POLSKA
Like

Media o nas: “Polacy skazani na biedę?”

10/11/2013
878 Wyświetlenia
2 Komentarze
1 minut czytania
Media o nas: “Polacy skazani na biedę?”

To co mówią media na temat przyczyn naszej biedy to kpina, mówiąc łagodnie. Jesteśmy biedni bo ponad połowa z tego co wypracowujemy jest nam odbierana na różne sposoby przez strutkury przestępcze zorganizowane w państwo oraz świat wielkich  finansów.

0


 

 

Kropka. Nie ma innych ważniejszych przyczyn. Oczywiście władza, politycy i media chcą abyśmy tego nie widzieli tylko wierzyli w dowolne inne przyczyny, które będą w stanie nam wcisnąć za pomocą codziennie powtarzanych sugestii.
.
Ale dość tego. Czas zacząć się przed tym zakłamaniem bronić… i dlatego rozpocząłem nadawanie na kanale PodziemnaTV. Zapraszam do oglądania, subskrybowania i rozpowszechniania.
Najnowsze nagranie poniżej:
.
.PS. Jako ciekawostka – świeży cytat naszego rodaka, który mieszka od lat w innej rzeczywistości – a odwiedziwszy niedawno nasz kraj, znalazł się w centrum uwagi. Jakże krótka – a mówiąca wszystko – jest ta obserwacja:
.“Właściwie nie bardzo to rozumiem. Polska jest jak z matriksu, nie jestem czasem pewien, co jest grane. Bo to tak wygląda, jakbym był we wspaniałym kraju, z cudownymi ludźmi, ale jakby obok nich grasowało mnóstwo „obcych”, którzy mają kontrolę nad tym wszystkim, co dzieje się w domenie publicznej. Manipulują i stwarzają jakąś psychozę, potępiają jednych, wynoszą innych – przy całkowitym przyzwoleniu reszty. To kompletnie surrealistyczne.”.
.

Inne zapisy autora:

0

Freedom
Freedom http://freedom.noweblogi.pl

Wyłącz tv - włącz myślenie.

127 publikacje
6 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758