Bez kategorii
Like

Marsz, Parada czy Rebelia

12/10/2011
174 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

„ wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty, popularnie to pedały i lewe niewiasty … „

0


  Takim oto sposobem moi młodzi bracia latający z blantem po dzielnicy i głosujący na RPP sami zrobili się w hu.,.a   Świat się zmienia, postęp, Polska w budowie a Polscy Rastafarianie to chyba „ukryta opcja homoseksualna”. Pytanie zasadnicze: kto bierze udział w marszach Wolnej Konopi.  Jestem w stanie zrozumieć i nawet popieram niektóre starania ekipy z WK . Polskie przepisy dotyczące posiadania są  tragiczne, ponadto wiem jak sprawa wygląda za granicami, gdzie posiadanie jest mniej restrykcyjnie egzekwowane. Weźmy przykład i popatrzmy na Czechy. Działa ? Działa. Natomiast wiem, że postulaty jakie wykrzykiwał Palikot „ sadzić, palić, zalegalizować” już wkrótce ucichną a wyborcy znów zostaną z marzeniami tak jak dzieci z obiecanymi laptopami. Nie chcę nikogo obrażać ale nie potrafię wyobrazić sobie homoseksualistów, transwestytów i rasta lub hiphopowców w jednym szeregu.  Proszę o pokazanie mi  ich wspólnego mianownika.

 To prawda, że ruch rastafarian dąży do równouprawnień ale z tego co wiem to do równouprawnień RASOWYCH. Czasy się jednak zmieniają Rasta nie ci sami co kiedyś, Polska po wyborach już nie ta sama, marsz Wolnych Konopi przecież to nie parada równości. Chyba?  Nie wiem ale mam takie przeczucie, że RPP to coś na podobizne Samoobrony z dawnych lat.

Na górze znajduje się cytat z utworu „ Chwasty”  dąbrowskiego artysty Bas Tajpana. Kawałek zaczyna się cytatem z Księgi Kapłańskiej 20; 13  „Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.”

Czuję się dyskryminowany ze swoimi poglądami, więc chciałbym zorganizować swój marsz albo paradę; nazwijmy to inaczej i zacznijmy od wielkich rzeczy – REBELIA ?!

Podziekowania dla mojej żony ( za to że jest piękną moją ukochaną kobietą ) dla reszty co się nie dali – pozdrowienia i kawałek:

Sizzla – Woman I Need You

“>

“>

Inne zapisy autora:

0

Avatar
mb81

20 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816