Bez kategorii
Like

Los niemieckiego czlowieka

19/01/2013
458 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Etniczny Niemiec z własnego nieprzymuszonego wyboru, tak zwany “Aussiedler” publikuje: “Jestem polskim ojcem, któremu wykradziono dzieci z domu. Są one odpolszczane.”

0


Etniczny Niemiec z własnego nieprzymuszonego wyboru, tak zwany "Aussiedler" publikuje: "Jestem polskim ojcem, któremu wykradziono dzieci z domu. Są one odpolszczane."Cóż można do tego dodać, wiedząc, że również żadnego wykradania niemieckich dzieci z niemieckiego domu nie miało miejsca, tylko nastąpiła ucieczka żony z dziećmi. Jednostronne publikacje we własnym interesie nie dodają wartosci publikacji.  Tego rodzaju działalność jest to "sposób na życie" na socjalu w ramach darmowej reklamy własnego, z nazwy polskiego stowarzyszenia. Tym razem bez nachalnej i nielegalnej zbiorki pieniędzy w ramach publikacji. Takich niemieckich, z nazwy polskich stowarzyszeń, prowadzonych przez Niemców jest więcej. Słowo Polska w nazwie stowarzyszenia i publikacjach, choćby odmieniane w wielu przypadkach nie zmieni faktu etnicznej przynależności prezesa i jego działalności. Dzieci obojga etnicznych niemieckich rodziców są traktowane nie tylko w Niemczech, ale również na całym świecie tylko i wyłącznie jako Niemcy. Pomimo posiadania paszportów innych państw. Nieświadomi tego dziennikarze dają się nabierać i powielają nieprawdę. 

http://www.scribd.com/doc/122346646/BMJ-Cludius-28-02-2012


 

Inne zapisy autora:

0

Miroslaw Kraszewski
Miroslaw Kraszewski

Przenikliwy.Pisze o malo znanej patologii. Od stanu wojennego jestem glownie w Niemczech gdzie reaktywuje sie od roku 2000 politycznie sterowana kulture i Eksport NEOkultury - Wiodacej Kultury Niemiec - DEUTSCHE LEITKULTUR, zakazy jezyka polskiego

94 publikacje
70 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816