Bez kategorii
Like

Lewackie trolle i mendy w EKRANIE.

04/02/2011
327 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Nie wiem jak reszta ekranowiczów, ale ja jestem wściekły na tego, kto dał kod umożliwiający zalogowanie się w Ekranie znanemu dobrze z Salonu24 trollowi – Jarosławowi Kozakowi. Do tej pory ten głupek zdążył popełnić trzy notki, z czego w jednej z nich zdążył promować innego onetowego półgłówka – Adama Stanica. Wydawało mi się, że Ekran powinien trzymać jakiś minimalny poziom, że nie mają tu wstępu prymitywy spod znaku Goebbelsa, Urbana i Pawki Morozowa. A jednak… Kto następny? Middlefinger, Pandada, Renata Radziecka-Stalinowska, Azrael, Mr Off, Matejczyk, Robred, Mikołaj Sobczak z Gdańska? Reszta tej salonowej relatywistycznej, lewackiej hołoty ze świątyni Antypisa? Mnie bynajmniej nie chodzi o zakazywanie wstępu inaczej myślącym. Mnie chodzi o szacunek do fundamentalnych zasad moralnych i etycznych. Łazarzu, niepotrzebny […]

0


Nie wiem jak reszta ekranowiczów, ale ja jestem wściekły na tego, kto dał kod umożliwiający zalogowanie się w Ekranie znanemu dobrze z Salonu24 trollowi – Jarosławowi Kozakowi. Do tej pory ten głupek zdążył popełnić trzy notki, z czego w jednej z nich zdążył promować innego onetowego półgłówka – Adama Stanica.

Wydawało mi się, że Ekran powinien trzymać jakiś minimalny poziom, że nie mają tu wstępu prymitywy spod znaku Goebbelsa, Urbana i Pawki Morozowa. A jednak…

Kto następny? Middlefinger, Pandada, Renata Radziecka-Stalinowska, Azrael, Mr Off, Matejczyk, Robred, Mikołaj Sobczak z Gdańska? Reszta tej salonowej relatywistycznej, lewackiej hołoty ze świątyni Antypisa?

Mnie bynajmniej nie chodzi o zakazywanie wstępu inaczej myślącym. Mnie chodzi o szacunek do fundamentalnych zasad moralnych i etycznych.

Łazarzu, niepotrzebny jest drugi Salon24! Jeden wystarcza aż nadto.

0

MisQot

Czuje sie jak Basil Fawlty.

65 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758