Główna
Like

Kukły

28/11/2018
1757 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
Kukły

Tak sobie myślę i jest mi przykro, że za ten sam akt spalenia kukieł tylko kukłę Sorosa potraktowano jak prawdziwe przestępstwo

0


1. J.Kaczyński spalił kukłę Wałęsy w 1993 roku – nie został ukarany
2. Piotr Rybak spalił kukłę Sorosa 18 listopada 2015 roku- Piotr Rybak musiał odsiedzieć 3 m-ce w więzieniu
3. Sławomir Dul z Konfederacji Rodziców spalił kukłę Kaczyńskiego 13.12.2016 roku- był to jego protest przeciw skazaniu pana Rybaka i zrobił to pod sejmem -nie został ukarany
4. Sławomir Dul spalił kukłę o. Rydzyka w maju 2017 – został ukarany kwotą 300zł za spowodowanie zagrożenia nieodpowiedzialnego obchodzenia się z łatwopalnymi materiałami.
Tylko ostatni wyrok jest adekwatny do postępowania.
Właśnie dzsiaj przeczytałam o nim.
.Tak sobie myślę i jest mi przykro, że za ten sam akt spalenia kukieł tylko kukłę Sorosa potraktowano jak prawdziwe przestępstwo
Wałęsa, Kaczyński, o.Rydzyk to są tylko Polacy i to goje w dodatku… ich kukły mogą płonąć ale żyda Sorosa, który tyle złego wyrządził i Polakom i innym nacjom już nie!!
Tylko Piotr Rybak musiał odsiedzieć swoje 3 m-ce i to w dodatku w zaostrzonych warunkach. Dlaczego? Bo w trakcie jego rozmów telefonicznych oraz w mediach społecznościowych przebywając najpierw w półotwartym zakładzie karnym popełnił takie oto przestępstwo…
cyt:
„Wniosek ten miał związek z rozmowami telefonicznymi, które odbył skazany i które później zostały opublikowane – powiedział sędzia Poteralski. Sąd wskazał, że rozmowy te były za długie oraz „naruszały porządek prawny”.
Chodzi o rozmowy, których zapisy pojawiły się na jednym z portali społecznościowych. Według zapisów Rybak mówił tam m.in. „Polska dla Polaków, a nie dla innych nacji, które okupują naszą kochaną Polskę. Będziemy robić wszystko, żeby odbić Polskę z rąk okupantów, którzy najechali naszą ojczyznę po 1989 r”.

https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/557590,piotr-rybak-kukla-zyda.html

Nie dosyć, że go podsłuchiwali to jeszcze obostrzono mu wykonanie kary…
Za co? Jak to za co… za słowa o miłości do Polski. Jak on śmiał ten „zapluty karzeł reakcji” twierdzić, że chce odbić naszą Ojczyznę z rąk okupantów?
Smutne to i przerażające, że dalej ściga się i więzi Polaków za to, że są narodowcami.
Szczęście, że na razie przynajmniej nie został przesłuchany jak dawniej… jak kiedyś inni… którym NKW -dowscy zdominowani przez pobratymców Sorosa prokuratorzy, którzy wydawali wyroki śmierci… a ich pachołkowie bili i łamali ich fizycznie i moralnie!!
Takie ot… szczęście ma Piotr Rybak, którego skazanie było pogrożeniem wszystkim Polakom ich brudnym paluchem!
A przecież wystarczyło wydać wyrok taki jaki wydał rozsądny sędzia w Toruniu – 300 zł kary za stworzenie zagrożenia nieodpowiedzialnego obchodzenia się z materiałami łatwopalnymi. Taki wyrok wydał właśnie sędzia Krzysztof Dąbkiewicz.

 

 

Zdjęcie wprowadzające
Pixabay darmowe zdjęcia
Tymon Oziemblewski

0

Anna Słupianek

112 publikacje
102 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758