Komentarze dnia
Like

LOS przeciw konwencji antyprzemocowej

11/02/2015
668 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
LOS przeciw konwencji antyprzemocowej

5. lutego o godz. 15.30 przed Gdańskim Centrum Handlowym Manhattan, gdzie mieści się biuro pomorskiej Platformy Obywatelskiej, odbyła się manifestacja przeciwko ratyfikacji Konwencji Rady Europy „o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej”. Wzięli w niej udział członkowie Prawicy RP, Ligi Obrony Suwerenności oraz organizacji pro-life.

0


 

manhattan 2Zgodnie z „Apelem organizacji prorodzinnych w obronie wolności, kultury i rodziny”: konwencja ta stosując inżynierię społeczną i pod pozorem przeciwdziałania przemocy zmierza do zmiany naszej kultury, tradycji, relacji małżeńskich i rodzinnych. Jej zapisy mówią wprost o „wykorzenianiu stereotypowych ról kobiet i mężczyzn”, co godzi w wolność wyboru sposobu życia, oznacza promocję przez państwo nietypowych form relacji, wyrażających się np.: w związkach osób jednej płci.

 

Oprócz ewidentnego zagrożenia jakie niesie ze sobą ta konwencja dla moralności i zdrowych relacji społecznych, jest ona również niezgodna z konstytucją RP, w szczególności z zapisami mówiącymi o ochronie małżeństwa i rodziny oraz prawie rodziców do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami, a także postanowieniami mówiącymi o światopoglądowej bezstronności państwa i równości wobec prawa kobiet i mężczyzn.

 

Niestety pomimo protestów wielu środowisk, ustawa o ratyfikacji Konwencji „o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej” została przegłosowana 6. lutego. Ostatnia nadzieja w prezydencie, jednak znając Bronisława Komorowskiego i jego konformistyczne podejście do sprawowania swego urzędu nie ma tu raczej na co liczyć. Pod przykrywką zwalczania przemocy realizuje się na naszych oczach kolejny etap planu, mającego na celu zmianę tradycyjnych relacji społecznych. Wbrew większości społeczeństwa, nieakceptującego rozwiązań spod znaku gender, zmusza się ludzi do życia pod rządami przepisów mówiących wprost o konieczności wykorzeniania stereotypowych ról kobiet i mężczyzn. Budowa nowego światowego porządku trwa, a jej efekty są coraz bardziej zauważalne. Niebawem przyjdzie nam żyć w świecie bez płci, tradycji i kultury, w którym główną zasadą stanie się totalna swoboda obyczajowa. Dlatego konieczność walki z tego typu rozwiązaniami jest oczywista dla każdego racjonalnie myślącego człowieka.

 

lospolski.pl

polskiszaniec.pl

facebook

twitter

Inne zapisy autora:

0

Liga Obrony Suwerenności
Liga Obrony Suwerenności http://www.lospolski.pl

Polska partia polityczna o profilu patriotycznym.

252 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758