POLSKA
Like

Kukiz o ćwokach z PiS bojkotujących Korwina Mikke

21/07/2014
854 Wyświetlenia
6 Komentarze
14 minut czytania
Kukiz o ćwokach z PiS bojkotujących Korwina Mikke

Donosiciel , najlepszy przyjaciel Gestapo „Jedni spodziewali się korzyści materialnych, innych zmuszono do tego szantażem „…” Hitlerowski aparat opresji w okupowanej Polsce nie mógłby działać sprawnie, gdyby nie donosiciele. Myślicie, że była ich zaledwie garstka? Bynajmniej. Tylko w samej „stolicy” Generalnego Gubernatorstwa Niemcy mieli na swoich usługach setki konfidentów! „…( źródło )

0


 

Agent Tomek twierdzi, że Sztylc wynajął detektywów, którzy śledzili  i podsłuchiwali  jego partnerkę. Tymi nagraniami szantażuje mnie i Kasię. Chce nam zabrać dzieci i jej majątek. Nigdy na to nie pozwolimy!”…”Sytuacja jak z kiepskiej komedii. Agent Tomek nie chce oddać nie swoich dzieci i broni  nie swojego majątku. Może to byłoby śmieszne , gdyby nie to, że jest dość smutne. Amant Tomek zdecydowanie lepiej wypadał w roli Agenta Tomka. „…(źródło )

Paweł Kukiz „Banda Pięciorga. Dziwię się PiS-owcom. „Ponad podziałami” …. „Odsunąć Tuska od władzy- to priorytet!”. Dodajcie jeszcze, że priorytetem są urzędy dla waszych, stanowiska, apanaże…. I wch.jogranie. Jak wówczas gdy przez dwa lata mieliście władzę. Wybrano was w dużej mierze po to byście komunistów i Układ spacyfikowali. NIC nie zrobiliście w tym kierunku. Dwa lata dla Polski – w dupie. Teraz szykujecie się na cztery. Wasze żony już pewnie wybierają futra….. Czy ktoś wie, kto z PiS- u odmówił udziału  w programie z Korwinem? Dwóch ich było podobno. Jeśli tych dwóch PisSowskich ćwoków spoliczkowanie Boniego oburzyło to już widzę, jak będą „rozliczać” Tuska….. Te gnoje ZAWSZE trzymały się razem. Nie ma PO bez PiS ani PiS bez PO. Komuna bandytów. Wspólnota niepisana „.. ( źródło)

Paweł Majewski „Politycy zaproszeni do programu TVP Info “Woronicza 17” zapowiedzieli, że nie wejdą do studia, jeśli będzie w nim Janusz Korwin-Mikke. Z tego powodu stacja wycofała zaproszenie dla lidera Nowej Prawicy „…”Polityk dowiedział się już po nałożeniu makijażu, że politycy innych ugrupowań nie wejdą do studia razem z nim.- Alternatywą było: albo Tomasz Sekielski zrobi wywiad z Korwin-Mikkem, albo wystąpi reszta polityków bez niego – mówi “Rz” rzecznik TVP Jacek Rakowiecki.Stacja wycofała zaproszenie dla Korwin-Mikkego. Miał wściekły wyjść z telewizji.”…””Dziś w TVN24 w programie, w którym mają być reprezentowane wszystkie partie jest dwóch reprezentantów PiSu, a nie ma nikogo z KNP. Dziś w TVP Info w programie Woronicza 17, występujący politycy dogadali się, że nie wpuszczają JKMa. Koalicja ponad podziałami zwana potocznie “Bandą Pięciorga” ma się doskonale. Przypomnę, że to dzieje się gdy w tajnym sondażu PiSu mamy już 13%. Cytując klasyka: ‘Idziemy po was!'” – napisał na Facebooku.Obrony Korwin-Mikkego podjął się były europoseł PiS, PJN i Polski Razem Marek Migalski.”….(źródło )

Sławomir Cenckiewicz, Piotr Gontarczyk „O ile informacja o złożeniu wotum nieufności wobec rządu została jedynie wzmiankowana, o tyle tematem dnia była uchwała sejmu z 28 maja 1992 r. oraz metody prawne i sztuczki prawnicze, którymi można byłoby zatrzymać jej realizację. Uchwałę skrytykował też Michał Boni, poseł KLD, odwołując się do historiozoficznych rozważań na temat polskiej inteligencji i atakując inicjatorów lustracji: „To, co obserwujemy obecnie, jest końcem pewnej formacji umysłowej. Jest końcem tego modelu polskiej inteligencji, jaki powstał po powstaniu styczniowym. Jest końcem pewnego etosu. Przez te trudne sto dwadzieścia lat, ze zmiennymi doświadczeniami, w etosie tym i polskiej opinii publicznej dominował prymat prawdy nad manipulacyjną efektywnością. (…) Obrona wartości jest wyśmiewana, sejmowy błazen, jakim jest Janusz Korwin-Mikke, przywdziać może niepasujący do niego kostium Katona, oby się nie okazało, że kata. (…) Nie ma w tej okrutnej, hazardowej grze parlamentarnej ani wygranych, ani przegranych. Zaczęła przegrywać polska racja stanu”. Jednak czytając podobne opinie, trzeba pamiętać, że kilka dni później nazwisko Boniego znalazło się na liście przygotowanej dla sejmu przez ministra Antoniego Macierewicza. Do podpisania zobowiązania do współpracy z SB przyznał się dopiero w 2007 r. „…(źródło )

Rzecznik TVP mówi, że “nie jest jasne, którzy z gości nie chcieli siedzieć obok Korwin-Mikkego”.
W programie wystąpili ostatecznie: Barbara Nowacka (Twój Ruch), Mariusz Błaszczak (PiS), Andrzej Halicki (PO), Adam Struzik (PSL) oraz Krzysztof Gawkowski (SLD).”...(źródło )

Roseman „ W zdecydowanej większości zgadzam się z uwagami AlexsandraHamiltona odnośnie wyproszenia Janusza Korwina Mikke ze studia tuż przed programem, na który został on zaproszony.* Protokół rozbieżności z twierdzeniami autora jest krótki i sprowadza się do dwóch kwestii, odnoszących się do obu sfer, w których kolega ów skandaliczny epizod rozważa.W sferze politycznej etyki podzielam oburzenie odbieraniem Korwinowi, przedstawicielowi efowi legalnie działającej siły politycznej prawa do wyrażania opinii.”…”Jeszcze większym problemem niż Błaszczak i reszta naszych „fundamentów demokracji” jest postawa (mówiąc w skrócie) publicznego nadawcy. Odmawiając Korwinowi wstępu na antenę w mojej ocenie naruszył ów nadawca istotę swej publicznej misji. O ile wiem ani Błaszczak ani żaden z reszty panów nie pełni żadnej, nie mówię już kierowniczej roli w firmie z Woronicza. I jeśli oni stwierdzili, że nie wystąpią, to im należało podziękować. I pozwolić Korwinowi, który nie tylko nie miał zamiaru odmawiać udziału ale zapewne rwał się do niego, gadać te jego banialuki o dobrym carze Putinie.”…(źródło )

Michał Boni, były działacz opozycyjny i były minister pracy w rządzie Jana Krzysztofa Bieleckiego, przyznał się na konferencji prasowej do współpracy ze Służbami Bezpieczeństwa PRL.”Jest mi wstyd i żałuję. Przez wiele lat żyłem z presją tego upokorzenia i lęku przed utratą twarzy. W końcu jednak uznałem, że od strachu, upokorzenia i poczucia błędu, ważniejsza jest pokora” – mówił Boni.”Po 1987 r. prowadziłem kilkuminutowe rozmowy z funkcjonariuszami Służby Bezpieczeństwa. Przepraszam, i proszę o wybaczenie” – powiedział na zwołanej w Sejmie konferencji prasowej kandydat na ministra pracy w rządzie Donalda Tuska. Boni wyjaśniał, że podpisał deklarację, bo był przez funkcjonariuszy SB szantażowany.
“Pod koniec sierpnia 1985 r. do mieszkania mojej przyszłej żony weszła służba bezpieczeństwa. Było to związane z jej działalnością kolporterska. Grozili, że trzyletnia dziewczynka zostanie przekazana do milicyjnej izby dziecka, a ja będę narażony na plotki o zdradzie małżeńskiej. Po rozwiezieniu nas w różne miejsca, przy szantażu, podjąłem decyzję, bojąc się, podpisania deklaracji o współpracy ze służbą bezpieczeństwa” – wyznał Boni. “Po tym wyznaniu będę mógł sobie spojrzeć w twarz. Przepraszam i proszę o wybaczenie” – dodał. „….(źródło )

Tomasz Szymborki „Kapował esbecji jako TW Znak. W nagrodę został posłem, ministrem, europosłem, a dzisiaj na jako premię lub na pocieszenie prezydent Bronisław Komorowski odznaczył Michała Boniego Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski „…”Złapany ukochanki Boni rozpruł się jak stare prześcieradło. Pod koniec sierpnia 1985 r. do mieszkania mojej przyszłej żony weszła służba bezpieczeństwa. Było to związane z jej działalnością kolporterska. Grozili, że trzyletnia dziewczynka zostanie przekazana do milicyjnej izby dziecka, a ja będę narażony na plotki o zdradzie małżeńskiej. Po rozwiezieniu nas w różne miejsca, przy szantażu, podjąłem decyzję, bojąc się, podpisania deklaracji o współpracy ze służbą bezpieczeństwa”..(źródło )

„Z kolei Janusz Korwin-Mikke tłumaczył na antenie TVN 24, że uderzył Michała Boniego za to, że ten wcześniej go obraził.– Gdy zrobiłem ustawę lustracyjną, on pojawił się na mównicy sejmowej, nazwał mnie idiotą i oszołomem, że mogę go podejrzewać. Parę lat później przyznał się, że był agentem. Nie przeprosił mnie, więc gdy go spotkam, dam mu w mordę. Stanie się to pewnie w Parlamencie Europejskim – zapowiadał Korwin-Mikke w wywiadzie dla tygodnika „Do Rzeczy”.
Szef Kongresu Nowej Prawicy dodawał w TVN 24, że uderzył Boniego „w miejscu dyskretnym” i dziwił się, iż europarlamentarzysta Platformy „pochwalił się” całym zajściem. Korwin-Mikke nazwał również Boniego „gnidą”. …(źródło)

——–
Mój komentarz

Korwin to człowiek , który był lansowany prze cały aparat reżimowych i lewackich mediów . Była to jedna z najlepszych lewicowych inwestycji . Korwinem Mikke zablokowano radykalny i przez to bardzo groźny w sytuacji jakiegokolwiek wybuchu społecznego Ruch Narodowy .W całej Europie partie anty unijne , anty establishmentowe uzyskały nawet po blisko trzydzieści procent głosów wyborach do Parlamentu Europejskiego ,a Korwin Mikke zaledwie .. 7 procent ( http://naszeblogi.pl/47147-nedza-korwina-mikke-na-tle-reszty-europy ) ..( http://naszeblogi.pl/46489-niemcy-wsparly-korwina-mikke-ze-strachu-przed-winnickim )

O wręcz serwilistyczym podejściu do Putina , wręcz na klęczkach pisałem w tekście ( http://naszeblogi.pl/46205-korwin-mikke-nadstawia-putinowi-wlasna-d )

Donosiciele starej esbecji powoli wymierają . Najwyższy czas poddać ich , anie Korwina Mikke ostracyzmowi i usunąć w końcu z polskiej polityki i życia publicznego Wielu Polaków to ich donosom zawdzięcza polityczne morderstwa, które dotknęły ich bliskich, więzienie, pozbawianie pracy , wyrzucanie z uczelni , szykanowanie. Na rękach takich ludzi jak Boni jest cała rzeka krwi i morze łez.

Korwin Mikke spoliczkował donosiciela, robił to do czego moralne prawo mają pokrzywdzeni przez niego ludzie .

Warto przypomnieć obalenie rządu Olszewskiego przez obóz donosicieli w Sejmie . To donosiciel Wałęsa , Moczulski i całe reszta tej zgrai obaliła ten rząd . To ludzi z PiS, wyborcy Kaczyńskiego , którzy byli ofiarami donosicieli mają moralne prawo do spoliczkowania ludzi takich jak Boni . Ale za nich musi robić to Korwin Mikke .

Postawa Błaszczaka, który faktycznie stanął po stronie donosicieli jest żenująca i po prostu głupia , bo przynajmniej część Polaków odniosła wrażenie ,ze PiS a w takim razie i Kaczyński stanęli po stroni donosicieli a nie ich ofiar A Korwin Mikke był ofiarą donosiciela Boniego .

video Przemysław Wipler o spoliczkowaniu Michała Boniego 11.07.2014 Superstacja
video Marian Kowalski: JKM, Boni i walka z “faszyzmem”

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz  i Twitt

Link do Różne takie

Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
ozdziały 1„ Dobre złego początki „ 2 Na końcu którego będzie o bogini Kali „ 3 „Nie należy nerwosolu pić na oko 4 „ O rzeźbie Niosącego Światło 5 „Impreza u Starskiego „ 6 „Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „

Rozpocząłem pisanie VIII rozdziału
Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816