Bez kategorii
Like

Lista hańby

10/10/2012
339 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

To są ci, co są za zabijaniem niepełnosprawnych

0


źródło: fronda.pl

1.

Arłukowicz Bartosz

2.

Augustyn Urszula

3.

Aziewicz Tadeusz

4.

Blanik Leszek

5.

Buła Andrzej

6.

Charłampowicz Jarosław

7.

Cichoń Janusz

8.

Cieśliński Piotr

9.

Czaplicka Barbara

10.

Dąbrowska Alicja

11.

Drozd Ewa

12.

Dunin Artur

13.

Dzięcioł Janusz

14.

Dzikowski Waldy

15.

Fedorowicz Jerzy

16.

Fiedler Arkady

17.

Gałażewski Andrzej

18.

Gawłowski Stanisław

19.

Gelert Elżbieta

20.

Gierada Artur

21.

Grabarczyk Cezary

22.

Graś Paweł

23.

Grupiński Rafał

24.

Guzowska Iwona

25.

Halicki Andrzej

26.

Hall Katarzyna

27.

Hanajczyk Agnieszka

28.

Hok Marek

29.

Hoppe Teresa

30.

Huskowski Stanisław

31.

Jarmuziewicz Tadeusz

32.

Jastrzębski Leszek

33.

Katulski Jarosław

34.

Kaźmierczak Jan

35.

Kidawa-Błońska Małgorzata

36.

Kierwiński Marcin

37.

Kluzik-Rostkowska Joanna

38.

Kłosin Krystyna

39.

Kochan Magdalena

40.

Kołodziej Ewa

41.

Kopacz Ewa

42.

Kopaczewska Domicela

43.

Korzeniowski Leszek

44.

Kozaczyński Jacek

45.

Kozdroń Jerzy

46.

Kozłowska-Rajewicz Agnieszka

47.

Krajewska Ligia

48.

Kropiwnicki Robert

49.

Krząkała Marek

50.

Kucharski Cezary

51.

Kudrycka Barbara

52.

Kwiatkowski Krzysztof

53.

Leszczyna Izabela

54.

Litwiński Arkadiusz

55.

Ławrynowicz Zofia

56.

Małecka-Libera Beata

57.

Mężydło Antoni

58.

Miller Rajmund

59.

Mroczek Czesław

60.

Mrzygłocka Izabela Katarzyna

61.

Mucha Joanna

62.

Munyama Killion

63.

Neumann Sławomir

64.

Niedziela Dorota

65.

Niemczyk Małgorzata

66.

Niesiołowski Stefan

67.

Nowak Sławomir

68.

Nowak Tomasz Piotr

69.

Okła-Drewnowicz Marzena

70.

Okrągły Janina

71.

Olechowska Alicja

72.

Olszewski Paweł

73.

Oświęcimski Konstanty

74.

Pacelt Zbigniew

75.

Pahl Witold

76.

Papke Paweł

77.

Piechota Sławomir Jan

78.

Pierzchała Elżbieta Apolonia

79.

Pietraszewska Danuta

80.

Pietrzczyk Lucjan Marek

81.

Pięta Jarosław

82.

Piotrowska Teresa

83.

Pitera Julia

84.

Plocke Kazimierz

85.

Pomaska Agnieszka

86.

Poślednia Krystyna

87.

Raczkowski Damian

88.

Radziszewska Elżbieta

89.

Rosati Dariusz

90.

Rutkowska Dorota

91.

Rutnicki Jakub

92.

Rynasiewicz Zbigniew

93.

Rząsa Marek

94.

Schetyna Grzegorz

95.

Sibińska Krystyna

96.

Skowrońska Krystyna

97.

Sługocki Waldemar

98.

Sycz Miron

99.

Szejnfeld Adam

100.

Sztolcman Grzegorz

101.

Szulc Jakub

102.

Szumilas Krystyna

103.

Szydłowska Bożena

104.

Śledzińska-Katarasińska Iwona

105.

Święcicki Marcin

106.

Tomański Piotr

107.

Tomczyk Cezary

108.

Trybuś Aleksandra

109.

Tyszkiewicz Robert

110.

Van der Coghen Piotr

111.

Vincent-Rostowski Jan

112.

Wardzała Robert

113.

Wielichowska Monika

114.

Witczak Mariusz

115.

Witkowski Radosław

116.

Wojnarowski Norbert

117.

Wojtkowski Marek

118.

Wolak Ewa

119.

Wójcik Marek

120.

Zaremba Renata

121.

Zdrojewski Bogdan

122.

Zieliński Maciej

123.

Ziętek Jerzy

124.

Żmijan Stanisław

125.

Żmuda-Trzebiatowska Ewa

126.

Żyliński Adam

 

 

 

W PSL zwolenników zabijania niepełnosprawnych jest tylko pięciu. Dwóch posłów zaś wstrzymało się od głosu (Jan Bury i Piotr Walkowski).

 

1.

Borkowski Krzysztof

2.

Gos Marek

3.

Pawlak Waldemar

4.

Racki Józef

5.

Żelichowski Stanisław

 

 

 

W przypadku SLD sprawa jest oczywista. Tu nie ma nikogo, kto uznałby, że dzieci chore mają prawo do życia.

 

 

1.

Ajchler Romuald

2.

Aleksandrzak Leszek

3.

Balt Marek

4.

Czerniak Jacek

5.

Garbowski Tomasz

6.

Iwiński Tadeusz

7.

Joński Dariusz

8.

Kalisz Ryszard

9.

Kamiński Tomasz

10.

Łybacka Krystyna

11.

Matuszczak Zbigniew

12.

Miller Leszek

13.

Napieralski Grzegorz

14.

Olejniczak Cezary

15.

Ostrowski Artur

16.

Prządka Stanisława

17.

Sekuła-Szmajdzińska Małgorzata

18.

Wenderlich Jerzy

19.

Wontor Bogusław

20.

Zaborowski Zbyszek

21.

Zbrzyzny Ryszar

 

 

Podobnie jest w Ruchu Palikota.

 

 

1.

Banaszak Maciej

2.

Bauć Piotr Paweł

3.

Biedroń Robert

4.

Borkowski Jerzy

5.

Bramora Artur

6.

Cedzyński Jan

7.

Chmielowski Piotr

8.

Dębski Artur

9.

Domaracki Marek

10.

Dziadzio Dariusz Cezar

11.

Elsner Wincenty

12.

Górczyński Artur

13.

Kabaciński Michał

14.

Klepacz Witold

15.

Kłosowski Krzysztof

16.

Kmiecik Henryk

17.

Kopyciński Sławomir

18.

Kotliński Roman

19.

Krupa Łukasz

20.

Kwiatkowski Jacek

21.

Lewandowski Andrzej

22.

Makowski Tomasz

23.

Marcinkiewicz Małgorzata

24.

Mroczek Maciej

25.

Nowicka Wanda

26.

Pacholski Michał Tomasz

27.

Palikot Janusz

28.

Penkalski Wojciech

29.

Popiołek Zofia

30.

Poznański Marek

31.

Rozenek Andrzej

32.

Rybakowicz Adam

33.

Ryfiński Armand Kamil

34.

Sajak Paweł

35.

Stolarski Marek

36.

Szymiec-Raczyńska Halina

37.

Wydrzyński Maciej

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Marcus Wright

subiektywnie wybieram linki do róznych informacji w sieci Internet, czasem dodam jakis zlosliwy komentarz, czasem nic nie trzeba dodawac.

214 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816