SPOŁECZEŃSTWO
Like

Czy media wreszcie zaczną płacić podatki ?

10/02/2021
644 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

W środę 10 lutego trwa ogólnopolski protest mediów. Powodem jest plan wprowadzenia podatku od reklam emitowanych w radiu telewizji, internecie

0


Od rana trwa protest mediów, w który włączyły się największe rozgłośnie, stacje TV, gazety i portale internetowe, takie jak RMF FM, TVN, „Rzeczpospolita” i „Gazeta Wyborcza” czy Wirtualna Polska lub Onet.

Część prywatnych mediów protestuje obecnie we wspólnej akcji „Media bez wyboru”. Od rana niektóre telewizje i radia zamiast programu nadają specjalny komunikat. Na wybranych portalach czytelnicy nie przeczytają żadnego artykułu. Do akcji przyłączyły się również niektóre dzienniki.

Dzisiaj TVN włączam a tutaj czarny ekran i napis ” Tu miał być twój ulubiony program”. Ale się ucieszyłem, nie dlatego, że tej antypolskiej „gadzinówki” nie oglądam ale dlatego, że wreszcie prawo podatkowe ma dotyczyć wszystkich. Biedny emeryt płacić podatek musi, a giganci medialni z miliardowymi zyskami NIE z jakiej to okazji nas okradają i plują Polakom w twarz. A jak nie pasuje to ” Wypier…” z Polski do Niemiec jak mówi chamska Lempart. Podobne czarne ekrany widać na antypolskich mediach finansowanych przez Niemcy. Orlen już zrobił krok w kierunku repolonizacji mediów- i chwała za to. Dość opluwania Polski przez obcojęzyczne koncerny, które Tusk oddał za bezcen. DOŚĆ !

Brawo  kroku w tył. Mają tutaj w Polsce płacić bo tu nadają, ba nawet plują na Polskę. Polska jako kolonia kończy się 540 milionów czystego zysku w ub.roku wyprowadził TVN .Emeryt ma 1000,1300 zł i płaci a miliarderzy medialni nie płacą? A krzyczeli jak Tusk zabierał kasę ludzi z OFE? Jak podnosił podatki za ubranka dziecięce z 7% na 23%? NIC,CISZA. Płaćcie  podatki jak my, nie pasuje to won z Polski.

0

Tezeusz https://dziennikarzobywatelski.blogspot.com/

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których interes własny jest ważniejszy od ojczyzny" - Rotmistrz Witold Pilecki. Patriotyzm to nie słowo, to godność bycia Polakiem.

130 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758