Bez kategorii
Like

Marsz W Obronie Polskiej Szkoły w Łodzi.

28/05/2012
280 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Nadchodzi czas kulminacji inicjatywy pt. Strajk Szkolny! Już 2 czerwca o godzinie 18:00 wyjdziemy na ulice Łodzi, by zamanifestować swój sprzeciw wobec niszczenia polskiej oświaty przez rząd Donalda Tuska.

0


Mówimy stanowcze NIE dla tworzenia fabryk idiotów, którymi staną się polskie szkoły po wejściu w życie nowej ustawy oświatowej. Przyszłe pokolenia zostaną zwyczajnie okradzione z należnej im wiedzy, będą oni kształcić się jedynie w bardzo wąskim zakresie. Wszyscy musimy zdać sobie sprawę z faktu, że ludźmi niewykształconymi, nie znającymi rodzimej historii i nie posiadającymi podstawowej wiedzy rządzi się łatwiej. Przyszłe pokolenia zostaną zwyczajnie okradzione z należnej im wiedzy, będą oni kształcić się jedynie w bardzo wąskim zakresie. Wszyscy musimy zdać sobie sprawę z faktu, że ludźmi niewykształconymi, nie znającymi rodzimej historii i nie posiadającymi podstawowej wiedzy rządzi się łatwiej.

Zapraszamy wszystkich na Marsz w Obronie Polskiej Szkoły, który rozpocznie się 2 czerwca (sobota) o godzinie 18 na Pasażu Schillera. Przyjdź i okaż swój sprzeciw!

Znajdź nas na facebooku.

Koalicja na Rzecz Polskiej Szkoły.
 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Persona non grata

Blog przeznaczony do publikacji materialów dziennikarzy obywatelskich przygotowanych na zlecenie Nowego Ekranu lub artykulów i listów nadeslanych do Redakcji

422 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758