HYDE PARK
Like

Meble metalowe na miarę potrzeb

11/05/2014
284 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Metalowe meble w ostatnich latach systematycznie zyskują na popularności. W przeciwieństwie do mebli drewnianych czy plastikowych, świetnie sprawdzają się w różnych – często nawet niesprzyjających warunkach. Meble metalowe z powodzeniem stosowane są na basenach, gdzie panują wysokie temperatury i duża wilgotność. Dzieje się tak za sprawą wytrzymałego i odpornego materiału, jakim jest metal. Oprócz basenów i szatni sportowych, szafki i pozostałe meble wykorzystywane są w pomieszczeniach gastronomicznych, warsztatach samochodowych, laboratoriach, szkołach oraz w innych obiektach użyteczności publicznej. Poza podstawową cechą mebli metalowych, jaką jest ich wytrzymałość, do zalet zalicza się także fakt, że można je tworzyć na dowolny wymiar, a dobrze wykonane szafki zabezpieczone zamkiem, dają gwarancję bezpieczeństwa i chronią przed kradzieżami. Przekonani o słuszności wyposażenia własnego obiektu w meble […]

0


Metalowe meble w ostatnich latach systematycznie zyskują na popularności. W przeciwieństwie do mebli drewnianych czy plastikowych, świetnie sprawdzają się w różnych – często nawet niesprzyjających warunkach. Meble metalowe z powodzeniem stosowane są na basenach, gdzie panują wysokie temperatury i duża wilgotność. Dzieje się tak za sprawą wytrzymałego i odpornego materiału, jakim jest metal. Oprócz basenów i szatni sportowych, szafki i pozostałe meble wykorzystywane są w pomieszczeniach gastronomicznych, warsztatach samochodowych, laboratoriach, szkołach oraz w innych obiektach użyteczności publicznej. Poza podstawową cechą mebli metalowych, jaką jest ich wytrzymałość, do zalet zalicza się także fakt, że można je tworzyć na dowolny wymiar, a dobrze wykonane szafki zabezpieczone zamkiem, dają gwarancję bezpieczeństwa i chronią przed kradzieżami.

Przekonani o słuszności wyposażenia własnego obiektu w meble wykonane z metalu, z pewnością zastanawiamy się, jakiej firmie powierzyć realizację takiego zlecenia. Wykonawcą godnym polecenia jest Bakpol – czołowy polski producent mebli metalowych. Firma ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji różnego rodzaju mebli wykonanych z metalu dla: przedsiębiorstw, szkół, warsztatów, biur, laboratoriów. W asortymencie znajdują się m.in. szafy przestronne, dzielone i skrytkowe – idealne dla obiektów sportowych. Dla szkół przeznaczone są szafy na ubrania, podręczniki i laptopy oraz biurka i krzesła. Bakpol zapewnia także wyposażenie zaplecza socjalnego i biura – w tym szafy ubraniowe, szafy biurowe, wiszące i kartotekowe. Firma znakomicie poradzi sobie również z wyposażeniem warsztatów i magazynów, oferując swoim Klientom zakup stołów i biurek warsztatowych, szaf narzędziowych, a także wózków i szafek wiszących. Oprócz tego, Bakpol zapewnia również szereg innych mniejszych mebli i akcesoriów metalowych.

Decydując się na meble na wymiar – Bakpol, możemy być pewni, że zamówiony towar zostanie nam dostarczony w terminie. Ponadto, otrzymamy aż trzyletnią gwarancję na wszystkie wyroby. Z dokładną ofertą firmy możemy zapoznać się poprzez odwiedzenie strony internetowej, dostępnej pod adresem www.bakpol.pl.

Inne zapisy autora:

0

kampanieonline
kampanieonline

315 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816