Globalnie i Lokalnie
Like

Miasto budzi się

14/10/2015
919 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Miasto budzi się

Nie chodzi o pomoc, o jałmużnę (za pieniądze ksiądz się modli), tylko o narzędzia, o możliwości. Nie sztuka dać małą rybkę, tylko wędkę. Byłem wczoraj z synem w schronisku dla małych zwierząt w Jeleniej Górze. Syn chce koniecznie mieć własnego psa. Spodobał mu się mały, biały piesek, który był w boksie nr 3. Niestety okazało się, że jest już na liście eksportu do Niemiec. Opiekun pokazał nam innego półtora miesięcznego szczeniaka, który musi ze trzy dni pozostać, matka go karmi i czeka na oględziny znachora. Generalnie były tam same kundle. Mało przyjazne psy i suki.

0


polska budzi się 2

 

W domu rozprawialiśmy nad imieniem. Dla psów padły: Cudo, Dłużnik, Dziedzic, Iwan, Klin, Kroczek, Łapa, Mróz, Musiał, Paczka, Papa, Pokój, Popis, Sikora, Siusiak, Smoleń, Sobek, Talk, Wilk. Dla suk padły imiona: Dzika, Machaj, Zatkaj, Zawiła, Zośka. Pies musi na siebie zarobić. Ma być i do głaskania i do zdjęcia. I do pilnowania i do obrony. I do zabawy i do warczenia. Ma być odpowiednim członkiem rodziny. Mamy dylemat. Pomóżcie.

Są jeszcze wolne miejsca w tym schronisku. Trzeba by tam kogoś umieścić, bo jak wszystkie psy wyeksportujemy to umrze to schronisko. Zostanie nam Brat Albert.

http://www.parlamentarny.pl/sejm-2015/okw-1-legnica,2/kww-kukiz-15,10/grzegorz-niedzwiecki,4411.html

Grzegorz Niedźwiecki – KWW Kukiz’15 – 1.11

Inne zapisy autora:

0

Socjolog61
Socjolog61

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/

132 publikacje
9 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816