Jestem za. Powtórzę. I cudzysłów nie pojawił się przypadkowo. Bardzo prosty sposób rozwiązania problemów trapiących  rzekomo dzisiejszą lewicę i nazwijmy to też po imieniu lewactwo znalazł niezawodny JKM. Otóż kilka lat temu w felietonie w "Najwyższym Czasie" zaproponował on aby wprowadzić związki zarejestrowane na mocy umowy cywilno-prawnej równoważne w swych prawach z małżeństwami zawieranymi w USC, czy kościelnymi. Czyli dziedziczenie, wspólne rozliczanie podatków, dostęp do osoby chorej w szpitalu i decydowanie o jej leczeniu, itp., itd. Cudzysłów bo jednak trzeba mieć szacunek dla języka i pewnych pojęć i słowo małżeństwo powinno zostać zarezerwowane dla związku kobiety i mężczyzny. Nazwijmy to na potrzeby tego postu związkiem. I co ? I nic. I cisza. Czemu nie podchwyciły tego prostego pomysłu, o którym też pisała o tak sama Kinga Dunin środowiska wszelakich wyznawców tolerancji, politycznej poprawności, homo, less, trans i jakkolwiek seksualne ?

No właśnie i tu dochodzimy do sedna. Z czego by wtedy żyli tacy zawodowi geje jak np. Robert Biedroń i inni rzekomi obrońcy tolerancji ? Cholera postulaty ich spełnione. Trzeba by się do roboty jakiejś uczciwej wziąć.

A tak ? Tu się grancik znajdzie z jakiegoś programu eurokołchoza, tam się podłapie jakieś parę dolarów z jakiejś fundacji (o taki Soros posypie parę zielonych), coś podeślą miękkie chlopaki z różnych stron świata straszliwie gnębionym gejom w RP. I interes się kręci. I nigdy nie można pozwolić żeby przestał się kręcić. Do tego SLD ma się nad czym pochylić z troską i "walczy". "Walka" lewicy o robotników już nie taka jak kiedyś. Bo nawet taki najbiedniejszego stać na jakiś 10-letni samochód. Więc lewYca musi znaleźć innych "wykluczonych". Na teraz znalazła kochających inaczej.

Więc powiem wam czego się nie wymyśli to zawodowym obrońcom tolerancji, "walczącym" o prawa, itp., którym zawsze basuje lewica zawsze będzie za mało. Bo po prostu ONI z tego dobrze żyją.

P.S.

Dziękuję za inspirację Pani Mili Nowackiej, która z tego co wiem za mną za bardzo nie przepada.

milanowacka.salon24.pl/275704,homoseksualne-malzenstwa-nie-zostaly-zalegalizowane