Bez kategorii
Like

Masońska wojna informacyjna z Kościołem

18/09/2017
2677 Wyświetlenia
1 Komentarze
6 minut czytania
Masońska wojna informacyjna z Kościołem

18 listopada 2015 zmarł wybitny polski cybernetyk Józef Kossecki. W 1973 jako docent został pracownikiem naukowym w Międzywydziałowym Instytucie Nauk Społeczno-Politycznych i rozpoczął propagowanie cybernetyki społecznej. Czym jest “Cybernetyka Społeczna”?

0


“Cybernetyka społeczna” dąży do określenia możliwości, warunków i skutecznych sposobów sterowania zjawiskami i procesami społecznymi, w wielkim skrócie chodzi by naukowo opracować metody sterowania ludźmi. Przez długie wieki sztuka sterowania ludźmi była domeną wtajemniczonych, którzy zazdrośnie strzegli swego monopolu. Od czasu powstania “cybernetyki społecznej” sytuacja uległa pod tym względem istotnej zmianie.

1401575312_tiezi8_600

Cybernetyka – jako nauka o procesach sterowania – zaczęła wyjaśniać pewne ogólne prawidłowości występujące we wszelkich procesach sterowniczych, zaś “cybernetyka społeczna” – ogólne prawa rządzące procesami sterowania społecznego. Znajomość tych praw może być bardzo pomocna tym wszystkim ludziom, zwłaszcza “społecznym inżynierom nowej ludzkości”, którzy czynnie uczestniczą w tego rodzaju procesach. Wróćmy do naszego naukowca Kosseckiego. W 1974 wstąpił do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, do której należał aż do jej rozwiązania w 1990.

Kossecki-zapowiedź-VI-seminarium-NAI-Warszawa

Od końca lat 70. do końca lat 80. był prezesem Towarzystwa Kultury Moralnej, walczącego z przerywaniem ciąży, co dla wielu może być szokiem. Jak ktoś należący do PZPR może chcieć działać na rzecz człowieczeństwa, i to w taki sam sposób jak chrześcijanie ? Chociaż docent Kossecki był do końca w PZPR to też do końca popierał wszystko co wzmocni Polskę i Polaków, ich moralność. Ujawniał plany niewidocznych dla nas globalistów, którzy jak państwo zobaczą, chcą zniszczenia Kościoła Katolickiego! Obecnie prowadzi się wojnę totalną z ludzkością, każde naturalne zachowanie, każda zdrowa myśl i wszystko co ma związek z ludzką naturą ma być w ocenie Kosseckiego zmienione, a właściwie zniszczone. Po rewolucji nowe “prawa” zastąpią zdrowy rozsądek i człowieczeństwo. Docent Kossecki od lat ostrzegał, że jacyś naukowcy oraz ideolodzy pracują by stworzyć nową “ludzkość”. W związku z tym Polacy powinni się organizować i stanąć do nowej bitwy, która jest nie tylko informacyjną, ale i walką duchową.

a131

Co ciekawe społeczni inżynierowie postawili wszystko na jedną kartę, chcą zniszczyć cywilizację chrześcijańską i zastąpić ją nową religią technologicznego “Globalnego Umysłu Ula” (biblijnej bestii), do którego ludzie będą kopiować (uploud-ować) własne umysły, z których prawdopodobnie powstanie inteligentny jeden wielki (wirtualny) “obraz“: “I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii” Apokalipsa 13:15 Polski naukowiec i wybitny znawca systemu komunistycznego, służb specjalnych, ich metod, wiedział jakimi sposobami posługują się konstruktorzy przyszłej “bestii”, ostrzegał również by Kościół Katolicki nie dał sobie odebrać “dogmatów”, na których się opiera.

illuminati_9_11_movie_montage

francis

Cybernetycy “bestii” od dziesięcioleci pracują nad rozmyciem praw i dogmatów, po to byśmy stali się bezbronni, byśmy już nie rozpoznawali prawdy, jaką jest Chrystus Zbawiciel i Jego nauka. Wykłady i spuścizna Kosseckiego powinny być dla wielu czymś, co choć trochę pozwoli się obronić przed nadciągającą globalną zawieruchą radykalnej sekularyzacji pscychocybernetyków Nachasza “Pierwszy raz prof. Seifert zabrał głos w czerwcu 2016 roku, a więc krótko po publikacji Amoris Laetitia. Tytuł artykułu mówił właściwie wszystko: „Łzy Jezusa nad Amoris Laetitia”. Konkluzja tekstu brzmiała: „Jakże bez płaczu może czytać Jezus i Jego Najświętsza Matka te słowa papieża i porównywać je z własnym nauczaniem i nauczaniem swego Kościoła? Płaczmy więc razem z Jezusem, zachowując głęboki szacunek i uczucie dla papieża i z głębokim smutkiem, który związany jest z obowiązkiem krytykowania jego błędów”. Te słowa kosztowały prof. Seiferta katedrę w Instytucie Filozofii Edyty Stein i miejsce w Papieskiej Akademii Życia, z której – wraz z całym dotychczasowym składem – został w 2016 roku usunięty przez papieża Franciszka w ramach dokonanej z całą czułością czystki.” całość cytatu w linkach

Linki:

http://popotopie.blogspot.com/2016/12/polska-przyszosc-czy-sowianie.html

http://www.pch24.pl/paragraf-303–czyli-jeszcze-wiekszy-raban–zamet-,54696,i.html

z19719937Q,Teleexpres

Masońska wojna informacyjna z KRK.

https://

Istota Nachasza i jego atak na ludzkość – dr Michael Heiser

https://

Inne zapisy autora:

0

archeo
archeo

NULL

15 publikacje
14 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758