HYDE PARK
Like

Legalny bukmacher?

11/02/2019
435 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
Legalny bukmacher?

Jak wynika ze statystyk Polacy chętnie korzystają z gier hazardowych, którymi są udziały w Lotto, korzystanie ze zdrapek i obstawianie u bukmacherów. Taka jest rzeczywistość, a rolą państwa jest skuteczna konstrukcja prawna, by wszystko odbywało się w ramach przyjętych norm. Chodzi o to, aby hazardowe gry były koncesjonowane, a klient miał świadomość skutków płynących z hazardu.

0


Odpowiedzią na szarą strefę, która panoszyła się w polskim hazardzie była nowelizacja ustawy hazardowej, którą przeprowadził rząd Prawa i Sprawiedliwości w 2017 roku. Nowa jurysdykcja skutecznie rozprawiła się z nielegalnymi automatami do gier i zagranicznymi bukmacherami, którzy oferowali swoje usługi polskim klientom, ale nie odprowadzali w naszym kraju podatków. Nowa ustawa jasno zdefiniowała – kto i jak może oferować zakłady wzajemne. Na tej zmianie skorzystali legalni bukmacherzy, budżet państwa i gracze, którzy mają pewność, że obstawiają u legalnych i wiarygodnych firm.

Jednym z bukmacherów, który skorzystał na nowym prawie to Fortuna, która od lat legalnie działała w naszym kraju. To jedna z największych firm w branży, która sponsoruje 1. ligę piłkarską, polskich skoczków narciarskich i m.in. klub piłkarski Legia Warszawa. Fortuna udziela się nie tylko w sponsoringu, ale akcjach charytatywnych “Fortuna za gole” wspierając “Szlachetną Paczkę” czy “Fortuna Gdy Pełna Trybuna”. W tej ostatniej akcji bukmacher przekazywał 1 zł od każdego widza na meczu 1. ligi na Fundacje Dziecięca Fantazja.

To ile znaczą zakłady bukmacherskie Fortuna w polskim sporcie pokazał ostatni plebiscyt “Przeglądu Sportowego” na sportowca roku. Jedna ze statuetek w kategorii “mecenas polskiego sportu” trafiła w ręce CEO Fortuny, Konrada Komarczuka. To pokazuje, że zakłady bukmacherskie organizowane legalnie mogą odbywać się z korzyścią dla wielu środowisk, a nie tylko samego bukmachera.

Na początek przygody z Fortuną korzyść mogą odnieść również nowi klienci tego bukmachera. Aby tak się stało wystarczy odebrać Fortuna kod promocyjny, który umożliwia skorzystanie z trzech bonusów powitalnych. Zyskać można darmowe 20 złotych, zakład bez ryzyka 115 zł oraz bonus od wkładu (depozytu) do 1000 zł. Łączna gratyfikacja przy użyciu kodu promocyjnego Fortuna, to aż 1135 złotych. W tym względzie Fortuna również wiedzie prym wśród legalnych bukmacherów.

Oczywiście, żeby nie było tak pięknie, każdy z bonusów obwarowany jest regulaminem. Zalecamy się z nim zapoznać, bo tylko skrupulatne postępowanie w zgodzie z przepisami, może pozwolić na odbiór bonusów. Tak jest nie tylko w Fortunie, ale u wszystkich bukmacherów. Każdy bonus wiąże się z regulaminem, który określa warunki skorzystania z promocji.

Poza Fortuną zgodnie z ustawą hazardową funkcjonuje ośmiu bukmacherów, którymi są: STS, Totolotek, LVBET, forBET, TOTALbet, PZBUK, Etoto i Milenium. O tym, który bukmacher działa legalnie, decyduje Ministerstwo Finansów. To organ przyznający licencje na oferowanie zakładów wzajemnych. Jednorazowa koncesja wydawana jest na okres sześciu lat.

Inne zapisy autora:

0

kampanieonline
kampanieonline

285 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
319217