Bez kategorii
Like

List otwarty do Koalicji „ Porozumienie 11 Listopada”

15/11/2011
312 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Szanowni Państwo !
11 listopada b.r. przez całą Polskę przetoczyła się lawina skandalicznych ekscesów. Rozwydrzone bandy polskich neofaszystów w wieku 1-100 lat (niektórzy zamaskowani w maciejówkach,

0


czapkach szwoleżerskich itd.),  wymachując faszystowskimi biało czerwonymi symbolami, skandując antysemickie hasła typu „Niech żyje Polska” i śpiewając faszystowskie pieśni „Jeszcze Polska nie zginęła”, „My, Pierwsza Brygada” itd., grasowały po ulicach polskich miast, napadając na niewinnych mieszkańców. W Warszawie biły bezbronnych turystów miejscowych i zagranicznych niszcząc  eleganckie czarne kapturki tych ostatnich. Pałkami, gazem łzawiącym, petardami sterroryzowały stołeczną policję, wytaczając przeciw niej działka wodne.

To wszystko mogło wydarzyć się wszędzie – w Gdyni, Rzeszowie, Wrocławiu i Białymstoku.

Gdzie byliście wy, szanowni koalicjanci Porozumienia – prawdziwi polscy patrioci, obrońcy Zbychów, Rychów i Zdzichów, żydowskich bankierów, ucieśnionych pederastów i lesbijek, nimfomanek, gryzoni, wypierdków lewackich mamutów, plum-plum i blum-blumsztajnów spod znaku młota i gwizdka ? Żarliście za frico faszystowskie pączki i ksenofobiczny sernik w Nowym Pięknym Świecie u Sierakowskiego (Sławka, nie mylić z malarzem pokojowym Antkiem faszystą), zapijając je śmierdzącą faszyzmem kawą, narażając na koszty takich gorących patriotów jak np.prezydent miasta stołecznego i naczelni szacownych TW i tv.

Krótko mówiąc, koalicjanci „Porozumienia 11 Listopada” – daliście ciała pętaki, opierdalaliście się w stolicy zamiast rozesłać bojówki, miejscowe i importowe, tam gdzie wraże Marsze Niepodległości mogły pozbawić zdrowia, życia i mienia obywateli. Ściągnęliście do pomocy setkę teutońskich szczylów, co nawet pluć porządnie nie potrafią, a w mordobiciu musiała wyręczać ich policja bo się to wasze zasmarkane „wojsko” sfajdało i z kibla „Krytyki” wyjść bało. Następnym razem zaproście porządne, fachowe posiłki – z Chińskiej Republiki Ludowej, Korei Północnej, Białorusi i FR.

Gip, gip, heil !
Syjoniści do Syjamu, laski do lasu, psy do psychologa !
Koalicjanci do koala park, antifa na Anti(k)fę !

PS. List zamieszczam tu bo tam się tchórze za małpy chowacie ( „kontakt(małpa)11listopada.org” – http://11listopada.org/kontakt)

(zdjęcie wprowadzające pochodzi z:
http://wpolityce.pl/wydarzenia/18025-herr-schmid…

0

contessa

widziane okiem skrzypka na dachu... Jeszcze Polska nie zginela / Isten, áldd meg a magyart

227 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758