Globalnie i Lokalnie
Like

MH-17, czy może być jeszcze ziarnko nadziei?

25/07/2014
554 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
MH-17, czy może być jeszcze ziarnko nadziei?

Jerzy i Angela Dyczyński z Australii, rodzice ofiary katastrofy MH17 ciągle mają nadzieję, że ich córka może jeszcze żyć. Jadą na Ukrainę, aby ją odnaleźć. Ich jedyna córka, Fatima, jechała do Perth aby się z nimi zobaczyć.

Rząd Holandii wysłał na miejsce wypadku 40 nieuzbrojonych żołnierzy z żandarmerii wojskowej którzy mają pomóc w poszukiwaniach ofiar. Holandia wysyła też kilku patologów którzy mają pomóc w identyfikacji ciał. W drodze jest także kilkudziesięcioosobowa ekipa z Australii. Wypada zapytać: “Czy rząd w Polsce nie pali się przed światem ze wstydu, gdy wszyscy widzą jak potraktowano naszą elitę która zginęła w Smoleńsku? Gdy widzą jak o swoich obywateli dbają inne państwa? “

0


 

Nadzieja  umiera ostatnia.

Państwo Dyczyńscy: “Jesteśmy nadal przekonani, że ona żyje więc dziś lecimy do Doniecka, będziemy  jej szukać “. Pan Dyczyński  jest lekarzem. Rodzice ciągle żyją nadzieją , że Fatima, ich jedyne dziecko, jakoś przeżyła katastrofę.Jej ojciec uważa że Fatima, 25-letni naukowiec  kosmiczny, może została wyrzucona z samolotu i będąc nadal przypięta pasami do fotela ocalała gdy fotel zamortyzował uderzenie o ziemię.

Fatima Dyczynskiさん  The parents of Fatima Dyczynski arrive in Holland and are determined ...

“Lecimy do Doniecka i na miejsce katastrofy. Wierzymy, że ona żyje”, oświadczyli dziennikarzom na lotnisku.

Auch wenn Medien berichten, dass alle 298 Passagiere des Fluges MH17 bei dem Absturz über der Ostukraine ums Leben gekommen sind: Familie Dycynski macht  Disaster in the Sky
” Widzieliście informacje CNN na temat telefonów komórkowych? Więc możemy jechać , mówi ojciec, odnosząc się do reportażu w którym jest mowa o tym że gdy krewni dzwonili na numery telefonów swoich bliskich, odbierali je jacyś ludzie.

Dyczyńscy, którzy przekazali już próbki DNA badaczom holenderskim, są zdeterminowani, aby udać się do miejsca wypadku, pomimo ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa, ze względu na rebeliantów wschodniej Ukrainie .

“Nie, niczego się nie obawiamy,” powiedziała Angela Dyczyński  dziennikarzom w Kijowie.  “Nie należy się martwić. Jesteśmy w jak najlepszych rękach.”

“Jedziemy do miejsca, gdzie samolot został zaatakowany,” powiedział ojciec. “Chcemy, naszą córkę odszukać”. “Nikt nie mówi o życiu i musi być tego jakiś powód. Istnieją pewne dowody że mogą nadal być ocaleni. ”

W Smoleńsku tez mowionom od początku o ocalałych osobach.

Na pokładzie samolotu MH17 było 28 obywateli Australii i co najmniej 9 stałych mieszkańców .

Małżeństwo z Perth: Anthony Maslin i Marite Norris, których dzieci Evie, 10, Mo, 12 i Otis, 8 leciały wraz z ich dziadkiem, mówi że w tym tygodniu ich ból był “intensywny i nieustępliwy”.

“Żyjemy w piekle piekła,” powiedzieli w oświadczeniu. “Nikt nie zasługuje na coś takiego, co my przeżywamy. Nawet ludzie, którzy zestrzelili całą naszą rodzinę”

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816