Trumpa i dalej będą promować aborcję, nielegalną imigrację, wszelkie aberracje seksualne jako „prawa obywatelskie”.

0


Konferencja International LGBT Leaders, która odbyła się w grudniu ub. roku początkowo była przygotowywana jako wielka impreza, mająca pomóc w umieszczeniu jak największej liczby homo-działaczy w administracji Hillary Clinton. Gdy jednak okazało się, że była szefowa Departamentu Stanu przegrała wybory prezydenckie, konferencja przekształciła się w szereg paneli dyskusyjnych odnośnie sposobów zwalczania prezydentury Trumpa i rządów Republikanów. Forum zgromadziło ponad pól tysiąca działaczy homoseksualnych, biseksualnych i transseksualnych, polityków, prawników i prawodawców nie tylko z USA, ale także z innych krajów.

Sam Victory Institute jest powiązany z fundacją Gay and Lesbian Victory, założoną w 1991 roku przez homoseksualnego działacza i jednego z głównych sponsorów Partii Demokratycznej – Terry’ego Beana, aresztowanego w 2014 roku za sodomizację 15-latka. 66 letni Bean został zatrzymany przez policję Portland w stanie  Oregon wraz ze swoim 25-letnim byłym „partnerem” Kiah Lawson za zgwałcenie 15-letniego chłopca. Ostatecznie jednak po odmowie składania zeznań przez 15-lata i zapłaceniu mu zadośćuczynienia w wysokości ponad 225 tys. USD zgodnie z zasadą tzw. kompromisu obywatelskiego, Bean opuścił areszt i uniknął procesu karnego. Bean jest również współzałożycielem grupy LGBTQ w Human Rights Campaign.

Wróćmy do konferencji. Wsparło ją wiele korporacji pod pretekstem promocji „praw cywilnych”. Podczas paneli zwrócono uwagę na tzw. otwarcie się na gejów i „małżeństwa homoseksualne” amerykańskich ambasadorów, liczne „coming outy” wpływowych ludzi i umieszczenie ich w placówkach dyplomatycznych, gdzie wraz ze swoimi homoseksualnymi partnerami przyczynili się do zmiany mentalności w innych krajach w kwestii „homo-małżeństw”. Podkreślono, że ma to zasadnicze znaczenie dla dalszej liberalizacji prawa i „normalizacji małżeństw homoseksualnych oraz  homoseksualnego stylu życia za granicą”.

Działacze wskazywali także, że udało im się wprowadzić agendę LGBTQ w wojsku dzięki promowaniu otwartego homoseksualizmu i transseksualizmu w siłach zbrojnych podczas licznych spotkań z szefostwem Pentagonu. Dzięki przychylnej administracji – z pominięciem Kongresu – udało się wprowadzić zmiany trudne do odwrócenia.

Działacze największych korporacji (sponsorów konferencji) skupili się na omawianiu kwestii walki z prawem do „wolności religijnej”. Chcą przeforsować na szczeblu stanowym odpowiednie ustawy znoszące tzw. klauzulę sumienia.  Uczestnicy konferencji nalegali, by wspierać nielegalną imigrację poprzez prezentowanie imigrantów bezzasadnie ubiegających się o azyl jako ofiary prześladowania z powodu „orientacji seksualnej” lub „tożsamości płciowej”. Ruchy LGBTQ mają jeszcze bardziej zaangażować się w promocję aborcji na żądanie, „praw” dla nielegalnych imigrantów, kontroli broni i radykalnego feminizmu.

Źródło: lifesitenews.com

Inne zapisy autora:

0

Wiadomosci 3obieg.pl
Wiadomosci 3obieg.pl

Napisz do nas jeśli w Twoim otoczeniu dzieje się coś, co wymaga interwencji dziennikarskiej redakcja@3obieg.pl

1314 publikacje
11 komentarze
 

Jeden komentarz

 1. Avatar Stefan

  Sorosowe zboki atakują ! “„Związek homoseksualny jest sprzeczny z celem i funkcją społeczną małżeństwa oraz rodziny”, a pary jednopłciowe nie tworzą „grupy rodzinnej nawet w ujęciu socjologicznym”. Tego rodzaju stwierdzenia prof., Smyczyńskiego zawarte w podręczniku „Prawo rodzinne i opiekuńcze” rozsierdziły tęczowe środowiska. Stań w obronie tradycyjnych wartości.

  Instytut Ordo Iuris uruchomił petycję w obronie prof. Smyczyńskiego, który w ostatnich dniach zaatakowany został przez organizację kwestionująca polski ład konstytucyjny. Do ofensywy dołączyło nawet Wydawnictwo C.H. Beck, które wydało podręcznik.

  Prof. Tadeusz Smyczyński jest wybitnym autorytetem w zakresie prawa rodzinnego, nauczycielem wielu pokoleń prawników. Jego klasyczny podręcznik „Prawo rodzinne i opiekuńcze”, którego wydawcą jest C.H. Beck, zawiera oczywiste stwierdzenie, że „fundamentem rodziny jest para składająca się z mężczyzny i kobiety, a nie para płciowo jednorodna”. Profesor stwierdził również, że żądanie zrównania związków homoseksualnych z małżeństwem można zaliczyć do „przejawów nadużywania idei ochrony praw człowieka, godzących w porządek prawny i społeczny”. W ostatnich tygodniach te właśnie stwierdzenia wykorzystano do ataku na Profesora Smyczyńskiego przez organizację kwestionującą naturę małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny, którą chroni art. 18 Konstytucji.
  http://www.pch24.pl/atak-homolobby-za-obrone-tradycyjnych-wartosci–stan-po-stronie-prof–tadeusza-smyczynskiego,48731,i.html#ixzz4VcqAV300

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
319217