Artykuły redakcyjne
Like

Lisie, strzeż się!

29/05/2014
1518 Wyświetlenia
40 Komentarze
1 minut czytania
Lisie, strzeż się!

Tomasz Lis wydalił z siebie bandycki tekst o licealistce z Gorzowa. Tym samym „zadbał” również o swoje dzieci.Fala hejtu, która spotyka licealistkę z Gorzowa, zdaje się nie mieć końca. Prymitywnie chamskie memy, starannie wysterowane, fałszywe do gruntu treści, mające przekonać, że „cała szkoła się jej wstydzi”, doczekały się wisienki na torcie – doczekały się tekstu Tomasza Lisa.

0


 

 

Fakt nieprzepartej chęci Tomasza Lisa do wypisywania bandyckich tekstów jest powszechnie znany. Dziś ta kreatura obrała sobie za cel 17-letnią dziewczynę. Jego tekst, będący linczem medialnym, de facto nawołuje do linczu gorzowskiej licealistki. Aż zionie chęcią wyhodowania kolejnego mordercy z Łodzi.

 

Pana Lisa nie obchodzi, że to nastolatka. Nie interesują go konsekwencje, które wyniknęły i dalej mogą wynikać z jego tekstu – poczynając od psychiki tej dziewczyny. Pan Lis ma gdzieś wielokrotne przypadki dramatów nastolatków, wynikające z internetowego hejtu. To nieistotne. Ważne jest by zgnoić dziewczynę za wszelką cenę, za pomocą najnikczemniejszych metod.

 

Ale Tomasz Lis nie zauważył jednego – że jego medialny bandytyzm wobec nastolatki, to broń obosieczna. To broń, która z łatwością może dosięgnąć również jego dzieci. Może spowodować podobną falę hejtu, którą rodzina pana Lisa poczuje na własnych tyłkach i nie tylko. Pan Lis oczywiście nie zdaje sobie sprawy z takich możliwych konsekwencji, naiwnie sądząc, że mogą go nie dosięgnąć. A przecież mogą! I co wówczas powie swoim dzieciom jeśli spytają go dlaczego swoim haniebnym tekstem naraził je na hejt, który sam wywołał?

 

Niech Pan Lis myśli nad odpowiedzią na to pytanie, bo może się okazać, że padnie szybciej niż się spodziewał.

Inne zapisy autora:

0

Wojciech Oniszek
Wojciech Oniszek

Zasadniczo pobieżnie.

204 publikacje
40 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816