ONA I ON
Like

Lustrem kobiety jest mężczyzna

21/07/2014
935 Wyświetlenia
1 Komentarze
12 minut czytania
Lustrem kobiety jest mężczyzna

Lata temu, siedziałem z Nią w aucie pod jej domem. Brudna szyba fiata, skrywała nieśmiałego bibliotekarza walczącego o miłość, oraz najcenniejszą część auta, jego pasażerkę, kochankę i dziewczynę kierowcy, blond heroinę.

0


 

 

Pełna seksu Warszawa

 

Skąpana w mglistych światłach reflektorów, pełna krzyków i klaksonów, letnia Warszawa tętniła życiem i niespełnionymi pragnieniami. Trudno było znieść blask Tej, która tak sprawnie opróżniała me ciało ze stresu, umysł z lęków, a centrum istnienia z klejącej się ambrozji.

 

Świadoma swego seksapilu Myszka, bawiła się Państwa, mam nadzieję ulubionym felietonistą, jak kot myszką. To się przybliżała, to oddalała, a moje niezrozumienie sytuacji, ból i rosnąca pogarda do siebie, zdawały się sprawiać jej przyjemność. Gdy chciałem uciec od bólu, słodko mruczała, pozwalając mi na zabawę jej futerkiem. Gdy się przybliżałem, by w promieniach slońca jej urody znaleźć ukojenie, byłem boleśnie drapany. Gdy pytałem, chciałem zrozumieć, fukała, prychała; nic nie rozumiałem, tak mówiła. I miała rację, albowiem Pan Bóg i skąpi czytelnicy mi świadkiem, że kompletnie nic nie rozumiałem.

 

Przemoc wzbudza seks

 

Wróćmy do mojego samochodu. Nie wiem jak to się stało, ale czy z frustracji, stłumionej wściekłości, a może z zapomnienia, gładząc ją po włosach na pożegnanie, złapałem za nie i mocno pociągnąłem do tyłu. W tej chwili przestraszyłem się, że mogłem Słońcu memu sprawić przykrość, że zgaśnie dla mnie, a moje życie będzie odtąd skryte w mroku. I wtedy stała się rzecz przedziwna, zadziwiająca; w oczach anielicy odkryłem burzę pożądania. Bałem się że krzyknie, może mnie spoliczkuje, co przyjąłbym ze zrozumieniem – i mimo dżentelmeńskiego strachu który płonął w mym sercu, widziałem zamglone, uśmiechnięte, rozbudzone pragnieniem oczy. Powiedziałem przepraszam, i w zamian za sprawienie bólu, dostałem niezwykle namiętnego całusa. Język tej białogłowy, zwykle używany w celu krytyki mojej skromnej osoby, wił się teraz w wilgotnym tangu pożądania, prowadząc mój nieśmiały, łagodny język ku spełnieniu wśród 32 twardych jak moja męskość świadków.

 

Tej nocy nie zmrużyłem oka, mimo że następnego dnia czekało mnie w pracy czyszczenie 18w. księgozbiorów. Gorączkowo analizowałem siłę ścisku, sam się ciągnąłem za włosy, by sprawdzić jak mogła to odebrać. Ból był dość silny – jakby mnie ktoś tak pociągnął za włosy, poczułbym się obrażony. Odczuła żądzę, czego nie rozumiałem; ale mnie to zafascynowało. Zacząłem zadawać sobie niegrzeczne pytania – czy tylko ona tak reaguje? Czy tylko niektóre kobiety, preferują różnie stopniowaną przemoc w związku, uznając ją za seksowną i pociągającą?

 

Pieściłem łona dla ludzkości

 

Te pytania nie dawały mi spokoju. Postanowiłem dla dobra ludzkości, oddać się studiom nad badaniem kobiecej natury. Miałem kawalerkę, internet, zero uroku osobistego. Byłem biednym, chorowitym samcem delta – ale umiałem pisać. Bitwy nie wygrywa siła, ale umiejętne ulokowanie swej siły w słabym punkcie przeciwnika; tak też wygrał Dawid z Goliatem. Używając umiejętności pisania, zacząłem spotykać się z kobietami, poznanymi na czatach i portalach randkowych. Kopulowałem z niezliczonymi Paniami, by odnaleźć prawdę. Niebiosa pogardliwie milczały, gdy prosiłem je o mądrość, postanowiłem więc sam ją sobie wziąść; posiadłem ją w łonach wielu Pań.

 

Poświęciłem się pracy naukowej, by ludzkość mogła z niej skorzystać. Oto owoce mej pracy. Kto ma oczy niech czyta, kto ma uszy niech słucha; ale zawsze z szacunkiem dla mędrca, gdyż wiele białosłonej krwi przelałem, by ją posiąść.

 

Emocje, kobieca krew

 

Kobieta czuje się wspaniale wtedy, gdy płoną w niej emocje. Gdy milczą, Panie głęboko cierpią. Siła emocji jest tak potężna, że nawet wiekowa matrona, która pławiąc się w hormonalnej powodzi, jest w stanie dokonać największych szaleństw. Mężczyzna który nie poddaje się nastrojom Pani, który nie zachowuje się jak piesek, nie spełnia rozkazów, sensem jego życia nie staje się zadowolenie Pani – budzi gniew. Ale i frustrację, zaciekawienie. Kobieta wierzy, że jej miłość jest w stanie zmienić mężczyznę, ba! nawet cały świat. Gdy więc trafia na uroczego brutala, który pod wpływem jej uroku nie poniża się, chce sprawić by wreszcie uległ. Kobieta walcząca o mężczyznę, jest jak lwica. Pomaga jej w tej walce system hormonalny, który uruchamia seks. Taka kobieta, staje sie niezwykle seksualna, ponieważ od tysięcy lat seks był monetą przetargową z mężczyzną. Kobieta w trakcie tego pobudzenia, kocha się jak kotka, wydzielając cudowny zapach, kusząc każdym możliwym zmysłem. To jest broń kobiety, by zmienić mężczyznę; to walka o dominację, o władzę. Mężczyzna walczy pięściami albo bronią, kobieta ma tylko seks. Mężczyzna nie poniżający się – wzbudza silne pobudzenie; zwłaszcza uroczy brutal, ale może być też zablokowany emocjonalnie intelektualista. Tak właśnie walczą kobiety; seksem.

 

Gdy więc nie wlepiasz oczu w kobietę, nie poniżasz się, nie dzwonisz pierwszy – ona czuje załamanie nastroju. Nie podobam się mu? Jestem nieatrakcyjna? Kobiety lustrem są mężczyźni. Ich pożądanie jest najlepszym komplementem. Panie narzekają na wgapiających się w nie Panów, bo tak wypada; jednak w środku raduje je takie zainteresowanie. Gdy więc nie stajesz się petentem, Pani walczy o władzę – nie chodzi wcale o miłość, o Ciebie; Pani chce zdobyć władzę, poczucie własnej seksualności, które jest realną siłą w tym świecie.

 

Niezdobyta twierdza; nieczuły brutal

 

Dlatego gdy jesteś nieczułym brutalem, Panie do Ciebie lgną. Niestety, nie pragną one Ciebie, a poczucia swej atrakcyjności. Osiągną ją wtedy, gdy zmienisz się z brutala w brzuchatego miśka, który nosi jej kapcie, gdy ona oglada M jak miłość. Dlatego właśnie Panie zostają z pijakami, brutalami i „trudnymi charakterami”, którzy je biją i upokarzają. Nie dla nich; dla poczucia swej kobiecej mocy.

 

Dlatego właśnie moi, niezliczeni jak gwiazdy na nieboskłonie bracia samcy, cierpią tak wielkie męki, są udręczeni; ponieważ chcą dać wszystko co najlepsze swej Pani. A gdy tak się dzieje, w Pani zamierają wszelkie emocje, paliwo ich szczęścia. Stąd biorą się zdrady – „byłeś dla mnie za dobry”. Ano właśnie. Byłeś pantoflarzem, a Panie to lubią, gdyż jest to znak ich władzy, ich mocy. Ale skoro nie ma o kogo walczyć, emocje zamierają, układ hormonalny przestaje tłoczyć w żyły Pani życiodajne hormony. Pani czuje że została pogrzebana żywcem. Za swoją nudę obwinia Ciebie, a po czasie zdradza, by poczuć silne emocje, które wzbudzają jej seksualność. Znowu ta seksualność powoduje, że ona czuje się pobudzona, żywotna, ma władzę, wpływ na kogoś, kontroluje życie, rzeczywistość.

 

Walka o ochłapy

 

I tak to się toczy od wieków. Kto rozumie te prawa, staje się ukochanym i podziwianym przez Panie Kalibabką. Kto tego nie rozumie, staje się czczącym kobiety miśkiem, pogardzanym i zdradzanym, wychowującym nie swoje dzieci, wyśmiewanym i szmaconym. Kiedy oficjalnie postanowiłem, że poświęcam swe życie medytacji, wiele Pań zaczęło atakować laserami swej atrakcyjności. Dla mnie? Ależ skąd, chciały się sprawdzić „w boju”.

 

Przegrały z kretesem, stąd złość i nienawiść, oskarżenia że jestem pusty, płytki, niedojrzały emocjonalnie, chory psychicznie. Po tym gdy poznałem Panie „w akcji”, straciłem całkowicie ochotę na stały związek. Nie za taką cenę. Jest inna, większa rozkosz niż to, co oferuje mi świat. Podążam ku niej. I dlatego jestem tak pożądany. Gdy zapomnę reguł gry, już po mnie. Stanę się smutnym, sfrustrowanym pantoflarzem, w groteskowy sposób tłumaczącym swoją porażkę, zwaną przez świat życiowym sukcesem. Jaki to sukces i szczeście? Statystyki alkoholizmu i rozwodów nie kłamią.

 

—————————-

 

Zapraszam do kupna moich e książek „Stosunkowo dobry”, oraz „Wyprawa po samcze runo” KLIK. Zachęcam do ściągnięcia mojej książki „Co z tymi kobietami?” jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski. Zapraszam wszystkich serdecznie na mój fanpage KLIK, Bardzo jestem wdzięczny wszystkim tym, którzy poczuwają się do dbania o cały ten interes i go finansują KLIK, także poprzez PayPal, mój meil to coztymikobietami@onet.pl

0

samiec http://www.samczeruno.pl

Mojemu ciału dano imię Marek. Przepchnięto je przez szkołę z tytułem ekonomisty. Teraz te ciało działa jako pisarz, ale kim tak naprawdę jestem, nie mam kurwa bladego pojęcia.

126 publikacje
85 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758