POLSKA
Like

Miałeś chamie złoty róg – czyli o tym, jak Paweł Kukiz zdradził swych woJOWników

28/08/2015
573 Wyświetlenia
5 Komentarze
2 minut czytania
Miałeś chamie złoty róg – czyli o tym, jak Paweł Kukiz zdradził swych woJOWników

Drodzy Przyjaciele, Wszyscy jesteśmy świadkami, w jak skandaliczny sposób stworzone zostały listy wyborcze Pawła Kukiza: – niedemokratycznie, bez jakiegokolwiek udział tzw. „dołów” ruchu (a tak miało przecież być), – przez tzw. wojewódzkie zespoły weryfikujące, które upokarzały przesłuchiwanych (także przez psychiatrę!) kandydatów, – wyeliminowani zostali najlepsi kandydaci (zarówno pod względem merytorycznym, zaufania społecznego jak i zasług dla walki o JOW), a na listach znaleźli się w większości ludzie bez żadnego dorobku, nie cieszący się zaufaniem swego środowiska, co pokażą na pewno wyniki wyborów 25 października, – na tworzenie list wyborczych decydujący wpływ mieli ludzie bardzo „dziwni” (by użyć eufemizmu), o których już wkrótce będzie głośno, gdy ujawnione zostaną szczegóły ich działalności, – ani tzw. Rada Społeczna, ani Paweł nie reagowali na […]

0


Drodzy Przyjaciele,
Wszyscy jesteśmy świadkami, w jak skandaliczny sposób stworzone zostały listy wyborcze Pawła Kukiza:
– niedemokratycznie, bez jakiegokolwiek udział tzw. „dołów” ruchu (a tak miało przecież być),
– przez tzw. wojewódzkie zespoły weryfikujące, które upokarzały przesłuchiwanych (także przez psychiatrę!) kandydatów,
– wyeliminowani zostali najlepsi kandydaci (zarówno pod względem merytorycznym, zaufania społecznego jak i zasług dla walki o JOW), a na listach znaleźli się w większości ludzie bez żadnego dorobku, nie cieszący się zaufaniem swego środowiska, co pokażą na pewno wyniki wyborów 25 października,
– na tworzenie list wyborczych decydujący wpływ mieli ludzie bardzo „dziwni” (by użyć eufemizmu), o których już wkrótce będzie głośno, gdy ujawnione zostaną szczegóły ich działalności,
– ani tzw. Rada Społeczna, ani Paweł nie reagowali na sygnały o niepokojących i szkodliwych dla naszego ruchu wydarzeniach „na dole”.

Mamy więc powody, by być rozgoryczeni. Są nawet tacy, którzy chcą w najbliższą niedzielę palić publicznie zebrane dla listy wyborczej Kukiza podpisy.
Jednak zamiast rezygnacji z dalszej walki o zmianę systemu proponujemy Wam współpracę i start z listy wyborczej komitetu, który stawia sobie podobne cele – JOW BEZPARTYJNI, skoro Paweł pozostał głuchy na wszystkie apele o zjednoczenie naszego środowiska na wspólnej liście (my prosiliśmy np. księdza Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego o mediację).

Prosimy o kontakt: Tarnowski.Komitet.Referendalny@gmail.com
lub bezpośrednio do KWW JOW BEZPARTYJNI: kontakt@jowbezpartyjni.plJOW OK

Inne zapisy autora:

0

Marek Ciesielczyk
Marek Ciesielczyk http://www.marekciesielczyk.com

dr politologii Uniwersytetu w Monachium, wykładowca sowietologii w University of Illinois w Chicago, pracownik naukowy w Forschungsinstitut fur sowjetische Gegenwart w Bonn, Dyrektor Centrum Polonii w Brniu (Małopolska), obecnie Redaktor naczelny pisma "Prawdę mówiąc" oraz portalu www.prawdemowiac.pl, więcej patrz: www.marekciesielczyk.com

115 publikacje
8 komentarze
 

 1. pablo3 pablo3

  za to Liroy, bedzie na listach. czyli chodzi o celebrytow politycznych. w branzy rozrywkowej pieniadze sie koncza, to trzeba do polityki. pytanie, co oni wymysla, zakladajac, ze dojda do wladzy. to bedzie transformacja politycznych klik w kliki celebryckie.

  0
 2. Gdy dwa miesiące temu na pierwszej liście tarnowskiego komitetu zobaczyłem byłego sędziego, byłego burmistrza małego miasta w Małopolsce, to do głowy przyszła mi myśl: Czy w Polsce już nikomu nie można ufać?
  Żurek Janusz

  0
  • Avatar Gniew

   Nie można ufać ” byle komu “, czasy i postawy ludzkie są takie, że i tym pozornie porządnym należy patrzeć na ręce !

   0
   • Avatar Zbik

    gniew
    a ty znowu tu piszesz, wypuscili juz z zakladu bez klamek?

    kope lat

    Serdeczne pozdrowienia i szybkiego powrotu do stabilnosci emocjonalnej!

    0
 3. Avatar ireneusz tadeusz

  Apel do wszystkich Słowian ! namawiajcie murzynów mułzumanów by wchodzili do żydowskich mieszkań ,następnie zajmowali je i kategorycznie domagali sie utrzymania przez właścicieli żydowskich !!
  !
  ZACZNIJCIE od pracowników TVN ! TAM WSZYSCY SA ZWOLENNIKAMI
  KOLONIZOWANIA EUROPY !! potem do POLSATU i TVP !! na pewno
  się żydostwo z tych telewizji ucieszy !!!bo wreście będą mieli swoich pupilu u siebie w domach

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816