POLSKA
Like

Mało skuteczna akcja ocieplania wizerunku Policji – materiały programowe

23/06/2021
199 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Mało skuteczna akcja ocieplania wizerunku Policji – materiały programowe

Po akcji ocieplania wizerunku służby zdrowia, która twa nadal, przyszła kolej na ocieplanie wizerunku Policji. Wszystkie znaczące stacje telewizyjne prześcigają się w serwowaniu seriali lub wątków w serialach, które mają ocieplić wizerunek Policji. Akcja jest tak zmasowana, że nie możliwe, aby była przypadkowa, szczególnie że fabuła większości tych seriali inspirowana jest prawdziwymi zdarzeniami.

0


Po akcji ocieplania wizerunku służby zdrowia, która twa nadal, przyszła kolej na ocieplanie wizerunku Policji. Wszystkie znaczące stacje telewizyjne prześcigają się w serwowaniu seriali lub wątków w serialach, które mają za zadanie ocieplić wizerunek Policji. Akcja jest tak zmasowana, że nie możliwe, aby była przypadkowa, szczególnie że fabuła większości tych seriali inspirowana jest prawdziwymi zdarzeniami.
Widać, że centralne organy ostro zabrały się za sztuczki pijarowe, aby poprawić wizerunek Policji w oczach szarego obywatela. Pozostaje tylko zadać pytanie czy policjanci będą z tego szczęśliwi, tak jak to było z lekarzami, kiedy serialowy wizerunek służby zdrowia przełożył się na realne oczekiwania pacjentów.

Telewizja publiczna serwuje seriale: Prokurator, Komisariat, Komisarz Alex oraz Ojciec Mateusz z rozbudowanym policyjnym wątkiem.

Telewizja Polsat serwuje seriale: Gliniarze, Na krawędzi, Ślad, Komisarz Mama.

Telewizja TV4 serwuje seriale: Policjanci i Policjantki oraz Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny.

Telewizja TVN serwuje seriale: LAB.

To tylko przykłady, bo takich seriali jest znacznie więcej. Niestety, tyle wydanej kasy, tyle wysiłku i wszystko szlag trafił, bo stacja “Ale kino+” wyemitowała krótkometrażowy (22 min.) film Tamtej nocy i jak to mówią “wyszło szydło z worka”, a może raczej “wyszedł milicjant z policjanta”. Oni chyba mają to w genach.

Fotografia pochodzi z: Ta historia jest wstrząsająca. Kobieta do dziś leczy się z traumy po poniżającym przesłuchaniu

Inne zapisy autora:

0

Pawel Urbanski
Pawel Urbanski https://albicla.com/NIONPL

https://3obieg.pl/author/kpn-poznan/

85 publikacje
14 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816