Bez kategorii
Like

MEDIA niszczą społeczeństwo

02/07/2013
1104 Wyświetlenia
1 Komentarze
6 minut czytania
MEDIA niszczą społeczeństwo

Media to najdoskonalsza, współczesna broń masowego rażenia (oddziaływania), ponieważ podbijane społeczeństwo nawet nie zdaje sobie sprawy, że zostało zaatakowane. Nawet nie traktuje tej broni jako zagrożenia – dlatego jest wobec niej bezbronne i samo przystawia ją sobie do głowy 24h/dobę.

0


tv_klamie

 

Rzeczy ważne i poważne dzieją się powoli, konsekwentnie, swoim tempem.
Aby ludzie ich nie zauważali – przykłada się im masowo do głów najdoskonalszą współczesną broń: mass media – która działa w ten sposób, że obezwładnia mózg i instynkt samozachowawczy u ludzi poprzez zajmowanie go 24h/dobę tzw. aktualnościami (newsami, wiadomościami z ostatniej chwili, itp.) – czyli rzeczami kompletnie bez znaczenia – tworzą dosłowny i ulepszony matrix.Matrix is the world that has been pulled over your eyes to blind you from the truth.Matrix – to obraz świata podsuwany nam przez media pod nos – aby przesłonić nam rzeczywistość.
(ukryć prawdę o świcie i prawdziwe intencje władzy)

Jak działa najdoskonalsza współczesna broń: media (tv, radio, prasa)?
MEDIA TO BROŃ – broń doskonała bo nie powoduje fizycznego uszkodzenia ofiary – tylko wpływa na jej umysł i świadomość obezwładniając ją do tego stopnia, że ofiara UWIERZY we wszystko co będzie jej prezentowane z wystarczającą konsekwencją.
Media to broń doskonała, bo ma globalny zasięg – w jeden tydzień można uszkodzić umysły prawie całego społeczeństwa, manipulując je w dowolny sposób.Broń doskonała, bo podbijane społeczeństwo nawet nie traktuje jej jako zagrożenie (!!!) – tylko same z radością przystawia ją sobie do głowy.Broń doskonała – bo zamiast zabijać – pozwala ludźmi dowolnie STEROWAĆ!

(i to w masowej skali)

Przykłady:

Można ludzi ekonomicznie gwałcić zabierając im ponad połowę wartości ich pracy – a oni będą szczęśliwi, bo w tv się powie, że „to dla ich dobra i tak trzeba”.
Można wszystkim kazać płacić za możliwość „legalnej” pracy – a oni uwierzą, że to normalne, bo w tv się powie, że „wszędzie tak jest”
Można zakazać ludziom procować bez zapłacenia składek – a oni uwierzą, że to wramach „walki z bezrobociem i ochrony miejsce pracy” – bo tak się to przedstawi w tv.
Można odebrać ludziom dary natury: ziemię, powietrze i wodę – tak żeby musieli za to wszystko słono płacić – ale oni uwierzą, że jest wzrost gospodarczy i są bogatsi bo w telewizji reklamują smartfony za 1 zł i inne kolorowe gadżety, oczywiście wszystko „gratis”.
Można sprzedać ludziom dowolną rzecz w taki sposób – że oni uwierzą, że dostali coś gratis (!!!) – bo taką bzdurę się puści w reklamie!
Można mnożyć niewolące ludzi przepisy, nakazy i zakazy – ale w tv się powie, że to w ramach „poszerzania wolności obywatelskich” – i wszyscy niewolnicy w to uwierzą, że im przybyło wolności!
Można zrzec się części suwerenności i oddać własną niepodległość – ale ludziom się powie w tv, że „od teraz będziemy mogli współdecydować o naszym kraju” – i ludzie to z uśmiechem zaakceptują jako sukces!!!

Można wpędzić ludzi w ekonomiczną niewolę, zadłużyć ich po uszy na najbliższe 40 lat – a następnie w tv powiedzieć, że to wina „kryzysu” – i ludzie będą winić kryzys – a nie tych, którzy ich okradli i zniewolili !!!

Można ludzi bajerować i oszukiwać przez 4 lata – a potem się powie w mediach, że „nie ma alternatywy” – i znowu wybiorą tych samych nieudaczników.

MOŻNA ZWIĘKSZAĆ PODATKI – i mówić w tv, że to dla naszego dobra !!!

Można zabierać nam coraz więcej – i mówić w tv, że dzięki temu będzie nam coraz lepiej – a my w to uwierzymy!

Tak działa ta najdoskonalsza broń na świecie – czyli media – dzięki nim można bez jednego wystrzału zrobić z nami wszystko. Można dowolnie sterować całym społeczeństwem i dowolnie je oszukiwać, eksploatować i okradać.

Można nas strzyc jak owce, doić jak krowy, hodować jak króliki, tresować jak kundle, prowadzić na rzeź jak prosiaki – a my będziemy wierzyć, że jesteśmy wolnymi ludźmi i że mamy wolność i demokrację, i że „żyje się lepiej” – bo tak przecież mówią w tv…

 

Na tym polega współczesne ekonomiczne niewolnictwo i współczesna kolonizacjia.
Tak wyglądają współczesne działania wojenne, współczesny podbój krajów i narodów.Oczywiście jeśli te działania są z jakiegoś powodu niemożliwe (np. Irak) – to stosuje się w ostateczności tradycyjne wojska – jednocześnie utrzymując “cywilizowane społeczeństwa” w matrixie, gdzie przecież nie ma wojen – a wojska używa się nie do działań wojennych tylko do “misji pokojowych”…

Więcej na ten temat – wykład byłego pracownika kgb nt. metod niszczenia społeczeństw:

Inne zapisy autora:

0

Freedom
Freedom http://freedom.noweblogi.pl

Wyłącz tv - włącz myślenie.

127 publikacje
6 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816