Bez kategorii
Like

Łódź, już za parę dni, za dni parę…

16/08/2011
294 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Już za parę dni, za dni parę… spotykamy się na kolejnym łódzkim OB-CIACHu! Już 20.08! Tym razem spotykamy się wyjątkowo już od 11:00. Spotykamy się również w innym miejscu niż zwykle – na Pietrynie, na deptaku, przy al. Piłudskiego.

0


 

Jak zwykle w trzecią sobotę miesiąca (tym razem wypada ona 20-ego sierpnia). Wyjątkowo już od godziny 11:00 (kto może!). Oczywiście – czas trwanie spotkania nieograniczony:)) Dopóki będę chętni!  Plan jest taki, by posadowić się na znajdujących się tam (tj. na Pietrynie przy al. Piłsudskiego) paru ławeczkach… jeśli dla wszystkich nie starczy miejc na ławeczkach, nie szkodzi, damy sobie radę!:D

Mam nadzieję, że będziemy mieli ponownie piękny transparent… w związku z tym zachęcam wszystkich do zabrania ze sobą kolorowych – tzn. wrzosowych gadżetów, będzie możliwe zorganizowanie "sesji zdjęciowej" na tle transparentu ob-ciachowego!:)

Na sierpień przewidziano także spotkanie z poezją Wojciecha Wencla.

Będziemy kontynuować składkę na kwiaty i znicze na groby tragicznie zmarłych łodzian – ś.p. J. Agackiej-Indeckiej oraz ś.p. M. Rosiaka.

Zapraszam wszystkich serdecznie!:)

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
izavel

Fladry charakteryzuja sie asymetria budowy ciala.Prawa strona ciala skierowana ku górze,lewa skierowana w dól.Ich lewe oko przemieszczone jest na prawa strone glowy.Znacznie przesunieta ku prawej stronie jest lewa pletwa piersiowa.

12 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816