POLSKA
Like

Lewica wzorem Hitlera hoduje polskich przygłupów

05/07/2013
729 Wyświetlenia
1 Komentarze
4 minut czytania
Lewica wzorem Hitlera hoduje polskich przygłupów

Irena Lasota „Lewica, propagująca model pedagogiczny, którego istotą ma być oszczędzenie uczniom frustracji („Kaziu, ile jest dwa razy dwa? Siedem, proszę pani. Świetna odpowiedź, Kaziu, no, może trochę nie na to pytanie”) nazwała zwolenników testów rasistami. Do lewicy dołączyły związki zawodowe nauczycieli, starające się uchylić od odpowiedzialności za wyniki nauczania, państwo i fundacje (prawie wszystkie, z chwalebnym wyjątkiem Bradley Foundation, w latach 80. wspierających ówczesne „podziemie” w PRL) przestały dawać pieniądze na badania i dziś jest już tabu mówienie czy pisanie o różnicach w IQ.

0


„…..”Można by powiedzieć, że zwyciężyło przekonanie o powszechnej równości intelektualnej. Czy jednak dopiero teraz? Nigdy wszak nie słyszano, by ktoś skarżył się, że brak mu rozumu. „…..”Jednym z tych tabu najnowszej generacji, o których najpierw nie sposób było pisać drukiem, a teraz nawet nie sposób mówić w szerszym gronie, jest w USA kwestia pomiarów inteligencji, wielkości jej ilorazu (IQ), jej wpływu na rozwój człowieka i jego możliwości. W dalszej kolejności zaś – oddziaływania zespołu tych zjawisk na rozumienie zjawisk społecznych lub wręcz możliwości modyfikowania ich przebiegu. Spór o to, czy na inteligencję człowieka większy wpływ ma kultura czy natura, początkowo toczony był w gronie specjalistów, wkrótce jednak stał się tematem głęboko politycznym „….(źródło)

 

Noam Chomsky „UTRZYMAJ SPOŁECZEŃSTWO W IGNORANCJI I PRZECIĘTNOŚCI
Spraw, aby społeczeństwo było niezdolne do zrozumienia technik oraz metod kontroli i zniewolenia. „Edukacja oferowana niższym klasom musi być na tyle uboga i przeciętna na ile to możliwe, aby przepaść ignorancji pomiędzy niższymi a wyższymi klasami była dla niższych klas niezrozumiała (zob. Silent Weapons for Quiet War).”.. …(więcej )

 

skoro widzi się, jak silnym narzędziem indoktrynacji jest publiczna edukacja, powinno się jej konstytucyjnie zakazać „…..”publiczna edukacja prowadzona pod przymusem i przez państwowych nauczycieli równie skutecznie propagowała ideały III Rzeszy i Trzeciej Fali, co dzisiaj III RP „…..”Bez wieloletniego prania mózgu w szkołach politycy nigdy nie mieliby takiej władzy nad społeczeństwem. Nie bez powodu państwo przejęło pełną kontrolę nad szkołami w Prusach w 1794 r., gdy chłopi zbuntowali się przeciw panom feudalnym i trzeba było wybić im z głów nieposłuszeństwo. I dlatego, parafrazując Władysława Gomułkę, raz zdobytych szkół politycy nie oddadzą nigdy „…(więcej )

___

 

Mój komentarz

Od dłuższego czasu instytucje naukowe Zachodu opierają się na imigrantach . Doktoranci, pracownicy naukowi . Musi być tego jakiś powód .Sto lat temu naukę i badania rozwijali Amerykanie i Europejczycy . Teraz bez imigrantów cała sfera R&D natychmiast by upadła .

 

Powodem jest likwidacja szkół przez lewaków. Nie mylić ze szkołami budynków do których socjaliści przymusowo zapędzają polski i nie tylko polskie dzieci . Budynki z napisem szkoła przestały być miejscami w których dzieci zdobywają wiedzę , rozwijają zdolności intelektualne i kształtują swój charakter .

 

Po likwidacji szkół i nauczania lewactwo przekształciło budynki z napisem szkoła w miejsca, w których dzieci klasy chłopstwa pańszczyźnianego uczone są kultu politycznej poprawności ,mają prane mózgi i wpaja im się bezkrytyczne posłuszeństwo. Nie warto dzieci klasy proli uczyć .

 

Dopóki Polacy nie wydrą swych dzieci z rąk lewactwa , dopóty każdy następny rocznik polskich dzieci będzie opuszczał socjalistyczne „szkoły „ bardziej prymitywny i ogłupiały .

 

Video „Camp Fema – American Lockdown – Napisy PL”

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
Linki do tekstów, które mnie zainteresowały umieszczam na osobnej stronie facebooka Marek Mojsiewicz „ Różne Takie

 

szkoła , lewica, socjalizm , upadek , mojsiewicz

0

Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758