Komentarze dnia
Like

Mamy do czynienia z rządami sukinsynów!

24/11/2014
809 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
Mamy do czynienia z rządami sukinsynów!

22 listopada w Gdańsku odbyła się manifestacja w związku z oburzeniem społeczeństwa wywołanym skandaliczną działalnością PKW i brakiem ogłoszenia oficjalnych wyników wyborów samorządowych w 2014 r. Nie mogło na niej zabraknąć przedstawicieli Ligi Obrony Suwerenności i jej Przewodniczącego Wojciecha Podjackiego, który wygłosił płomienne przemówienie. Zgromadzenie rozpoczęło się o godz. 11.30 przed siedzibą Rady Miasta Gdańska przywitaniem przez organizatorów licznie przybyłych demonstrantów. Następnie uczestnicy przemaszerowali przed budynek Urzędu Wojewódzkiego, gdzie mieści się pomorski oddział PKW. Pochodowi towarzyszyły antyrządowe hasła ochoczo skandowane przez tłum, który głośno domagał się rozpisania nowych wyborów i odwołania PKW.

0


pkw-gdansk1

 

Na miejscu, jako drugi głos zabrał Przewodniczący LOS Wojciech Podjacki, który w kilkuminutowym, niezwykle płomiennym wystąpieniu, poddał w wątpliwość rzetelność wyników wyborczych oraz nawoływał do sprzeciwu wobec coraz bardziej kompromitującej się koalicji PO-PSL. Zapytał również kto, wobec skompromitowania się PKW i podania się do dymisji wszystkich jej członków, jest w stanie zatwierdzić wyniki wyborów oraz zapewnić, że ich wyniki nie zostały wypaczone i sfałszowane. Lider LOS domagał się również skrócenia obecnej kadencji samorządowców i rozpisania w jak najkrótszym terminie nowych wyborów.

 

Mamy do czynienia z rządami sukinsynów od czasów Magdalenki, gdzie opijali zmowę razem z Kiszczakiem. I nie łudźmy się – hasło Józefa Stalina, że nie ważne kto jak głosuje, ale ważne kto liczy głosy – jest dzisiaj aktualne. To nie są standardy ani europejskie, ani obowiązujące w państwie buszmenów. To jest po prostu komuna – i z komuną trzeba walczyć! Precz z komuną! – grzmiał Przewodniczący LOS, wywołując ogromny aplauz zgromadzonych.

 

Wojciech Podjacki obalił także tezę forsowaną przez rządzącą koalicję i jej „ekspertów”, jakoby przyczyną wyjątkowo dobrego wynik PSL-u w głosowaniu do Sejmików Wojewódzkich, był numer listy wylosowany przez ten komitet:

 

Powiem Wam w ten sposób – uzyskałem mandat, do 16.00 w poniedziałek byłem radnym (Rady Miasta Gdańska – przyp.red.). Potem, jak Gazeta Wyborcza napisała, że nie zostałem radnym, to okazało się, że brakuje 43 głosów. Ale właśnie to jest kuriozum – „jedynka” pomogła PSL-owi w całej Polsce? Ja startowałem z listy PiS-u, jako porozumienie prawicy, który w Gdańsku miał numer 1 na liście. I w przypadku PiS-u jakoś ten fakt nie zaważył na wyniku wyborów, wygrała w cuglach Platforma. Więc te wszystkie rzekomo logiczne wyjaśnienia, że numer 1 na liście pomógł, to są bzdury. – mówił Wojciech Podjacki.

 

Nie obyło się także bez ostrej krytyki liderów obozu rządowego, który od 7 lat rozkrada i wyprzedaje naszą Ojczyznę:

 

Polsce potrzebna jest prawdziwa dekomunizacja. Ale nie wierzcie w to, że ci, którzy rządzą pod wodzą takich osobników jak Komorowski, Kopaczowa, czy Tusk, który na naszych plecach wywindował się na europejskie salony, cokolwiek zmienią. Polsce potrzebna jest narodowa rewolucja, biało-czerwona rewolucja! – hasło rzucone przez lidera LOS momentalnie podchwycił tłum, który zaczął skandować „narodowa rewolucja!”

 

Protest, w którym uczestniczyło ponad 500 osób, zakończył się około godz. 13.00 i został zwieńczony wspólnym odśpiewaniem Hymnu Narodowego.  Z fotorelacją oraz zapisem wideo przemówienia Wojciecha Podjackiego zapoznać można się TUTAJ.

 

lospolski.pl

polskiszaniec.pl

facebook

twitter

0

Liga Obrony Suwerenności http://www.lospolski.pl

Polska partia polityczna o profilu patriotycznym.

252 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758