POLSKA
Like

Marsz Niepodległości – nagły krach spiskowej praktyki świata?

12/11/2014
1177 Wyświetlenia
17 Komentarze
7 minut czytania
Marsz Niepodległości – nagły krach spiskowej praktyki świata?

Należę do pokolenia, które wie, że telewizja kłamie.

0


1.

Od pewnego czasu jestem abonentem NC+. A to oznacza, że nie oglądam lokalnej mutacji TVP INFO, tylko warszawską.
Widziałem więc atak zamaskowanych osobników na czoło pochodu i bierność policji na tym przynajmniej etapie.
Dopiero wtedy, gdy również w jej stronę zaczęły lecieć petardy, race i kamienie, doszło do akcji. Choć w porównaniu z tym, co robiło ZOMO w latach 1980-tych akcja policji w Warszawie nie była nawet przedszkolem…

923d580614ac539aa6602c928f323b5b 955f5da08f9efaf178c9aec1ff2f1b32

2.

Przełączyłem odbiornik na TVN24. Jak zawsze niezawodny Grzegorz Miecugow w rozmowie na żywo z Arturem Zawiszą, jednym z organizatorów Marszu, jednoznacznie sugerował, że zamaskowani bandyci to… koledzy Zawiszy. W domyśle więc prawica, narodowa prawica, ma bojówki. Aczkolwiek Miecugow nie wyjaśnił, dlaczego akurat miałyby się uaktywniać w trakcie akurat tego pochodu, ale przecież nie o to chodziło. Przekaz bowiem był jasny – to narodowcy są odpowiedzialni za dewastację stolicy.

01e8183abeb4471fe047fe6e268c53d9

W innej stacji najwyraźniej głęboko demokratycznie myślący dziennikarz Janusz Rolicki (ex Trybuna) uznał, że zadyma na trasie przemarszu powinna być powodem do… delegalizacji Ruchu Narodowego.
Jego jedyny argument był mniej więcej taki: Ruch Narodowy nie umie zapewnić porządku.

3.

Tymczasem na Onecie o godzinie 19:32 pojawił się tekst, który stanowi niejakie podsumowanie warszawskiej zadymy. Znany z tropienia wszelkich przejawów faszyzmu i ksenofobii Rafał Pankowski, socjolog (rocznik 1976), który zasłynął dzięki bezkompromisowemu piętnowaniu „faszystów” przeszkadzających w „wykładzie” byłego esbeka Baumana (Incydenty skrajnie prawicowe to nie jest nowość. Nowość to najścia na uniwersytety i debaty publiczne. Pięć lat temu ci ludzie czuli się mocni jedynie na stadionie. Na uniwersytecie nie. To, co się w tej chwili dzieje, pokazuje, że te grupy czują się bezkarne.) znowu dał znać o sobie. Tym razem gromiąc najświeższe wydarzenia w stolicy na łamach niemieckiego „Spiegla”.

4.

Polska świętuje swoją niepodległość, lecz to święto dzieli społeczeństwo” – pisze “Spiegel”, publikując wywiad z polskim socjologiem Rafałem Pankowskim, który wyjaśnia, jak narodowcy instrumentalizują pamięć i dlaczego konserwatyści nie odcinają się radykalnie od prawicowego ekstremizmu.
…jest to “smutny proces ubiegłych lat, w trakcie którego radykalno-nacjonalistyczny ruch zawładnął tym świętem. W roku 2009 było to może kilkuset prawicowców, w ubiegłym roku było ich prawie 50 tysięcy – i zawsze dochodziło do ulicznych starć. Ekstremiści atakowali policjantów i kontrdemonstrantów, w ubiegłym roku był atak na rosyjską ambasadę“.

7603cd02da5f125e020137fdcd06fc87

To nie ma nic wspólnego ze świętem, to jest hańba – podkreśla polski socjolog, ubolewając, że tak mało osób bierze udział w prezydenckim marszu “Razem dla Niepodległej”.
Nakreśla on, jak przebiegają podziały w polskim społeczeństwie, i kto bierze udział w marszu nacjonalistów.
Marsz jest magnesem dla nacjonalistów, prawicowych ekstremistów, chuliganów z Polski i całej Europy. To przede wszystkim młodzi ludzie, którzy jak pseudokibice zachowują się bardzo agresywnie, a wszystko to organizowane jest przez »Młodzież Wszechpolską« i »Obóz Narodowo-Radykalny«” – czytamy.
Już same te nazwy ukazują ich orientację polityczną. Nawiązują oni do radykalnych, antysemickich i faszystowskich organizacji czasów międzywojennych. Nie można pominąć tego, że ich członkowie określają się dziś mianem narodowych konserwatystów, co jest absolutnym eufemizmem” – kontynuuje gazeta.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/spiegel-o-obchodach-swieta-niepodleglosci-w-polsce/128f4

5.

Koniec wywiadu kończy apelem, niczym u Rolickiego:
Co roku jest przemoc, rasizm – uważam, że demokratyczne społeczeństwo ma prawo powiedzieć: stop, już wystarczy. Wiem, że nie każdy jest tego zdania, bo i samo święto i patriotyzm są zbyt ważne. Ale są pewne granice i trzeba je wyraźnie wyznaczyć.
(ibid.)

62b1def16020e01a5c8eb4e2db0742f7

6.

Przypominam, powyższy tekst Onet opublikował o 19:32, jak widać w górnym lewym rogu.
Popatrzmy więc, kiedy tekst zawisł na niemieckim portalu.
O godzinie 11:55!
http://www.spiegel.de/politik/ausland/polen-und-der-unabhaengigkeitstag-aufmarsch-der-nationalisten-a-1002173.html
Trzy godziny przed rozpoczęciem Marszu!

7.

Czy taki miał być scenariusz? Kolejny raz nieodpowiedzialna ekstrema prawicowa doprowadziła do dewastacji centrum Warszawy? Prawicowiec, a więc chuligan, antysemita i anty LGBT? Po prostu MOHER???

cafa2e2eaed5036ffe4ef75af2055923

A może to po prostu relacja warszawskiego ośrodka telewizyjnego, pomijając niektóre komentarze zaproszonych do studia (Rolicki), nie dała możliwości zamierzonej interpretacji, która miała być taka, jak Rafała Pankowskiego (To ten Marsz wmawia nam, że tego dnia koniecznie trzeba maszerować, świętować agresywnie i dzielić społeczeństwo na prawdziwych i nieprawdziwych Polaków – 2012!). Na dodatek warszawska TVP INFO puściła w eter wypowiedź Dariusza Lorantego, byłego policjanta, negocjatora itp., który skrytykował działania policji, wprost nazywając je nieporadnymi i mało fachowymi. Bo przecież policja gros energii zużyła na zatrzymywania i filmowania osób jadących z całej Polski na Marsz, jakoś dziwnie nie reagując od razu w tym momencie, kiedy było jasne, że kilkudziesięciu bojówkarzy zamierza wciągnąć Straż Marszu w bijatykę.
I rozbić Marsz.

63c47fdc307b550657c6ac5892706da618b8355b9301715593a006c65ab68ef5

8.

Coś się stało, z czego nie do końca zdajemy sobie jeszcze sprawę. Nastąpiła nagła zmiana narracji, zaprzestano nazywania bandytów prawicą i narodowcami. To nie jest przypadek.
Jednocześnie Rolicki i jemu podobni najwyraźniej nie będąc poinformowani o nowej wersji jakiegoś tajnego ministerstwa prawdy dalej pletli wyuczoną lekcję.
Czyżby spowodował to wymiar marszu, o wiele większy, niż ten oficjalny z udziałem prezydenta? Czy może sondaże, te prawdziwe, pokazały krach aktualnej propagandy i faktyczny brak poparcia dla jeszcze rządzących?
16 listopada zaczniemy poznawać odpowiedź…

11.11 2014

foto: PAP, Onet

Inne zapisy autora:

0

Humpty Dumpty
Humpty Dumpty

1842 publikacje
76 komentarze
 

 1. Avatar Student UW

  Marsz Niepodległości to NIE jest nagły krach spiskowej praktyki lecz autentyczny SABOTAŻ wynajętych SERWALISTÓW przez loże żydo-masoneri z Zachodniej Europy i zydo-masońskiego Waszynktonu!
  PRL- został przenicowany na III RP przez polskich obywateli NIE polskiej narodowości zwłaszcza skrzykniętych lewaków WYNAJETYCH przez żydo-masonerię z zachodniej gnijącej Europy oraz mafie żydowską z jej centralną MELINA o nazwie “biały dom” w Waszynktonie.
  Tym masonom globalistm z Brukseli lub Waszynktonu najlepiej odpowiadają przy władzy w Warszawie żydzi, ukraincy, niemcy a nawet Białorusini aby tylko NIE etniczni Polacy !

  Rozróba wynajętych bandytów lewaków i tajnej policji przez wściekłe psy jak Komorowskiego, Kopacz, Borusiewicza i ta anty-polska suke Kopacz czy R.Sikorskiego na Marszu Niepodległości 11-XI-2014 znowuż się POWIODŁA !
  Teraz oni razem z polsko-języcznymi żydowskimi lub niemieckimi mediami w III RP ZNOWÓŻ oczerniają Ruch Narodowy oraz etnicznych Polaków.

  DOKŁADNIE przestudiujcie zagadnienie skrajnego SERWALIZMU Piłsudskiego, wobec międzynarodowej masonerii, zwłaszcza tej z Niemiec która faktycznie była jego NAJWAŻNIEJSZYM wsparciem, gdy Piłsudski był przez masonerie zachodnia pchany na piedestał dowódcy władzy tzw. Rady Regencyjne w Warszawie w 1918r.

  Loże MASOŃSKIE z zachodniej Europy z poza Polski faktycznie traktowały wstawienie Piłsudskiego na piedestał władzy w Warszawie w 1918 roku jaką SWOJĄ masońską INWESTYCJE na przyszłośc.
  Masoneria z Berlina, Londynu i Paryża, która walczyła z monarchą, zorganizowała zamach w Sarajewie, wznieciła I Wojne światowa czyli była faktycznie międzynarodówką finansową. To masoneria z zachodu ZAPLANOWAŁA OSACZENIE finansowo-gospodarcze powstałych krajów po I Wojnie Światowej i właśnie po to była potrzebna ta wojna wygenerowana przez ośrodki masonerii czyli kół żydo-finanasowych.
  Międzynarodówka masońska wspierała dyktatora Piłsudskiego znanego już masonerii zachodniej z jego SERWALIZMU.
  Piłsudski by nie otrzymał wsparcia na arenie mędzynarodowej, aby dostać się na piedestał władzy w Warszawie.
  Nikt by Piłsudskiego NIE popierał za DARMO, lecz wcześniej masoneria WYMUSIŁA na Piłsudskim LOJALNOŚĆ wobec masonerii.
  Piłsudski musiał się ODPŁACIC swoim WASALSTWEM wobec masonerii. Piłsudski na rządanie masonerii ZAINICJOWAŁ ZAKŁADANIE loż masońskich w Polsce, które się potem stały biurami lobbingu finansowego banków zagranicznych w powstałej II RP.

  Piłsudski zorganizował dwie konferencje w Belwederze z pomocą masona Władysława Baranowskiego, w lipcu 1919 roku i w październiku 1920 roku, które dały podwaliny do zorganizowania SIATKI masońskiej agentury w II RP.
  W ten to sposób Piłsudski stał się SERWALISTĄ MAFII masońskiej, która była skoligacona z finansierą ówczesnych żydowskich rekinów bankowych Rothschild Investment.

  IDENTYCZNYMI sługusami i SERWALISTAMI masonerii oraz finansiery Rothschildów są teraz te śmierdzące knuty Komorowski, Kopacz, R.Sikorski, Kaczyński, Michnik. Borusiewicz … itd.

  To ONI zorganizowali USATAWKI politycznie poprawnej policji z lewicowymi bojówkami, którzy zorganizowali ZADYMY w Warszawie 11-XI-2014 na Marszu Niepodległości.

  Policja w Warszawie z pełnym ROZMYSŁEM wpuściła tych SWOICH bojówkarzy w takie miejsca trwającego Marszu Niepodległości, aby wywołali ZADYMY.
  To z całą pewnościa było UZGODNIONE z ANTY-polską V Kolumna w III RP która są zydo-masońscy SERWALIŚCI naśladujący SERWALISTĘ Piłsudskiego.

  To było widać, że WYNAJĘCI bojówkarze przez Komorowskiego i Kopacz nie byli przez POLICJE ani nikogo niepokojeni, a mimo to zaatakowali czoło marszu.
  Stało się to CELOWO, żeby zatrzymać Marsz Niepodległości, gdyż obecna SERWALIOSTYCZNA władza “warszawki” absolutnie nie służy Polskiej Racji Stanu lecz ZAGRANICZNYM grupom interesu, która się bardzo OBAWIA przejecia władzy przez przez jaka kolwiek formacje dbającą o polskie interesy.

  CHCIWA pasożytnicza żydo-masoneria z Berukseli i Waszynktonu ma swoją ANTY-polska agenturę w postaci polskich obywateli NIE polskiej nardowości, którzy są u steru WŁADZY w III RP od 1990 roku do DZISIAJ, a drastyczne dostanie się Polskich NARODOWCÓW do władzy w Warszawie ODETNIE dojenie polskich obywateli przez chciwców “banki centralne” z poza Polski DLATEGO trawa totalitarne ewidentne PRZEŚLADOWANIE Polskich Narodowców w Polsce od 1990 roku do DZISIAJ !

  NIE WOLNO zapominac o tym, że MASON Piłsudski jedynie WSPIERAŁ działaczy politycznych wywodzących się z NIE polskich MNIEJSZOŚCI etnicznych zamieszkałych w II RP, natomiast ZAJADLE ZWALCZAŁ etnicznicznych POLSKICH aktywistów politycznych pochodzących z bardzo prześladowanego polskiego PATRIOTYCZNEGO żywiołu z okresu zaborów.

  IDENTYCZNĄ ANTY-polska politykę czyli SABOTAŻ Polaków prowadził TW bolek Wałęsa, Kwaśniewski, Kaczyński, a teraz renegat Komorowski. WSZYSCY premierzy w III RP tez BANKRUTOWALI polskich obywateli w imę OBCEGO ZAGRANICZNEGO korporacjonizmu oraz oligarchów zagranicznych, banków i finansjery z POZA III RP !

  Od 1990 roku do dzisiaj NIGDY NIE było POLSKIEGO Ministra MSZ-u w Warszawie – wszyscy do tej pory byli NIE polakami, najczęściej ŻYDAMI, którzy zajadle ZWALACZALI i zwalczają katolicką Polonie Światową , SKŁUCAJA ja wewnętrznie za pomocą MSZ-u osaczonego przez NIE polskich renegatów NIE nawidzących polskości !!!

  Czy Wy nie widzicie tego SERWALIZMU “warszawki” i ZWALCZANIA polskiego interesu w III RP i STRACHU SERWALIZTÓW z powodu utraty władzy w żydo-mafijnej III RP

  0
 2. Avatar Sarmata

  Głupota czy działanie przemyślane? Ciekawe, jak to było naprawdę?

  Moim zdaniem to na moście Poniatowskiego mógł być dzisiaj wystrugany znacznie lepszy numer niż w Smoleńsku. Mógł się on sprowadzić do egzekucji wszystkich bądź prawie wszystkich młodych narodowców.
  Zatrzymanie 100 tys. ludzi na wyjściu z gardzieli mostu przed Rondem Waszyngtona i „dopychanie” ich przez godzinę od strony Powiśla (od tyłu) w celu osiągnięcia większej gęstości na moście może – choć nie musi – świadczyć, że ktoś chciał zarwać cały most będący pod obciążeniem dynamicznym około 10 tys. ton czyli przekraczającym przynajmniej 5 krotną nośność mostu i wiaduktu pozbywając się w ten prosty sposób wszystkich bądź prawie wszystkich młodych narodowców.

  Ciekawe, jak to było naprawdę? Do sprawdzenia potrzebne są dane konstrukcyjno-wytrzymałościowe mostu i zdjęcia z góry, co do oszacowania wypełnienia jezdni i chodników (stąd zakaz dronów?)

  P.S. wg znaku z 1971r. nośność wiaduktu to tylko 30t a dł. przęsła to niecałe 50 mb.

  0
  • Za to co się wydarzyło na marszu to obstawiam na POdnajęcie bojówek aszkeNAZIstowsko-banderowskich, wyzywających Polaków od „ruskich szpiegów”… o „niezależnych” snajperach z Kijowa strzelających dla „rozruszania Marszu” boję się nawet POmyśleć :(((

   0
  • Avatar inż. chopek_roztropek

   @ Sarmata

   Obciążenie tłumem dla nowo projektowanych mostów wynosi 5kN/m2 Daj to około 6, maksymalnie 7 osób na m2.

   0
  • Avatar Fados

   Policja i ochotnicze pogotowie ratunkowe na Wiśle tuż obok mostu obstawiała przemarsz. Widać było z 5-6 motorówek po jednej stronie. Nie wiem jak po drugiej. Czekali na spadających ludzi czy co?

   0
 3. to troche smieszne, co Pan pisze. jesli piszemy o faktach, to glowny fakt jest taki, ze gdyby nie wielka mobilizacja kibicow i wielka akcja chuliganow w 2011 roku, to byc moze teraz nikt by nie mowil o sprawie narodowej z takim respektem. nie oszukujmy sie nawet, ze to nie zadna Mlodziez Wszechpolska i ONR, przyciagnely ludzi na ten Marsz, bo po ich poparciu wyborczym widac wyraznie, iz te ruchy ciesza sie niklym zainteresowaniem i poparciem. zreszta tak naprawde maja bardzo niewiele do zaoferowania. organizuja tylko Marsz, na ktorym moga zarobic i powinni byz za to wdzieczni opatrznosci. spelnic role takiego ruchu ala Wielka Orkiestra Owsiaka, tylko kojarzonego wyraznie z prawa czescia spoleczenstwa. i czesc. bo kibice wcale nie sa jacyc jednorodnie nacjonalistyczni w swych pogladach. jedynie odrozniaja prawde od falszu. dlatego wyraznie opowiedzieli sie za tradycjami narodowymi i poparli idee Marszu, kiedy wkroczylismy na etap medialny, dyskredytujacy polskosc z zasady. poza tym obecnie mozemy wyroznic 2 glowne grupy kibicow, jesli mozna to w ten sposob zaszufladkowac. pierwsi, podobnie jak ten – http://www.kibice.net/news/5050-kibice-odcinaja-si-od-zadymiarzy.html – wyraznie odcinaja sie od zamieszek i dzialan o charakterze chuliganskim. drudzy, sklaniaja sie ku metodom bezposrednim walki z aparatem opresji w Polsce, wyrazeniem swojego sprzeciwu – nie – czynem chuliganskim, jesli mozna to w ogole opisac w tak ladny sposob. zreszta zapewne wielu z nich zaluje, ze zamiast kilkuset osob, nie mozna bylo stworzyc 10- tys hordy ze sprzetem, ktory sprobuje wyprzec policje z Warszawy. Ruch Narodowy, dopiero sie rozwija, ale aktualnie idzie w kierunku, ktory nie przyciaga wielkich mas, moze przyciaga mlodziez, ale to rowniez w bardziej tymczasowym okresie, kiedy nastapia wieksze watpliwosci, zawody. polityka jest brudna.

  a co do narracji medialnej, to bylem wczoraj zaskoczony. media, przyjely zdecydowanie inny ton, niz Pan to opisuje. staraly sie w sposob zaskakujacy, oddzielic protestujacych, ale wykazujacych postawy proobywatelskie uczestnikow Marszu, od grup dokonujacych aktow wandalizmu i przemocy chuliganskiej. jakby mieli na celu systemowa aprobate jednych w przeciwienstwie do drugich. co moglo sie nie podobac? ze tak wielu mowiono o tym malym pochodzie Komorowskiego z urzedasami. ale z drugiej strony to wciaz oficjalna glowa panstwa.

  jeszcze kilka slow o Ruchu Narodowym. to dziwna sytuacja, ze mozna zebrac 100 tys. ludzi, a nie miec kompletnie pomyslu, jak wykorzystac ten fakt politycznie. zreszta dziwie sie, ze w systematycznie rabowanym panstwie przez elity i faktycznie przez nie zdradzonym, sa watpliwosci do dzialan impulsywnych i antysystemowych, wbrew wczesniejszym zapowiedziom dzialaczy RN.

  0
 4. Avatar AS

  Rozpraszacie się Mości Panowie. Rozpraszacie na drobne. A gdzie Wasze kartki wyborcze? To tam jest klucz do wszystkiego, a nie ulica.

  0
  • Kartką wyborczą naiwniaku już dziś nic nie zrobisz. Za dużo mają obecni i niestety także opozycja, oni koryto, do stracenia. Gdyby wybory miały coś zmienić to by ich nie przeprowadzano.

   0
 5. Na zdjęciu widać nieumundurowanych osobników skuwających innych nieumundurowanych osobników. Ktoś z Policji Państwowej może wyjaśnić o co tu chodzi? Połowa z tych chuliganów to byli przebrani policjanci, takie chodzą plotki na mieście. Co więcej na wielu zdjęciach krążących już w sieci ci nieumundurowani funkcjonariusze policji zanim przystąpili do interwencji sami prowokowali tłum w pierwszym szeregu nacierając to na umundurowaną policję, to na straż Marszu Niepubliczności. Niedowiarkom polecam dokładne przyjrzenie się zdjęciom, na których grupa mężczyzn udających manifestantów w czerwono-biało-niebieskich kominiarkach bezpośrednio (rękami i nogami) atakuje policję i straż. Na innych zdjęciach kilku tajniakom te kominiarki wystają zza paska.

  0
 6. Ale wylewacie „krokodyle łzy” nad Marszem Niepodległości. Używanie nazwy III RP w stosunku do obecnej rzeczywistości jest obrazą dla NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZYPOSPOLITEJ!!! Przecież to tylko PRL-bis! I co tu się dziwić. W brodę niech se plują ci co uwierzyli w jakąś „transformację” po przywłaszczeniu nazwy RP przez bezkarnie działającą bolszewicką agenturę. Czy nie pora na NOWĄ SANACJĘ czyli uzdrowienie i kontynuacje dzieła takich „zapomnianych” Polaków jak Mościcki, Grabski, Kwiatkowski czy Sławek? BEZ REPOLONIZACJI I DEBOLSZEWIZACJI ANI RUSZ!
  Ps..Czy wiecie, że w słowniku internetowym nie ma słowa „debolszewizacja”?

  0
  • Avatar AS

   To nie jest PRL bis. To jest 2 RP bis. To i tak dobrze, że trupów nie ma. W 2 RP tak się nie cackano. Walono od razu z ostrej amunicji.

   0
 7. Avatar Fados

  Polscy patrioci w zamyśle europejskiej lewicy mają zostać wykorzystani do zbudowania Polskiej Linii Maginota przeciwko Rosji. Mamy obronić Europę tak jak to się już stało, dlatego jest zmiana narracji u niektórych na razie.

  0
 8. Pijany Wildstein zaatakował rannego narodowca.
  Utworzono: 12 listopada 2014
  – Pijany Wildstein przewrócił stolik i uderzył Wasiukiewicza butelką w głowę, a potem próbował to samo powtórzyć ze szklanką. Wasiukiewiczowi otworzyła się rana na głowie i popłynęła krew. Po chwili zakrwawiony był też Wildstein, który pokaleczył się szklanką, chcąc ponownie uderzyć swoją ofiarę. Doszłoby do gorszych rzeczy, gdyby obecny na miejscu klient lokalu, który siedział obok, nie powstrzymał Wildsteina. Żona Wasiukiewicza pomagała mężowi i starał się zrobić zdjęcie. Wtedy rzucił się na nią kolega Wildsteina, który razem z nim uczestniczył w popijawie. Jego z kolei powstrzymałem już ja, ponieważ zdążyłem dobiec na miejsce – relacjonuje reżyser Jerzy Zalewski, bezpośredni świadek zajścia. Po zakończeniu Marszu Niepodległości na błoniach przed Stadionem Narodowym, członek Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego, Jerzy Wasiukiewicz wraz ze swoją żoną udał się do Śródmieścia, na posiłek. Wasiukiewicz miał obandażowaną głowę z powodu rany, jakiej nabawił się robiąc zdjęcia policyjnej akcji na rondzie de Gaullea. Ich wybór padł na jeden z lokali przy pl. Zbawiciela. W lokalu przy jednym ze stolików wraz ze znajomymi siedział dziennikarz Gazety Polskiej Codziennie, Dawid Wildstein. Towarzystwo obficie raczyło się alkoholem. Po wejściu Wasiukiewiczów, którzy usiedli przy jednym ze stolików, Wildstein zaczął bardzo głośno wyrażać swoje opinie o działalności członka Ruchu Narodowego. Ten ostatni nie reagował na zaczepki. Świadkiem tych zdarzeń był znany m.in. z produkcji “Historii Roja” reżyser, Jerzy Zalewski.

  – W pewnym momencie Wildstein wstał i poszedł do toalety z butelką w ręku. Po wyjściu z toalety dosiadł się do stolika Wasiukiewiczów i zaczął ich wyzywać. Wasiukiewicz powiedział do niego: “Idź stąd człowieku” – odpowiedź nie spodobała się redaktorowi GPC, ponieważ w następnym momencie rzucił się na działacza Ruchu Narodowego. – Pijany Wildstein przewrócił stolik, uderzył Wasiukiewicza butelką w głowę, a potem próbował to samo powtórzyć ze szklanką. Wasiukiewiczowi otworzyła się rana na głowie i popłynęła krew. Po chwili zakrwawiony był też Wildstein, który pokaleczył się szklanką, chcąc ponownie uderzyć swoją ofiarę. Doszłoby do gorszych rzeczy, gdyby obecny na miejscu klient lokalu, który siedział obok, nie powstrzymał Wildsteina. Żona Wasiukiewicza pomagała mężowi i starała się zrobić zdjęcie. Wtedy rzucił się na nią kolega Wildsteina, który razem z nim uczestniczył w popijawie. Jego z kolei powstrzymałem już ja, ponieważ zdążyłem dobiec na miejsce – mówi Jerzy Zalewski.

  Jeden z gości obecnych w lokalu ściągnął na miejsce policjantów, od których roiły się wczoraj okolice pl. Zbawiciela. Funkcjonariusze zatrzymali Dawida Wildsteina i na tym awantura się zakończyła. Warto jednak zapytać – dlaczego do niej doszło? Wydaje się, że powodem są liczne publicystyczne spory pomiędzy Wasiukiewiczem a Wildsteinem w ostatnim czasie. Radaktor GPC, znany z ostrego, nierzadko chamskiego języka, widocznego w internetowych wpisach, przekroczył tym razem jednak nie tylko granice przyzwoitości. Dopuścił się fizycznej napaści na rannego człowieka, która tylko dzięki interwencji innych gości lokalu nie zakończyła się, jak twierdzi Jerzy Zalewski, ciężkim pobiciem Wasiukiewicza i jego żony.

  Komentarz: Wydaje się, że Dawid Wildstein uległ amokowi, który sam od dłuższego czasu nakręca. Ten amok widoczny jest w atakach na Ruch Narodowy, insynuacjach i kłamstwach jakie można czytać m.in. na łamach Gazety Polskiej Codziennie czy portalu Fronda. Głównym powodem jest pryncypialne stanowisko narodowców w sprawie Kresów Wschodnich. W kontekście polityki zagranicznej Ruch Narodowy formułuje stanowisko oparte o polski interes narodowy a zarazem krytyczne wobec wspierania banderyzmu na Ukrainie i kultu ludobójczej formacji UPA. Bierze w obronę m.in. takie postacie jak ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Dla centroprawicowych mediów skupionych wokół PiS jest to pretekst do nieustannych ataków na środowiska narodowe i najbardziej kuriozalnych zarzutów w stylu “agenci Putina”. Słusznie Rafał Ziemkiewicz nazwał ostatnio ten około-pisowski festiwal nienawiści “nową michnikowszczyzną”. Wczorajszy bandycki napad redaktora GPC na działacza Ruchu Narodowego i jego małżonkę tylko to potwierdza.

  AK Ps. Jak widać Mossad w natarciu. Młody Wildstein, to obok swoje tatusia, jedna z najohydniejszych postaci współczesnego polskiego bagna. Wybił się po plecach ojca do roboty dziennikarza w pisowskiej prasie i wydaje mu się, że jest guru polskiej prawicy gdy tymczasem jest żenującym pajacem, już nawet jak na sakiewiczowskie media chyba zszedł poniżej wszelkich standardów… a Sakiewicz dostał właśnie nagrodę uznania od banderowskiej ubecji, czym szczyci się w swoich mediach. To zdegenerowane środowisko GP pasuje zdecydowanie do swoich kumpli spod znaku UPA. Te same obyczaje i nawyki… Myślę, że ich owocna współpraca będzie się jeszcze rozwijać 🙂 Zawrzała koczownicza krew. Zawsze mówię, że chazarscy żydzi to chałatowa hołota i lumpenproletariat. Członkowie chazarskiej diaspory myślą że są już panami w Polsce. Niech się najpierw pochwali swoim komunistycznym dziadkiem, któremu wraz z jego ojcem przestało się podobać po 68 w prl-u jak stalinowców moczarowcy pogonili. Mam nadzieje, że ten bandycki atak skończy się w w sądzie. I chazarski bandyta zostanie skazany prawomocnym wyrokiem sądu choć w to wątpię, tam tacy sami jak on..

  0
 9. “Nasza” “opozycja”, która nie bardzo utożsamia się z Polską i jej narodowymi wartościami, czemu owa “opozycja” dała wyraz wczoraj poprzez swoją absencję w tym wielkim wydarzeniu, jakim był Marsz Niepodległości. Niniejszym chciałbym podziękować panu J. Kaczyńskiemu, że swoją postawą pomógł mi w moim dylemacie, który polegał na tym, że nie wiedziałem do tej pory, czy mam głosować na PiS, czy też nie w przyszłych wyborach.
  Właśnie wczoraj pan prezes uświadomił mnie, czym w istocie jest polska “opozycja”.
  Jeżeli J. Kaczyński był tak bardzo solidarny z Ukraińcami podczas majdanowskiej zadymy, gdzie wznosił banderowskie okrzyki – “Sława Ukrainie, herojam sława”, to dlaczego nie było go wczoraj na Marszu Niepodległości i dlaczego nie krzyczał on wraz z jego uczestnikami – CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE!!!??? dlaczego zadymiarze i bandyci nie przyjeżdżają do Krakowa, aby popsuć świętowanie PiSowi, a nie tylko narodowcom i wszystkim, którzy do nich dołączą, w Warszawie? Zadymiarze nie przyjeżdżają do Krakowa by nie psuć ich zleceniodawcy interesu politycznego. Dlatego Kaczyński ucieka z Warszawy, co najmniej już drugi rok, by nie wiązać jego z jego dziełem. Lech Kaczyński określił to dokładnie w Izraelu. “Bez względu na to jaki rząd będzie interesy Izraela w Polsce będą zabezpieczone”. Nasi żołnierze biorą udział i giną w misjach za które wszelkie koszty, w tym przyśpieszonych emerytur ponosimy my, broniąc interesu Izraela.
  Przedwczorajszy dzień wyraźnie wskazał, że na polskiej scenie politycznej, nie ma ugrupowania, które identyfikuje się z Polską i któremu zależy na tym, aby działać na rzecz jej interesu narodowego.Pozostaje nadzieja, że niebawem na scenę wkroczy jakaś polityczna siła, cechująca się działaniem na rzecz Polski i Polaków. Może nie dostąpimy tego jutro, czy pojutrze, ale widać po wczorajszym Marszu, że nastąpi to w niedalekiej perspektywie.

  0
 10. Służba Bezpieczeństwa Ukrainy oficjalnie nagrodziła “Gazetę Polską” Redaktor naczelny “Gazety Polskiej” został uhonorowany medalem Służby Bezpieczeństwa Ukrainy wraz z Przemysławem Miśkiewiczem ze Stowarzyszenia Pokolenie. Ukraińcy są wdzięczni za pomoc jaką okazaliście – powiedział wiceszef Samoobrony Majdanu Andrij Grabow, wręczając medale Tomaszowi Sakiewiczowi i Przemysławowi Miśkiewiczowi. To pierwszy medal jaki dostałem w życiu. Znamienne, że od Ukrainy. Widocznie tam już Rosjan przepędzili. Na serio mówiąc to wyróżnienie dla wszystkich tych Polaków którzy rozumieją, że silna Ukraina to silna Polska – mówił Tomasz Sakiewicz podczas odbierania wyróżnienia. Kiedy jechałem na Majdan, nie widziałem niepodległego narodu, ale widziałem walczących o godność. Widziałem tam dążenie do wolności. Dziękuję narodowi ukraińskiemu, że mogłem wrócić do pamiętnego sierpnia kiedy miałem 18 lat- mówił z kolei Miśkiewicz.
  Służba Bezpieczeństwa Ukrainy zajmuje się kontrwywiadem oraz wywiadem, w tym tworzeniem siatki agentów wpływu na terenie obcych państw.
  Obecny szef SBU, Walentyn Naliwajczenko, w 2009 roku porównał polską policję do NKWD i Gestapo. “Na ukraińskiej ziemi władze zmieniały się jedna za drugą. Miały jednak wspólny cel – zniszczyć wszystko, co ukraińskie. Rozbić jedność naszego narodu. Nieważne, czy do więzienia na Łąckiego kierowała polska policja, niemieckie gestapo, czy radzieckie NKWD, ich głównymi więźniami byli bojownicy o niepodległość, członkowie ruchu wyzwoleńczego” – powiedział wówczas obecny szef SBU podczas otwarcia jednego z lwowskich muzeów.
  Ps. Czyli – zostali mianowani na oficjalnych konfidentów, z rąk spadkobierców weteranów SS niedługo odbierać będą medale jak niejaki żyd i “prof” bez matury Bartman vel Bartoszewski i cieć/odźwierny jewropy her Tusk…….smutna ta nasza rzeczywistość. Następny w kolejce Michnik. Spokojnie, za robotę w polskich mendiach Michnik nagrodę może dostać nie od SBU i nie medal tylko np. tytuł “Pierwszego Jewropejca Europy”. 20% nagrody pójdzie dla Izraela, reszta na działalność Michnika. A podatki należne RP – patrz przypadek Wałęsy, wcześniej rzekomo opłacone, prawda o nich jest tajemnicą państwową RP. Ks. T. Isakowicz-Zaleski dobrze ich rozpoznał to środowisko i jeszcze został poczęstowany na do widzenia dziwnymi aluzjami o krwi na rękach. Z mojej strony dodam, że GP ściśle kooperuje z portalem NIEZALEŻNA.PL. Ciekawe czy tą nagrodę SBU wypłaci im w hrywnach czy szeklach? Medal został przyjęty (nawet jest zdjęcie na dowód). i o dziwo chwalą się nim na lewo i prawo. Do jakiego stopnia doszła ta degrengolada w tych mendiach, że ci ludzie nie kryją się z prezentami od bezpieczniaków ? Drwią sobie w żywe oczy z lemingów, którzy ich czytają. Może się przeliczą, ale wątpię, aby to był “pocałunek śmierci” jak ktoś sugeruje. Klapki na oczach i religijny stosunek do dziennikarzy takich jak Sakiewicz bez względu na ich występy to tam norma. Ciekawe czy w następnej kolejności odznaczą Bronisława albo Dawida Wildsteina ? :)))) Albo kogoś z Gazety Wyborczej dla równowagi :)))) Sugeruje do kompletu dodać order Lenina, czyli jednego z Ojców Założycieli Ukrainy.

  0
 11. Avatar "polska policja" ZAREKWIROWAŁA sztandary z Szczerbcem !

  „polska policja” a najprawdopodobniej UKRAIŃCY w „polskiej policji” z Nowego Sącza na Podkarpaciu ZATRZYMYWALI autobusy z polską młodzieżą jadącą do Warszawy na Marsz Niepodległości 11 listopada 2014 roku.
  Następnie bez podstaw prawnych dokonywali REWIZJI i PRZESZUKIWANIA tych autobusów te autobusy, REKWIROWALI jadącym na marsz uczestnikom Marszu Niepodległości transparenty, flagi zwłaszcza te sztandary z Szczerbcem jednym z najbardziej patriotycznych symboli Polskiej Państwowości.

  W swych antypolskich działaniach ci „policjanci przebierańcy ukraińcy” powoływali się na artykuł 256 Kodeksu Karnego mówiący o zakazie promowania „faszyzmu” i innych ustrojów totalitarnych co oczywiście było i jest wstrętnym FAŁSZEM powoływania się na ten artykuł KK. Flagi należały do Nowosądeckiego oddziału Młodzieży Wszechpolskiej.

  Szczerbiec był mieczem koronacyjnym królów Polski. Po raz pierwszy został wykorzystany w koronacji Władysława Łokietka. Jego obecność podczas koronacji Kazimierza Jagiellończyka opisywał Jan Długosz.
  Szczerbiec jest jednym z najcenniejszych zabytków dla narodu polskiego jakie znajdują się na Wawelu i jak widać to tej „polskiej policji”(najprawdopodobniej UKRAIŃCOM przebierańcom) bardzo to PRZESZKADZA !

  Jego obecność podczas koronacji Kazimierza Jagiellończyka opisywał Jan Długosz. Jest jednym z najcenniejszych zabytków dla narodu polskiego jakie znajdują się na Wawelu.

  Legenda głosi, że Szczerbiec został wyszczerbiony gdy Bolesław Chrobry uderzył nim w bramę Kijowa. Chrobry otrzymać miał go podczas Zjazdu Gnieźnieńskiego od cesarza Ottona.

  Na rękojeści Szczerbca widnieje grafika Baranka Bożego i Ewangelistów, oraz napisy:
  „Na głowicy monogram Boga, tzw. tetragrammaton z literami Α i Ω (Alfa i Omega alfabetu greckiego) oraz napis w języku łacińskim Haec figura valet ad amorem regum et principum iras iudicum (ten znak umacnia miłość królów i książąt, a gniew sędziów).

  Na flagach widniały teksty łacińskie:
  „Quicumque hec nomina Dei secum tulerit nullum periculum ei omnino nocebit ” (ktokolwiek te imiona Boga ze sobą nosić będzie, temu żadne niebezpieczeństwo w ogóle nie zaszkodzi)”.

  Na szczerbie miecza umieszczona jest tarcza z piastowskim orłem. Szczerbiec mierzy 98,4 cm i ma szerokość 5 cm.

  Nie wolno zapominac o tym, że w 1933 roku DYKTATOR Józef Piłsudski pod naciskiem żydo-masonerii rozkazał zdelegalizować organizacje Obozu Wielkiej Polski, którzy w klapach marynarek nosili „mieczyki Chrobrego”. Generalnie rzecz biorąc rządy SANACJI to była władza żydo-masonerii która zajadle ZWALCZAŁA polskośc, zwłaszcza Polaków którzy najwięcej ucierpieli od zbarów.

  Ten symbol POLSKOŚCI też został ZAKAZANY przez rządzącą żydo-masonerie oraz zjednoczone mniejszości narodowe w rządzie SANACYJNYM Piłsudskiego.
  Sanacja w II RP wymierzała kary w trybie karno-administracyjnym do 10 lat węzienia w Twierdzy Brzeskiej dla „polskich nacjonalistów” i członków Obozu Narodowego za noszenie w klapach marynarek „mieczyków Chrobrego.

  Obecny KULT dyktatora MASONA Piłsudskiego jest BARDZO SZKODLIWY gdyż na co dzień brutalnie WYKOŻYSTYWANY w obecnej żydo-masońskiej III RP do autentycznego ZWALCZANIA polskiego żywiołu Narodowego, przez gang PO-PiS SERWALISTYCZNYCH mafiozów Komorowskiego, Kopacz, Tuska, Kaczyńskiego, PSL, SLD lojalnym w 100% żydo-masonerii i dyktatorskim mniejszościom narodowym mającym FAKTYCZNĄ władzę w III RP.
  Ci serwalisci żydo-masonerii jak widać WZORUJĄ się na zwalczaniu polskości stosowanej przez dziwkarza MASONA Piłsudskiego, który umarł na chorobę weneryczną KIŁĘ TRZCIORZĘDOWĄ.

  Zobaczcie tutaj KONFISKATE sztandarów, banerow i flag MW przez Policje(prawdopodobnie ukraińców) wysłanych na OBŁAWĘ w celu uniemożliwienia świętowania Konstytucyjnego Święta Uzyskania Niepodległości przez Polske:

  https://www.youtube.com/watch?v=0kzc35hAclI

  0
 12. Dlaczego o tym cicho? Dlaczego nie nagłaśniacie tego morderstwa?
  Mężczyzna zastrzelony na Marszu Niepodległości w Warszawie (Wideo) Podczas Marszu Niepodległości o godzinie 21:06 doszło do tragedii. 32 letni uczestnik marszu kłócił się z jednym z chuliganów. Kłótnia przerodziła się w bijatykę. Bandyta nie radząc sobie z mężczyzną wyjął broń palną i strzelił mu w głowę. Niestety 32 latek nie miał szans na przeżycie… Nie polecamy wchodzenie na stronę.

  !BARDZO DRASTYCZNE ZDJĘCIA I OBRAZ!

  więcej: http://warszawa-wiadomosci.pl/ Ps. Proszę mi powiedzieć czy obywatel w cywilu nosi przy sobie rewolwer? Rewolwery noszą przy sobie tylko tajniacy. I używają jak czują, że wpadli. Ten chuligan to oczywiście przebrany policjant, który się już nie ujawni, on miał tylko prowokować, wykonał swoje zadanie i zwiał. Aby obejrzeć film trzeba wpisać swój numer i przepisać kod, który przyjdzie na tel .To jest darmowa rejestracja, która zabezpiecza serwis przed botami.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816