HYDE PARK
Like

List otwarty od kierowców z Chrzanowa i Trzebini do Policji

19/10/2015
647 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
List otwarty od kierowców z Chrzanowa i Trzebini do Policji

Drodzy przedstawiciele prawa, jest nam niezmiernie przykro, że to my – kierowcy jesteśmy zawsze posądzani o najgorsze, że to nas zawsze wszyscy obarczają winą za potrąconych przechodniów na pasach oraz niewidocznych rowerzystów.

0


 

policja-chrzanów-trzebinia-odblaski-hamowanie

Napiszemy krótko jak wygląda rzeczywistości. Po zmroku, nasze ulice w mieście Chrzanów i Trzebinia patroluje wiele radiowozów, a jeszcze więcej, porusza się kilkuset przechodniów nie posiada żadnych obowiązkowych elementów odblaskowych, przez co są dla nas niewidzialni, w szczególności kiedy w ostatnim momencie rozpoczną przemarsz przez pasy dla pieszych w miejscach nieoświetlonych, których na patrolowanym przez Was terytorium jest bardzo wiele. Niestety, Wy jako przedstawiciele władz, wolicie zamiast uratować czyjeś życie, upomnieć, zaoferować darmowy znaczek odblaskowy lub nałożyć karę na pieszego za brak obowiązkowego odblasku, ukarać nas – kierowców, kiedy to już wydarzy się tragedia, bo tutaj nie będziecie mogli upominać, tutaj możecie od razu ukarać, a nawet zamknąć do więzienia!.

Często podróżujemy nocami, przejeżdżam przez miasto, widzimy radiowozy policyjne i dziesiątki pieszych bez odblasków, czy wy robicie coś w celu poprawy bezpieczeństwa? Nie! Dla was najważniejsze są tylko statystyki i mandaty.

Dzisiaj widzieliśmy nawet sytuację, kiedy matka wraz z dzieckiem idąca poboczem w kierunku jazdy samochodów, nie posiadając żadnych odblasków, dziecko prowadziła za rękę, gdzie dziecko, a nie matka, było od strony drogi!
Pomyślcie jak chronić, a nie myślcie jak karać!

My, kierowcy, prosimy – zmieńcie to na lepsze i zacznijcie działać.

Pozdrawiamy
Kierowcy z Chrzanowa i Trzebini.

policja chrzanów, policja trzebinia, bezpieczeństwo, chrzanów, trzebinia, kierowcy, wypadki, mandaty

Inne zapisy autora:

0

Avatar
chrzanowscy.kierowcy

2 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816