Komentarze dnia
Like

Michnik Przeciwnicy politycznej poprawności to judeosceptycy

04/10/2013
661 Wyświetlenia
1 Komentarze
12 minut czytania
no-cover

  Adam Michnik odpowiada na pytania NaTemat Największe zagrożenie dla Polski, to…? To jest oczywiste. To jest ta fala nastojów populistycznych, szowinistycznych, niszczących ład konstytucyjny i osłabiających państwo. „Czy ta fala ma jakieś twarze? Ma cztery ośrodki zarządzania. Z jednej strony to jest kierownictwo PiSu, a konkretnie Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz Z drugiej strony to jest tak zwany ruch narodowy, w którym są judeosceptycy, jeśli nie po prostu antysemici. Mówią oni językiem agresji i nienawiści. Z trzeciej strony to jest ojciec Rydzyk . Z czwartej strony to wspierany przez kiboli, szef „Solidarności Piotr Duda który mówi językiem obelg wobec premiera. Zwyczajnie obraża licząc na swoją bezkarność. Czy pana zdaniem te siły mogą przejąć władzę? Mogą. „….(źródło )   „Szok […]

0


 

Adam Michnik odpowiada na pytania NaTemat

Największe zagrożenie dla Polski, to…?
To jest oczywiste. To jest ta fala nastojów populistycznych, szowinistycznych, niszczących ład konstytucyjny i osłabiających państwo.

Czy ta fala ma jakieś twarze?
Ma cztery ośrodki zarządzania. Z jednej strony to jest kierownictwo PiSu, a konkretnie Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz Z drugiej strony to jest tak zwany ruch narodowy, w którym są judeosceptycy, jeśli nie po prostu antysemici. Mówią oni językiem agresji i nienawiści.
Z trzeciej strony to jest ojciec Rydzyk . Z czwartej strony to wspierany przez kiboli, szef „Solidarności Piotr Duda który mówi językiem obelg wobec premiera. Zwyczajnie obraża licząc na swoją bezkarność.
Czy pana zdaniem te siły mogą przejąć władzę?
Mogą. „….(źródło )

 

Szok w Hiszpanii. Jak poinformowało Polskie Radio, w przytułku w Sewilli, mieście położonym na południu Hiszpanii zmarł bezdomny Polak. Jak informują władze miasta, mężczyzna był skrajnie wycieńczony i ważył tylko 30 kilogramów. „….” Polak, który mieszkał na ulicy kilka dni temu miał się źle poczuć i zgłosić do szpitala. Tam miano stwierdzić, że jest skrajnie wycieńczony. Nie wiadomo, czy został przyjęty na oddział, czy tylko zbadano go w ambulatorium. Ponieważ chłopak nie miał nikogo bliskiego w Hiszpanii, szpital uznał, że nie może wrócić na ulicę i poszukał mu miejsca w przytułku. Spędził w nim tylko jedną noc – z wtorku na środę. 2 października zmarł. „….(źródło)

 

„Grażyna Zawadka „ Brak pracy i środków do życia coraz częściej motywem prób samobójczych. W pół roku było ich 4,2 tys. „….”Od 2009 r. liczba samobójstw rośnie, już skoczyła do ponad 6 tys., a tempo wzrostu jest podobne jak w Grecji – mówi „Rz” prof. Jarosz. – Są  one wskaźnikiem kondycji społecznej, także dezintegracji społeczeństwa. Jeżeli ich liczba rośnie, jest to bardzo mocny wskaźnik, że jest źle „…(więcej )

 

„”Mówimy zdecydowane ‘nie’ wprowadzeniu w Polsce euro” – ogłosił prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas kongresu swojej partii w Sosnowcu”….”Zapowiedział stopniowe likwidowanie umów śmieciowych. „Musi się skończyć czas eksploatacji polskich pracowników” – ogłosił.”…(źródło)

 

„Według danych GUS na umowach czasowych pracuje nawet 3,5 mln Polaków. „….”Wbrew krzykom związków zawodowych i polityków PiS wojujących z umowami śmieciowymi praca dorywcza to coraz częściej wybór samych pracowników. Tak nakazuje zdrowy rozsądek i prosty rachunek ekonomiczny. „….(źródło)

 

Marczuk „Welfare State .Pożegnanie z iluzja„ „Jeśli państwo opiekuńcze ma jakąś oficjalną datę powstania, to jest to 5 lipca 1948 r.” – pisze w książce „Ekonomika polityki społecznej” prof. Nicholas Barr, brytyjski ekonomista z London School of Economics. To właśnie wtedy w liberalnej Wielkiej Brytanii został wprowadzony tzw.plan Beveridge’a. Powstał na podstawie raportu przygotowanego przez Komitet ds. Ubezpieczeń Społecznych i został przekuty w plan zabezpieczenia społecznego. Uznano, że to państwo powinno odpowiadać za wiele czynników ryzyka, m.in. za bezrobocie, niezdolność do pracy, starość, zgon żywiciela rodziny czy niepełnosprawność. Jak się okazuje, to, co wydaje nam się dzisiaj oczywistością, przez całe wieki istnienia ludzkości wcale nią nie było. „…..”Mnożą się więc przywileje,emerytury dla 50-latków, zasiłki dla bezrobotnych tak wysokie, że nie opłaca się pracować, renty dla zdrowych, państwowe gwarancje kredytu dla „golców”, czterodniowy tydzień pracy, pomoc dla wszystkich. Państwo może wszystko, możemy zadłużać się w nieskończoność, jesteśmy coraz bliżej raju – opowiadają wyborcom politycy.Na przykład w Europie wydatki na cele socjalne przekraczają 30 proc. PKB „….(więcej )

 

 

——

Mój komentarz

 

Gdzie jest raj jakim miło być socjalistyczne Welfare State ( Państwo Dobrobytu ) . Tak naprawdę nigdy go nie był . Było to jedno wielkie ideologiczne i etyczne oszustwo , którego celem była likwidacja demokracji i przekształcenie ludzi w nowoczesne chłopstwo pańszczyźniane

 

Zniszczenie rodziny i związany z tym spadek urodzeń i depopulacja , okradanie ludzi bandyckimi podatkami z całego wzrostu gospodarczego oraz gwałtowne zadłużanie państw i ludzi sfinansował zachodnim idiotą istnienie wolnego od opieki nad dziećmi i rodziną czasu i prymitywne rozrywki go wypełniające.

 

Istnienie nowoczesnej rodziny konserwatywnej i wychowanie w niej dzieci na etapie rozwiniętej cywilizacji jest jest niezwykle kosztowne i pracochłonne .

 

Kto skorzystał na likwidacji demokracji i wprowadzenia jako podstaw ustrojowych socjalizmu niemieckiego .

 

„Mark Blyth „ 400 najbogatszych Amerykanów posiada więcej aktywów niż 150 milionów najuboższych Amerykanów „ ….(więcej )

 

Jakimi metodami lichwiarstwo i oligarchia zlikwidowała demokrację

 

„Gubernator 47 procent” (przydomek wziął się stąd, że jeszcze niedawno Romney mówił z pogardą, iż prawie połowa Amerykanów, owe 47 proc., to uzależnione od zasiłków leniuchy) ( http://naszeblogi.pl/41363-rick-joyner-nawoluje-do-zamachu-stanu-w-usa )

 

Koniec balu na socjalistycznym, niezatapialnym Titanicu . Teraz przychodzi czas zdychania na ulicach, z głodu , zdychania pod szpitalami wielu spośród 3, 5 miliona nieubezpieczonych Polaków. Przychodzi czas masowych samobójstw , .Wyznawcy socjalizmu niemieckiego dokonają holocaustu dzieci , chorych i niepełnosprawnych już nie w komorach gazowych, ale techniką zabijania zwaną aborcją, aborcją po urodzeniu i eutanazją .

 

Wydawało się socjalistom i fanatykom religijnym politycznej poprawności takim jak Michnik ,że całkowicie zniszczą świadomość Polaków i zrobią z nich bezmózgich wyznawców religijnych politycznej poprawności. Profesor Ferguson twierdzi nawet że polityczna poprawność stała się religią państwową państw Unii Europejskiej .

 

Michnik robi rzecz straszną . Na siłę i w sposób coraz prymitywniejszy związać przeciwników politycznej poprawności , przeciwników Unii Europejskiej i przeciwników hegemoni niemieckiej z antysemityzmem a nawet lewackim bełkotem , czyli wymyślonym przez siebie judeosceptycyzmem.

 

Michnik ordynarnie manipuluje Polakami wyznania mojżeszowego i Żydami mieszkającymi w Polsce . Pranie mózgu jakiemu są poddawani ma zrobić z nich bezmózgich , prymitywnych zwolenników politycznej poprawności.

 

Michnik stosuje lewicową , hitlerowską , gebbelsowska taktykę propagandową . Ma wszystkich , którzy nie chcą socjalizmu, nie chcą politycznej poprawności , nie chcą hegemoni Niemiec określać słowem wytrychem „ judeosceptycy „

 

video Europę czeka bieda i głód!

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz

Twitte

Leszek Jażdżewski „Naczelnym wyzwaniem stojącym dziś przed polityką jest zapobieżenie ochlokracji, czyli rządom tłumu. Zarówno w sensie dosłownym, jak i metaforycznym, bo tłum nie musi władać ulicą, żeby rządzić. Wystarczy, że będzie wymuszać nieracjonalne i szkodliwe – także dla siebie – decyzje na politykach. To ochlokracja jest dziś zagrożeniem dla projektu europejskiego, dla powrotu do prosperity, dla zmian, jakie pozwolą zachować Europejczykom ich styl życia, przeprowadzenia niezbędnych reform fiskalnych i socjalnych, „…..”Scenariusz pesymistyczny, który wyłania się z diagnozy szefa Instytutu Obywatelskiego jest jeszcze gorszy – zamieszki kończące się bankructwem kolejnych krajów, rozpad strefy euro, prawdopodobne wyjście tych krajów z Unii Europejskiej, która sama może się wówczas rozpaść. Grozi nam powrót do Europy, gdzie obowiązuje prawo dżungli, „prawo pięści i kłów„, w której przeżywają najsilniejsi, słabsi skazani są na pożarcie. „….”Europie trzeba przywrócić politykę. Europejskie państwa narodowe są faktycznie niesuwerenne, w takim sensie, że ich decyzje nie są w stanie wpłynąć na rzeczywistość. Nie mają szans w starciu ze światowymi gigantami, zarówno państwami jak i korporacjami. Polityczność z poziomu narodowego trzeba przenieść na poziom europejski. „…..”Przeciw ochlokracji .Rewolucja uliczna, którą wieszczy Makowski, jest przerażającą perspektywą. Czy będzie zmanipulowana przez cynicznych polityków, czy też oddolnie wyłoni swojego Robespierre’a nie ma większego znaczenia. Powrót przemocy do polityki europejskiej byłby tragedią „…(więcej )

„Hayek, Friedman. Kolejnym etapem Europy totaliatryzm” Milton Friedman („Podstawowym złem paternalistycznych programów jest ich wpływ na szkielet naszego społeczeństwa. Osłabiają rodzinę, zmniejszają bodźce do pracy, oszczędności,  innowacji, ograniczają naszą wolność” – napisał w „Wolnym wyborze”) czy Friedrich Hayek(„Im bardziej pozycja ludzi staje się zależna od działań rządu, tym bardziej będą się domagali, aby ten dążył do (…) sprawiedliwości rozdzielczej. Tak długo, jak długo wiara w sprawiedliwość społeczną kieruje działaniem politycznym, proces ten musi stopniowo przybliżać się do systemu totalitarnego”). „..(więcej )

 

video Europę czeka bieda i głód!

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz

Twitte

 

0

Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758