Nowe Technologie i Medycyna
Like

Masowa kastracja kobiet

10/05/2015
4524 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Masowa kastracja kobiet

Każdego dnia na świecie całe rzesze niewinnych kobiet poddawanych jest działaniu substancji dokładnie takich samych jak te, które stosuje się w celu chemicznej kastracji gwałcicieli i pedofilów. Te zmasowane działania mają miejsce głównie w cywilizowanych krajach zachodnich ale coraz popularniejsze stają się w krajach trzeciego świata. Mowa o tabletkach antykoncepcyjnych oraz hormonalnej terapii zastępczej kobiet w okresie menopauzy.

0


 

Chemiczna kastracja to proces polegający na zablokowaniu działania testosteronu w organizmie człowieka. Wbrew powszechnemu mniemaniu hormon ten potrzebny jest również kobietom, które w trakcie swojego życia narażone są na wiele czynników przyczyniających się do drastycznego wytracania tego hormonu. Testosteron u kobiet to hormon dobrego samopoczucia, wzmacnia kości, przywraca energię, usuwa objawy depresji, łagodzi objawy menopauzy. Dlaczego zatem pozbawiać kobiety działania tej dobroczynnej substancji?

Związek o działaniu kastracyjnym czyli antyandrogennym to cyproteron zbliżony do progesteronu. Znanych jest wiele przypadków, że np. wykastrowana osoba miała ochotę popełnić samobójstwo lub to samobójstwo popełniła. Niestety związki hormonalne zbliżone do estrogenów zawarte w tabletkach antykoncepcyjnych i hormonalnej terapii zastępczej również doprowadzają do nierównowagi hormonalnej w wyniku, której testosteron może zacząć się obniżać lub przestać wykazywać działanie.

W dzisiejszych czasach hormony nadużywane są w ogromnych ilościach. Jest rzeczą zrozumiałą, że podajemy je jako leki w celu regulacji. Dziwi jednak podawanie tych substancji w celu antykoncepcji doprowadzając tym samym do rozregulowania gospodarki hormonalnej kobiety, depresji, złego samopoczucia, utraty siły, zmian w psychice, braku odporności na stres, poważnych chorób jak, np. osteoporoza, raki zależne od hormonów, np. rak piersi., choroby autoimmunologiczne. Te ostatnie po raku są wręcz epidemią.

Zupełnie niezrozumiała jest również terapia estrogenami u kobiet w trakcie menopauzy, które to po wygaśnięciu pracy jajników mają wyraźne objawy niedoboru testosteronu.

Tu zamieszczam link do artykułu traktującego temat bardziej szczegółowo. Wiedza ta przyda się nie tylko osobom przyjmującym hormony ale wszystkim ludziom żyjącym w zatrutym środowisku albowiem okazuje się, że cała masa trucizn cywilizacyjnych działa na nasz układ hormonalny, rozregulowuje go.

Antykoncepcja hormonalna to ogromna ingerencja w życie kobiety. Zanim po nią sięgniemy warto zrozumieć jaki wpływ mają hormony na nasze życie.

http://vrota.pl/2015/05/kastracja-milionow-niewinnych-kobiet/

Inne zapisy autora:

0

Magia i Luksus Natury
Magia i Luksus Natury

Pisze, fotografuje, filmuje dslr, interesuję się ekologią i naturalnymi terapiami, kocham piękno przyrody.

99 publikacje
2 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816