POLSKA
Like

Malwersacje w Funduszu Gwarancyjnym UE

11/02/2018
988 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Malwersacje w Funduszu Gwarancyjnym UE

Prezes KNP Stanisław Żółtek w dniu 07.02.2018 zabrał głos w Parlamencie Europejskim na temat malwersacji w Funduszu Gwarancyjnym UE dla działań zewnętrznych:

0


„…proponuję zażądać zamknięcia tego funduszu, maszynki do robienia fortun…”
.

Prezes KNP  Stanisław Żółtek w dniu 07.02.2018 zabrał głos w Parlamencie Europejskim na temat malwersacji w Funduszu Gwarancyjnym UE dla działań zewnętrznych:

.

https://

.

Jeśli ktoś wzrusza ramionami i mówi : „A co mnie to obchodzi!”, to przypominam, że ani Unia, ani jakikolwiek rząd nie ma swoich własnych pieniędzy. Posiadają ONI jedynie pieniądze wyduszone lub podstępnie „wysępione” od Was, lub pożyczone na Wasze konto od banksterów. Tak, na Wasze konto i Waszych potomków na kilka pokoleń do przodu. Pomyślcie, że będą oni jak niewolnicy spłacać swoim panom dług przez całe życie.

.

Na razie jest Wam dobrze żyć na kredyt, ale kiedyś ktoś może nagle zażądać spłaty od Was lub od Waszych dzieci, wnuków, prawnuków… Może zażądać ich ziemi, mieszkań i wszystkiego co tam jeszcze będą mieli.

Janusz Żurek

0

Janusz Żurek http://opty.org

Z urodzenia (1949) optymista, z wykształcenia inżynier elektryk (AGH), z zawodu elektronik, z poglądów liberalny (wolnościowy) konserwatysta.

150 publikacje
739 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758