HYDE PARK
Like

Lodówka Samsung i jej szerokie możliwości

10/09/2018
2813 Wyświetlenia
1 Komentarze
4 minute czytania
Lodówka Samsung i jej szerokie możliwości

Lodówki Samsung, niezależenie od modelu, mają spore możliwości. Potrafią zaskoczyć zarówno znawców tematu, jak i zwykłych użytkowników. Potencjał ten wynika przede wszystkim z technologicznego zaawansowania i wprowadzenia praktycznych rozwiązań. Wszystko jest uporządkowane i przemyślane Lodówka Samsung, a dotyczy to wszystkich modeli, zmienia całkowicie nasze wyobrażenie o chłodziarkach. Ma ona tyle zastosowań i możliwości, że już dawno przestała być wyłącznie lodówką. I tak np. Strefa Cool Select zapewnia optymalną temperaturę do przechowywania mięs i warzyw. Natomiast szuflada z pełnym wysuwem pozwala na lepszy dostęp do wnętrza i ułatwia porządkowanie oraz wyjmowanie produktów z zamrażarki. Znajdziemy tu też dużą półkę, na której bez wątpienia schłodzimy wysokie butelki z wodą i innymi napojami.  Chłodziarka, o której mowa, ma także energooszczędne oświetlenie LED. Poza […]Lodówki Samsung, niezależenie od modelu, mają spore możliwości. Potrafią zaskoczyć zarówno znawców tematu, jak i zwykłych użytkowników. Potencjał ten wynika przede wszystkim z technologicznego zaawansowania i wprowadzenia praktycznych rozwiązań.

Wszystko jest uporządkowane i przemyślane

Lodówka Samsung, a dotyczy to wszystkich modeli, zmienia całkowicie nasze wyobrażenie o chłodziarkach. Ma ona tyle zastosowań i możliwości, że już dawno przestała być wyłącznie lodówką. I tak np. Strefa Cool Select zapewnia optymalną temperaturę do przechowywania mięs i warzyw. Natomiast szuflada z pełnym wysuwem pozwala na lepszy dostęp do wnętrza i ułatwia porządkowanie oraz wyjmowanie produktów z zamrażarki. Znajdziemy tu też dużą półkę, na której bez wątpienia schłodzimy wysokie butelki z wodą i innymi napojami. 

Happy woman standing at the open refrigerator with fruits, vegetables and healthy food

Chłodziarka, o której mowa, ma także energooszczędne oświetlenie LED. Poza tym daje nam możliwość aranżacji pojemników, które znajdują się na drzwiach. Możemy je wieszać na różnych wysokościach. Urządzenie zostało też wyposażone w półki z hartowanego szkła. Są one wytrzymałe na obciążenia, nie ulegają porysowaniu i łatwo poddają się czyszczeniu. Na dodatek ich przezroczystość umożliwia swobodne przenikanie światła, co oznacza lepiej widoczne wnętrze. Otwieranie drzwi za pomocą podchwytów (delikatnych wgłębień w obrysie drzwi) jest ładne i praktyczne. Oczywiście czysta powierzchnia drzwi to także spora zaleta.

Lodówka Samsung, czyli przyjemność użytkowania

Lodówka Samsung została inteligentnie zaprojektowana. Łatwo można to sprawdzić. Mamy tu kilka praktycznych systemów. System chłodzenia No Frost, który polega na ciągłym obiegu chłodnego powietrza wewnątrz lodówki i usuwaniu z niej wilgoci, powoduje, że żywność zachowuje świeżość na dłuższy czas. Dzięki temu rozwiązaniu wyeliminowano też problem pleśni i namnażających się bakterii. Poza tym produkty, które umieściliśmy w zamrażalniku, nie przywierają do siebie, a etykiety nie są pokryte szronem. 

Chłodziarka jest właściwie bezobsługowa i nie wymaga odladzania. 

Natomiast dzięki systemowi All-Around Cooling chłodne powietrze dociera do każdego zakamarka lodówki. Jest ono wydmuchiwane przez liczne otwory znajdujące się na poziomie wszystkich półek. Z kolei technologia Multi Flow zapewnia równomierną cyrkulację powietrza wewnątrz. Dzięki temu w całej komorze chłodzenia panuje wyrównana temperatura. 

Lodówka Samsung jest warta docenienia również za wkomponowywanie się w wystrój każdej kuchni. Można ją zabudować na równi z kuchennymi meblami. Wiele osób zwraca uwagę również na kompresor, czyli serce każdej chłodziarki. W tym przypadku kompresor automatycznie dostosowuje swoją prędkość pracy do zapotrzebowania na chłodzenie. A, jak podkreśla wielu szefów kuchni, precyzyjna i stabilna kontrola temperatury stanowi klucz do utrzymania najwyższej świeżości produktów spożywczych. Ponadto urządzenie zużywa w ten sposób mniej energii, pracuje ciszej oraz wolniej się zużywa.

Inne zapisy autora:

kampanieonline
kampanieonline

264 publikacje
1 komentarze
 

Jeden komentarz

  1. Pingback: Lodówka Samsung i jej szerokie możliwości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

319217