Media Watch i recenzje
Like

MARCIN ANTOSIEWICZ DZIENNIKARZ TELEWIZJI POLSKIEJ AKREDYTOWANY W BERLINIE

22/01/2016
659 Wyświetlenia
1 Komentarze
15 minut czytania
MARCIN ANTOSIEWICZ DZIENNIKARZ TELEWIZJI POLSKIEJ AKREDYTOWANY W BERLINIE

Marcin Antosiewicz – polski dziennikarz prasowy, radiowy oraz telewizyjny. Pracę dziennikarską rozpoczynał w Polskim Radiu w rozgłośni Radio dla Ciebie w wieku 17 lat. Od maja 2004 r. związany z telewizyjną Panoramą. W latach 2007-2008 był korespondentem w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Od października 2008 r. pracował w redakcji telewizyjnych Wiadomości. Od kwietnia 2009 r. był korespondentem Telewizji Polskiej w Berlinie. Później pracował w polskiej sekcji Deutsche Welle. Od stycznia 2011 jest ponownie korespondentem TVP w Berlinie.

0


 

 

Redaktor Kościesza https://3obieg.pl/glowni-wykonawcy-przewrotu-ideologicznego

 

ukazuje ,,biale plamy” dziejów najnowszych i przywłaszczoną sobie przez nich, a skradzioną nam polską tożsamość zawłaszczoną na obszarze historycznym, politycznym i ekonomicznym. A także sprawdzony przez historię kierunek wyjścia z tych okowów niewoli.

 

 

Jak informuje portal 3obieg.pl https://3obieg.pl/glowni-wykonawcy-przewrotu-ideologicznego

Marcin Antosiewicz znajduje się w poczcie:

 

“GŁÓWNI WYKONAWCY PRZEWROTU IDEOLOGICZNEGO”

 

Więcej o etapach i celach przewrotu ideologicznego patrz

fragmenty wykładu Jurija Bezmienowa z 1984 roku w Stanach Zjednoczonych:

http://www.google.pl/#q=przewr%C3%B3t+ideologiczny&hl=pl&prmd=ivns&source=univ&tbm=vid&tbo=u&sa=X&ei=GuXdTfmODpDpOa-YtfQJ&ved=0CEAQqwQ&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=a1e89368be7acc46&biw=1899&bih=941

 

 

Marcin Antosiewicz – medliniarz radiowy i telewizyjny, z wykształcenia tzw. politolog czyli agitator bolszewicki. Agitację medialną rozpoczął w wieku 17 lat w „Polskim Radiu – RDC”. Od 2004 roku związany z redakcją “Panoramy” TVP2, gdzie agitował jako reporter krajowy. We wrześniu 2007 roku dołączył do newsroomu Polskiego Radia Londyn. Od 2007 roku na etacie korespondenta Telewizji Polskiej w Wielkiej Brytanii.

 

Andrzej Ajnenkiel    –   polonofob, komuch, dywersant, fanatycznie i zajadle nienawidzi polskości, Polaków i Polski, peerelowski fałszerz historii na etacie „profesora”. W PRL  na etacie dyrektora Wojskowego Instytutu Historycznego (09.1999-06.2001); obecnie profesor Instytutu Historii Polskiej Akademii Nauk w Warszawie członek tzw. “komisji Michnika”, która działała na terenie MSW mając dostęp do najtajniejszych materiałów w okresie od 12 kwietnia do 27 czerwca 1990 roku; W jej skład weszli: Andrzej Ajnenkiel, Jerzy Holzer, Adam Michnik i Bogdan Kroll. Współpreparator Konstytuty utrwalającej „zdobycze” PRL i władzę bolszewii po bankructwie PRL. W lutym 2000 r. odznaczony za to przez, agenta KGB i SB prezydenta PRL Aleksandra Kwaśniewskiego – Izaaka Stoltzmana Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

 

Seweryn Blumsztajn ur. 2 maja 1946 r. we Wrocławiu pomiot bolszewicki , polonofob, dywersant, ,etatowy tropiciel „polskiego antysemityzmu” .W młodości sowiecki pionier, tzw. walterowiec, w latach 60-tych członek klubu “Poszukiwaczy Sprzeczności”. Paradujący po ulicach Warszawy z transparentem “pierdolę nie rodzę”. Koncesjonowany przez reżim PRL „opozycjonista”: w 1968 r. jako jeden ze świadomych uczestników komunistycznej prowokacji w tzw. wydarzeniach marcowych, współorganizator wiecu w Warszawie. Wkrótce po nich , amnestionowany w 1969 r. Od 1976 r. oddelegowany na redaktora „Biuletynu Informacyjnego KOR”, od 1977 r. na członka KSS “KOR”. W latach 1981–1989 na legalnej emigracji (!) we Francji. Od 1989 r. medliniarz żydowskiej gazety dla Polaków “Gazety Wyborczej”, W latach 2002 – 2006 był szefem krakowskiego dodatku “Gazety Wyborczej”, a od 2006 r. jest redaktorem naczelnym warszawskiego dodatku lokalnego (“Gazeta Stołeczna”). Autor szeregu polakożerczych stwierdzeń: “Przez setki lat Żyd nie był traktowany w Polsce jak bliźni i przez ogromną część społeczeństwa nie był też tak traktowany w czasie okupacji niemieckiej” (“Gazeta Wyborcza” z 8 marca 1991 r.)

 

Dariusz Stanisław Bohatkiewicz ,ur. 3 lutego 1972 r, telemedliniarz , manipulator , antysemita –bajarz -agitator nowego tematu “Nowego wymiaru terroryzmu” . Swoją karierę medlinarza rozpoczynał w krośnieńskim Radiu Fakty. Agitował także w Radiu Plus, RMF FM, TVN, TV Puls. Następnie na etacie „reportera wojennego” Telewizji Polskiej , m.in. „uwiarygadniał publicznie” konieczność okupacji Iraku po dokonaniu zbrojnej agresji tego kraju przez USA i ich sojuszników, w tym Polskę. Od marca 2006 r. propagandzista „Panoramy” TVP2. Od niedawna jego agtitkę propagandową można oglądać w Wiadomościach TVP1.

Waldemar .Łysiak:

Gdy prawicowa członkini Rady Miejskiej w Brzesku oponowała (2006 r.) przeciwko projektowi nazwania ulicy imieniem dygnitarza peerelowskiego , postulując, by takie decyzje były badane pod kątem patriotycznym, media od TVP (złośliwy reportaż Dariusza Bochatkiewicza ) do gazet michnikowskich , jak również „Trybuny” , „Nie”, „Wprost”, sprzedały milionom czytelników kłamliwą informację ,że kretynka z Brzeska chce lustrować Chopina, Sienkiewicza , Mickiewicza ,Słowackiego, i Kościuszkę”.

 

Alina Cała ur. w 1953 r. pomiot bolszewicki. Polonofob , paszkwilantka, etatowa tropicielka „polskiego antysemityzmu” na etacie „pracownika naukowego” w Żydowskim Instytucie Historycznym w Warszawie, utrzymywanego z pieniędzy polskiego podatnika. A jej specjalizacja nosi nazwę: “socjologia stosowana etniczna”(czyżby chodziło jej tylko o etniczność funkcjonariuszy bezpieki?)!. Bolszewicka „historyczka”, antylustratorka, zadeklarowana jako bolszewik-bezbożnik obecnie określany jako „antymoherowiec” lub „działaczka feministyczna”- protestująca przeciw zakazowi aborcji i „nadmiernemu wpływowi Kościoła katolickiego na życie społeczne w Polsce”. Medliniara – redaktorka Midrasz”, Ów Midrasz, co ciekawe jest także dofinansowywany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przez „polskie władze” za teksty obciążające Polaków winą za „antysemityzm” , Holokaust, za “polskie obozy koncentracyjne” w czasie II wojny światowej. W roku 2006 np. współuczestniczyła w akcji przeciw postawieniu w Warszawce pomnika Romana Dmowskiego.

Autorka paszkwilu antypolskiego “Polacy jako naród nie zdali egzaminu” http://www.rp.pl/artykul/310528-Polacy-jako-narod–nie-zdali-egzaminu-.html

w “Rzeczpospolitej”, w którym za Holocaust obciąża winą Polaków, jej zdaniem morderców 3 milionów polskich Żydów.

 

Paweł Chochlew ur. 9 września 1971 r. w Elblągu, kolaborant, protegowana marionetka etatowego bolszewickiego fałszerza historii Tomasza Nałęcza i gadzinówki “Gazety Wyborczej” do realizacji kolejnego antypolskiego paszkwilu o wojnie obronnej Polski 1939 r. realizowanego na koszt polskiego podatnika: „Tajemnica Westerplatte”. Paweł Chochlew zamierza nim przelicytować PRL-owskich twórców tzw. polskiej szkoły filmowej, którzy wykpiwali bohaterszczyznę, odkrywając „tajemnicę” Westerplatte w wypróbowany już sposób. Oto patriotyzm to lipa, a bohaterowie to tchórzliwi pijacy. I Polski Instytut Sztuki Filmowej znajduje na to pieniądze, tak jak nie szczędzi środków na produkcje propagujące „polski antysemityzm”: co najmniej 5 filmów fabularnych, 17 dokumentalnych.

 

Michał Cichy   –   polonofob, dywersant, oszczerca, paszkwilant, kierownik działu kultury w “Gazecie Wyborczej”. Meliniarz – prowokator , który postanowił zdobyć sławę „tropiciela polskiego antysemityzmu” dzięki zniekształceniu najpiękniejszych tradycji polskiego bohaterstwa – historii Powstania Warszawskiego, i to jeszcze w okresie przygotowań do obchodów jego 50-lecia. Akcję oszczerstw rozpoczął od opublikowania na łamach dodatku “Gazety Wyborczej” – “Gazety o książkach” (nr 11 1993) recenzji ze wspomnień żydowskiego policjanta w getcie Calka Perechodnika. Wyraził w niej zdziwienie, że Perechodnik “przetrwał nawet Powstanie Warszawskie”, kiedy “AK i NSZ wytłukły mnóstwo niedobitków z getta” (!!!). “Rewelacje” Cichego zostały później szeroko rozwinięte w jego paszkwilu o “czarnych kartach Powstania Warszawskiego”, drukowanym w numerze 24 “Gazety Wyborczej” z 1994 roku. Artykuł roił się od skrajnych łgarstw, zdemaskowanych później publicznie przez wybitnych historyków od prof. Tomasza Strzembosza począwszy po red. Leszka Żebrowskiego. Cichy zarzucał powstańcom warszawskim zamordowanie około 60 Żydów, jako szczególnie ważne “źródło dowodowe” eksponując znanego z łgarstw żydowskiego komunistycznego pseudohistoryka-politruka Bernarda Marka, b. dyrektora Żydowskiego Instytutu Historycznego w czasach stalinowskich. “Twórczą” działalność naukową B. Marka (m.in. fałszowanie dokumentów przez odpowiednie dopisy) już dawno zdemaskowali nie tylko autorzy polscy (m.in. słynny działacz emigracyjnej PPS Adam Ciołkosz), ale i wybitni historycy żydowscy (żyjący na emigracji w Paryżu Michał Borwicz). Nieznana data i miejsce urodzenia, brak zdjęcia i wszelkich innych danych osobnika publicznie lżącego w wysoko nakładowych tzw. „mediach” sugerują przybrane nazwisko i bolszewickiego bękarta https://pl.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_Cichy

 

Michał Franciszek Czajkowski (“duchowny”),ur. 3 października 1934 r. w Chełmży. – polonofob, dywersant, judaizator, aktywista żydowski, anty-ksiądz, mason, wieloletni agent SB, globalista, aktywista żydowski, piewca “judeochrześcijaństwa”, żydoekumenizmu i żydotolerancji, zniesławiacz Polski i Polaków, przez ponad 20 lat był niebezpiecznym agentem SB – Tajnym Współpracownikiem ps. “Jankowski” – którego przełożonym był gen. Pietruszka, ten sam, który był też szefem bandy SB Piotrowskiego, którzy z polecenia Jaruzelskiego, Kiszczaka i Pietruszki zamordowali ks. Jerzego Popiełuszko; współprzewodniczący Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów, współpracownik niskonakładowego katolewackiego “Tygodnika Powszechnego”, asystent kościelny i członek rady redakcyjnej katolewackiego miesięcznika “Więź”.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_Czajkowski_%28duchowny%29

 

Kinga Dunin , ur. 1954 w Łodzi pomiot bolszewicki –   fanatycznie i zajadle nienawidzi polskości, Polaków i Polski, medliniara redakcji “Ex Libris”, dodatku do “Życia Warszawy”, “Krytyka Polityczna”, Zieloni 2004; Feminazistka, tropicielka “polskiego antysemityzmu bez Żydów”, była autorką skrajnego ataku na “Dzienniki” powojenne Marii Dąbrowskiej za ich rzekomą antysemicką “ksenofobię”. W 48 numerze “Ex Libris” z 1994 r. wystąpiła za odrzuceniem całej literatury polskiej jako niepotrzebnego, bezużytecznego balastu, pisząc expressis verbis: (…) “przestańmy uważać, że literatura polska musi istnieć. Nie musi. Nawet jeżeli zniknie – i tak będzie w Polsce istniała jakaś literatura. Każdy będzie mógł sobie coś wybrać z ogromnej światowej oferty”. „Walczy” aktywnie w obronie „praw” lesbijek i gejów jako aktywistka Fundacji Batorego”.

 

Kamil Durczok (b. prezenter TVN),ur. 6 marca 1968 w Marklowicach, Od 15 marca 2001 r. do 2015 r. teleszczekcz w głównym programie dezinformacyjnym „Fakty” TVN. W tym czasie reżyserował także programy Forum (z przerwami do listopada 2004 r.), Gość Jedynki (do sierpnia 2004 r.) oraz uczestnik autorskiej Debaty (od września 2004 r. do 8 lutego 2006 r.). Przez wiele lat był agitatorem wszystkich szopek tzw. „wieczorów wyborczych” i „referendalnych” mających uwiarygodnić ich uprzednio spreparowany „wynik” Polakom. Od 29 lipca 2003 r. do 2 września 2005 r. na przemian z Jolantą Pieńkowską reżyserował szopkę radiową zwaną “Salon Polityczny Trójki”. Od 1 maja 2006 był naczelnym redaktorem i teleszczekaczem programu (dez)informacyjnego Faktów TVN.

 

i wielu, wielu innych “redaktorów”……………..Patrz https://3obieg.pl/glowni-wykonawcy-przewrotu-ideologicznego

 

“Dziennikarz”Marcin Antosiewicz redaguje portal internetowy http://interia360.pl/

i z zasady odrzuca wszystkie teksty patriotyczne, niepodległościowe, historyczne o walkach Polski Podziemnej, czy też o aferach rządzącej koalicji PO-PSL.

Teksty odrzucone uzasadnia “redaktorsko” w sposób rażący antydziennikarski.

Patriotycznym tekstom zarzuca manipulację i nierzetelność dziennikarską.

Oto jeden z wielu jego uzasadnień odrzucenia tekstu:

 

Michał Antosiewicz

 

Szanowny Panie. W nadesłanym artykule umieszcza Pan skopiowane, nie przetworzone całe fragmenty innych autorów, nie cytując ich i nie podając źródła, co jest niedopuszczalne, a ponadto swoje własne artykuły z roku 2011, a zatem opierające się i powielające materiały prasowe z tamtych czasów. Już Pan kiedyś przesyłał materiał opierający się na starych publikacjach, które trudno odnosić do aktualnej sytuacji – a jeśli uważa Pan, że się nie zmieniła w przeciągu paru lat, dobrze byłoby powołać się na bieżące źródła, w przeciwnym razie daje Pan dowód nierzetelności dziennikarskiej. Inną kwestią jest używanie obraźliwych sformułowań i porównywanie do nazistowskich zbrodniarzy Premiera Polskiego Rządu. Nie możemy tolerować takich wypowiedzi. Przy tym wszystkim, wypowiedź dyskwalifikuje także jej długość. Proszę mieć na uwadze te zalecenia przesyłając swoje teksty w przyszłości.

 

Jest to komentarz do tekstu “EWA KOPACZ POLSKI TWÓRCA KŁAMSTWA KATYŃSKIEGO”

http://interia360.pl/

Tekst http://niepoprawni.pl/blog/aleszumm/ewa-kopacz-polski-doktor-mengele-polski-nikolaj-burdenko-tworca-klamstwa-katynskiego

                   

 

 

Źródła:

 

Red. Kościesza https://3obieg.pl/glowni-wykonawcy-przewrotu-ideologicznego

 

2015-09-01 08:27:49

 

 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Aleszuma http://aleksanderszumanski.pl

Po prostu zwykly czlowiek

1164 publikacje
7 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816