POLSKA
Like

Media o nas: “Polacy skazani na biedę?”

10/11/2013
506 Wyświetlenia
2 Komentarze
1 minut czytania
Media o nas: “Polacy skazani na biedę?”

To co mówią media na temat przyczyn naszej biedy to kpina, mówiąc łagodnie. Jesteśmy biedni bo ponad połowa z tego co wypracowujemy jest nam odbierana na różne sposoby przez strutkury przestępcze zorganizowane w państwo oraz świat wielkich  finansów.

0


 

 

Kropka. Nie ma innych ważniejszych przyczyn. Oczywiście władza, politycy i media chcą abyśmy tego nie widzieli tylko wierzyli w dowolne inne przyczyny, które będą w stanie nam wcisnąć za pomocą codziennie powtarzanych sugestii.
.
Ale dość tego. Czas zacząć się przed tym zakłamaniem bronić… i dlatego rozpocząłem nadawanie na kanale PodziemnaTV. Zapraszam do oglądania, subskrybowania i rozpowszechniania.
Najnowsze nagranie poniżej:
.
.PS. Jako ciekawostka – świeży cytat naszego rodaka, który mieszka od lat w innej rzeczywistości – a odwiedziwszy niedawno nasz kraj, znalazł się w centrum uwagi. Jakże krótka – a mówiąca wszystko – jest ta obserwacja:
.“Właściwie nie bardzo to rozumiem. Polska jest jak z matriksu, nie jestem czasem pewien, co jest grane. Bo to tak wygląda, jakbym był we wspaniałym kraju, z cudownymi ludźmi, ale jakby obok nich grasowało mnóstwo „obcych”, którzy mają kontrolę nad tym wszystkim, co dzieje się w domenie publicznej. Manipulują i stwarzają jakąś psychozę, potępiają jednych, wynoszą innych – przy całkowitym przyzwoleniu reszty. To kompletnie surrealistyczne.”.
.

Inne zapisy autora:

0

Freedom
Freedom http://freedom.noweblogi.pl

Wyłącz tv - włącz myślenie.

127 publikacje
6 komentarze
 

2 komentarz

  1. Avatar AS

    Coś Ci Panie Kolego powiem. Polska jest śmiertelnie zadłużona. Na 3 bln. Gdzie są te pieniądze? Już mówię. 20 milionów samochodów po 30 tys. złotych to 600 miliardów. To jest to co stoi pod domami. Reszta jest w domach tych właścicieli samochodów. Jestem rocznik powojenny i czasów przedwojnia nie znam. Ale mój stryj mieszkał przed wojną na Powiślu. Pytałem stryja jak było przed wojną w W-wie. Oto co powiedział: Każdy każdemu obiecywał. Że jutro, za tydzień, za miesiąc zapłaci. Kto miał jakąś nieruchomość, zastawiał ją w banku, brał gotówkę i z tego żył. To było cały czas życie na kredyt. Takie budowanie domku z kart. Po 33-cim roku, ci lepiej wiedzący zaczęli z Polski uciekać. Do Francji. Dobierali do końca co było na hipotece i wyjeżdżali. 90% nieruchomości było przed wojną na hipotece. Ode mnie. W czasie wojny hipoteki zginęły. Teraz właściciele tych nieruchomości żądają ich zwrotu. Owszem, mają akty własności, tyle tylko, że te nieruchomości są obciążone hipoteką. Uważam, że dekretu Bieruta nie można anulować. Te nieruchomości są w zasadzie niczyje i powinny przejść pod własność gminy.

    0
  2. Zeby zniszczyc Narod, najpierw trzeba go zadluzyc.Gdzie sa te pieniadze?,tylko w 2012 r przybylo 7 tysiecy nowych milionerow w Polsce.W Polsce milionerzy rosna jak grzyby po deszczu.Kim sa Ci milionerzy?,rdzennymi Polakami?.Polskie biznesy sa niszczone,dla przykladu chociazby Pan Kluska i tysiace innych. Polak ma sie, tylko utrzymywac sie z pracy swoich rak.Taki los zgotowali i nadal gotuja rdzennej ludnosci.W normalnym kraju,takie cos,bylo by nie do pomyslenia.Kto po 1939 roku przejal wladze w swoje lapy?.Polacy?,wiec kto ma dbac o Ich interesy.?Jesli wysoko postawieni urzednicy mowia.ze “Polskosc to nienormalnosc,”albo “Polska to dziki kraj”,wiec kazdy grabie ile tylko moze.Albo tez,ze “pierwszy milion trzeba ukrasc”.Wiec jak moze byc inaczej?.

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816