Bez kategorii
Like

MIECZ BOGA . Syjon Cenzuruje Biblię.

04/03/2012
781 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
no-cover

Jest w Biblii ewangelia, której już nigdy w całości nie wysłuchasz na niedzielnych mszach.
Czy chodzi o „pisma” Judasza?Tomasza? Tajemnicze zwoje?
Nic takiego- bo znasz tego ewangelistę doskonale słyszałeś o nim wiele razy to jedyny ocalały Apostoł.

0


 

Cenzura nie jedno ma imię.

Dawny rok liturgiczny podzielono na trzy lata. W roku A na mszy czyta się ewangelię  św. Mateusza w roku B wysłuchacie ewangelii  św. Marka, a  w roku C głosi się ewangelię św. Łukasz. W kolejnym roku znowu cykl A więc kogo zabrakło ?

 

Słowo skazane na zapomnienie .

W ciągu tych  trzech lat , tylko w czasie Wielkiej Nocy czyli najprawdopodobniej  zaledwie trzy razy  wysłuchasz niewielkiego  fragmentu tej wyjątkowej brakującej „Janowej” ewangelii.

Co na to kapłani ? Im  może pomóc już tylko modlitwa.

Czytaj Biblię  i niestety nie czekaj na  kapłanów , gdyż oni  nie  mają prawa do wprowadzenia zmian w liturgii nawet gdyby bardzo chcieli. Czytając Biblię  wspominaj ich i poświęć im też modlitwę, to dla nich będzie szczególny czas. Konformiści zyskają co ziemskie, inni oddani Bogu, być może zbierać będą wyłącznie upokorzenie.

Kapłani – ci którym zmiany "w głowach się nie mieszczą"  będą naciskani / stosownie   pouczani/

 „18. Kapłanom diecezjalnym i zakonnym, pracującym już w winnicy Pańskiej, należy wszelkimi odpowiednimi środkami dopomagać, aby coraz głębiej rozumieli to, co spełniają w świętych obrzędach, aby żyli życiem liturgii i dzielili je z wiernymi powierzonymi ich pieczy.”

 Poddani „Arcykapłanom” nie będą mieli głosu.

 „22 §3. Dlatego nikomu innemu, choćby nawet był kapłanem, nie wolno na własną rękę niczego dodawać, ujmować ani zmieniać w liturgii.”
http://www.kkbids.episkopat.pl/index.php?id=104

 

Bezpieczna droga w burzliwych czasach

Droga świętego Jana jest kluczem dla Polski i każdego chrześcijanina, lecz zgłębić ją można wyłącznie przez dokładne poznanie. Ewangelia to miecz , który każdy musi mieć przy sobie by pojąć jak podążać drogą Chrystusa,  w burzliwych niepewnych okolicznościach. W okresie zniszczenia Syjonu,ponad 2000 lat temu , wszelkie zawieruchy bezpiecznie przebył tylko jeden  z Apostołów , a drogę jaką wskazał możemy nazwać drogą świętego Jana lub  pouczeniem Chrystusa uczynionym na życiu świętego Jana.

 Czasy zburzenia świątyni Salomona były niezwykle podobne do czasów obecnych, w których wydaje się , że historia zatacza  koło. Dziś Syjon wierzy, że   możliwe jest odbudowanie świątyni, której pokłonią się wszystkie narody i wyznania. My chrześcijanie  wiemy, że na krótki czas w tym przybytku zasiądzie wcielone zło –  antychryst. Wiele zmian przygotowuje i wprowadza nas do tego obrządku.

 

Zimny MIECZ  BOGA , gorący MIECZ BOGA.

Słowo Boga jest Mieczem. Biblia  zawiera wszystko na każdy czas. Miecz jest orężem ofensywnym więc nie daj go sobie wytrącić z ręki. Masz być zimny poucza Chrystus. Powiem więc  bądź jak miecz i utrzymaj miecz.

Ewangelia rozpala , złości lub pobudza, fascynuje , ekscytuje , wzbudza pogardę i uwielbienie. Słowo pali jak ognisty  miecz archanioła bądź więc gorący jak płonąca stal tego miecza. Znaj swój  miecz i ćwicz się we władaniu tym orężem.

Czytając ewangelię zdobywasz więcej dla siebie to Boża broń nie na darmo nam dana, nie lekceważ jej w niepewnych czasach.

Wszyscy dzisiaj pięknie mówią lecz bez punktu odniesienia nie rozpoznasz co jest prawdą co nią nie jest. Czy któryś polityk mówi "przyszedłem was okraść" ? Czy mówią nam "jesteście naszymi zakładnikami" ? Słowa są piękne ale owoce zawsze nędzne.

Jedynym pewnym punktem odniesienia jest Słowo Boga. Jak masz się odnaleźć skoro nie znasz fundamentu, skoro na morzu we mgle nie masz latarni , skoro w koło wszyscy zwodzą ?

Ewangelia JEST RZECZYWISTĄ bronią przeciwko systemom, których wszyscy mamy serdecznie dosyć, które nas zawiodły lub uwiodły. Miej przy sobie biblię w każdym czasie, po prostu miej przy sobie swój własny miecz. Odetnij nim wszelki fałsz , obłudę , obietnice i kompromisy,  ten miecz wyznaczy granice tolerancji.

 

Pouczenie o ewangelii św. Jana

 

Analiza zmian liturgicznych

  

Ewangelia RZECZYWISTY niszczyciel systemów

  

Prześladowania chrześcijan za głoszenie Słowa Bożego.

http://adonai.pl/historia/?id=27

http://babelstein.salon24.pl/

 

Inne powiązane

http://www.tchr.org/ide/index.php/katecheza-polonijna/566-ks-teodor-puszcz-tchr-symfonia-sowa-boego-14

0

jax

Bóg , Honor, Ojczyzna to trzy równorzedne powinnosci kazdego czlowieka. Obowiazek wobec duszy, obowiazek wobec prawdy i obowiazek wobec ojczyzny, harmonijnie tworza fundament na którym powstaje bezpieczny lad spoleczny Polski

33 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758