SPOŁECZEŃSTWO
Like

Magister zarządzania w Jarosławiu

12/08/2013
848 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu uruchamia rekrutację na studia drugiego stopnia o profilu ogólnoakademickim na kierunku “zarządzanie”. Nabór trwa do 25 września 2013 r. Poszerzenie oferty edukacyjnej PWSTE w Jarosławiu jest rezultatem starań Władz zmierzających w kierunku podniesienia rangi uczelni jako prężnie rozwijającego się ośrodka akademickiego o ugruntowanej, wiodącej pozycji wśród Państwowych Szkół Zawodowych w Polsce. Stosowną decyzję uprawniającą jarosławską uczelnię do prowadzenia studiów drugiego stopnia o profilu ogólnoakademickim na kierunku “zarządzanie” Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wydało 26 lipca 2013 r. – Starania o uruchomienie studiów II stopnia na kierunku zarządzanie w Instytucie Ekonomii i Zarządzania spowodowane były wielkim zainteresowaniem ze strony społeczności lokalnej i miejscowych przedsiębiorców skupionych wokół PWSTE w Jarosławiu, a także […]

0


Studia magisterskie w Jarosławiu-plakat A2 wersja 1

Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu uruchamia rekrutację na studia drugiego stopnia o profilu ogólnoakademickim na kierunku “zarządzanie”. Nabór trwa do 25 września 2013 r. Poszerzenie oferty edukacyjnej PWSTE w Jarosławiu jest rezultatem starań Władz zmierzających w kierunku podniesienia rangi uczelni jako prężnie rozwijającego się ośrodka akademickiego o ugruntowanej, wiodącej pozycji wśród Państwowych Szkół Zawodowych w Polsce.

Stosowną decyzję uprawniającą jarosławską uczelnię do prowadzenia studiów drugiego stopnia o profilu ogólnoakademickim na kierunku “zarządzanie” Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wydało 26 lipca 2013 r.

Starania o uruchomienie studiów II stopnia na kierunku zarządzanie w Instytucie Ekonomii i Zarządzania spowodowane były wielkim zainteresowaniem ze strony społeczności lokalnej i miejscowych przedsiębiorców skupionych wokół PWSTE w Jarosławiu, a także absolwentów studiów I stopnia zdecydowanych na kontynuowanie nauki na studiach magisterskich. Uzyskanie zgody na kształcenie na poziomie magisterskim zwiększa prestiż jarosławskiej Uczelni, poszerzając jej ofertę dydaktyczną oraz zaspokajając potrzeby rynku pracy na kadrę z dziedziny zarządzania na poziomie studiów II stopnia – informuje Magdalena Bojarska, rzecznik prasowy PWSTE w Jarosławiu.

Poprzez dotychczasową 15-letnią działalność – PWSTE w Jarosławiu realizuje zadania budowania intelektualnego zaplecza, integrując wiele lokalnych środowisk i społeczności regionu, które wykazują oczekiwania permanentnego rozwoju i uzyskiwania przez Uczelnię nowych uprawnień.

Absolwenci zarządzania mają możliwość wyboru zawodów związanych z planowaniem i zarządzaniem marketingowym, a także merchandising’iem, zarządzaniem bezpieczeństwem informatycznym, zarządzaniem kryzysowym i zarządzaniem jakością oraz z zarządzaniem sprzedażą, usługami oraz wartością firmy.

Wskazując na ogólne cele kształcenia oraz tytuł zawodowy uzyskiwany przez absolwenta studiów magisterskich II stopnia o profilu ogólnoakademickim na kierunku zarządzanie, pragnę zaznaczyć, że studenci zdobywają wiedzę z zakresu nauk o zarządzaniu, dotyczącą funkcjonowania i rozwoju organizacji gospodarczych, przede wszystkim przedsiębiorstw w ich otoczeniu ekonomicznym, społecznym oraz prawnym. Pogłębiają także postawy przedsiębiorcze, umiejętności innowacyjnego projektowania i sprawnego nabywania umiejętności aktywnego uczestnictwa w procesach decyzyjnych przedsiębiorstwa, co jest szczególnie istotne w naszym regionie – dodaje Magdalena Bojarska.

Nabór trwa do 25 września 2013 r. Zainteresowanych PWSTE w Jarosławiu zaprasza do Punktu Rekrutacyjnego przy ul. Czarnieckiego 16 (tel.: 16-624 40 64). 

Inne zapisy autora:

0

Adam Kulczycki
Adam Kulczycki http://www.gazetaparlamentarna.pl

Doktor socjologii, dziennikarz, niezależny publicysta. Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Zainteresowania: polityka wschodnia (Ukraina, Rosja, Białoruś), Francja, Polonia świata, poezja, problematyka społeczna, współczesna rodzina, problematyka regionalna

182 publikacje
62 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816