HYDE PARK
Like

Kuba g..na?

21/10/2013
820 Wyświetlenia
14 Komentarze
2 minut czytania
Kuba g..na?

W poniedziałek rano przed siedzibą Radia Eska Rock, Kuba Wojewódzki został zaatakowany przez zamaskowanego osobnika, który oblał go żrącym płynem. Dziennikarz natychmiast udał się do kliniki w warszawskim Wilanowie. Jak się dowiedzieliśmy od PR stacji TVN, Wojewódzki został już wypisany ze szpitala na własne życzenie.

0


1.

 

Dziś rano pod radiem Eska Rock, elegancko zamaskowany i ewidentnie pozbawiony poczucia humoru mężczyzna, zaatakował mnie niezidentyfikowanym płynem żrącym o brunatnej barwie, co jest dosyć symptomatyczne. Niestety nie chciał umotywować swego czynu, to co wykrzykiwał na razie zachowam dla siebie, bo prawa strona ma już dziś wystarczająco dużo kłopotów. Może odnajde sie z nim na Skypie, ulubionym ostatnio komunikatorze ludzi o wyrazistych poglądach na nie. Poważnie rzecz biorąc, czuję się doceniony jako dziennikarz. Doceniam także fakt, do jakiego momentu doszedł dyskurs polsko – polski. Brunatnym terrorystom gratuluje, że zrobili ze mnie męczczenika”.

http://plejada.onet.pl/newsy/kuba-wojewodzki-oblany-kwasem/cnkfh

Tak Jakub W. o sobie.

2.

 

– Nagle wylał mi prosto w twarz zawartość puszki. Pamiętam jak mnie piekła skóra. Moja twarz się paliła. Przez chwilę popatrzyłam na siebie w lustrze – byłam szara, a małe bąbelki skwierczały jak olej na patelni. Potem straciłam wzrok.

http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Oblal-ja-kwasem-bo-odrzucila-narzeczonego,wid,15913532,wiadomosc.html?ticaid=611867

3.

 

Dla osób o mocnych nerwach:

http://www.zeberka.pl/art.php?id=5995

http://www.sfora.pl/Kwasem-w-twarz-Tak-wyglada-ofiara-brutalnego-ataku-a55447

4.

 

Znajomy chemik mówi mi, że kwasy, najogólniej, są bezbarwne. Sam zresztą mogę się o tym przekonać kupując butelkę… octu, czyli, poprawnie, rozcieńczonego wodą kwasu octowego.

Nawet opryskanie niezbyt silnym roztworem kwasu solnego wymaga hospitalizacji z uwagi na martwicę tkanek.

Kuba jednak zachowuje humor i trafia do domu po niewielkim zabiegu ambulatoryjnym.

5.

 

Ze względu na zabarwienie kwas należy wykluczyć.

Opublikowane zdjęcie Kuby nie wskazuje na oblanie ostro żrącą substancją, jaką jest kwas.

6.

 

Nic na to nie poradzę, ale polanie kwasem Wojewódzkiego wydaje mi się tak samo prawdopodobne, jak próba samobójstwa Mikołaja Przybyła, który z odległości 10 cm zamiast w łeb trafił w policzek, przy czym dziwnym trafem gazy prochowe nie rozerwały mu jamy ustnej.

7.

 

Jestem z miasta.

Ale mam rodzinę na wsi.

I dlatego wiem, jaka ciecz ma kolor brunatny…

Teraz Kuba powinien zatknąć biało-czerwoną flagę we własną facjatę…

21.10 2013

Inne zapisy autora:

0

Humpty Dumpty
Humpty Dumpty

1842 publikacje
75 komentarze
 

 1. Zauważ, że brak takich krucjat jak w przypadku walniecia Miecugowowi. A to dopiero powinno być, bo to kwas. Tymczasem informacja była wytłumiana, tak by się nikt za bardzo nie interesował tym kwasem.
  No bo nie kwas. Coś wszak ten Kuba musiał powiedzieć by się nie narazić na posmiewisko, ale do prawdy względnie łatwo dotrzeć.
  Dostał w gębę fekaliami czyli kupą i tyle.
  Trudno nawet stwierdzić, że niezasłużenie 😉

  0
 2. Avatar kanton

  …elegancko zamaskowany i pozbawiony poczucia humoru…Dużo zapamiętał Kuba W jak na jego pamięć. Może dostał prikaz…zrób z sobą coś bo jesteś nudny jak flaki w oleju..
  Pogadał z niejaki Przybyłem . Podobno pułkownikiem i stało się co miało się stać.
  TVNka ma jeszcze parę osób które też są nudne w TV.
  Tylko patrzeć jak będą , połamane ręce, nogi i inne części ciała personelu TVN.
  Ojciec chrzesny TVNu ze strach w grobie się przewraca. :-).

  0
 3. Avatar Pumex

  Albo event bo Kubuia już nikt nie ogląda a już tym bardziej nie słucha albo jest gorzej niż myślałem…zniżyliśmy się do poziomu napadniętego……………

  0
  • A jak inaczej chcesz się komunikować z jego odbiorcami? Nie sztuka dotrzeć do przekonanych.

   0
  • Tylko ich POziomem mozna ich pokonac…oczywiscie bez emocji a calkiem na luzie – co tez wiaze sie z brakiem nienawisci…bo

   juz widze jak temu urodzonemu w Moskwie wkladam gebe w psie gwno – usmiecham sie przy tym pod nosem – przy okazji pytajac jak smakuje…i czy zje jeszcze

   0
 4. jezeli to prawda to ktoś nie zapomniał JAK WBIŁ POLSKĄ FLAGĘ W GÓWNO gnijek

  0
 5. Uwaga do punktu 6. Nie koniecznie musiało rozerwać jamę ustną. W latach 90-tych miałem watpliwą przyjemność przebywać na oddziale chirurgii szczękowej. W tym czasie pacjentem był tam pan, który dla pozostałych pacjentów był ciekawostką. Leżał na korytarzu zawsze w towarzystwie dwóch umundurowanych policjantów. O jego bogatym doświadczeniu życiowym świadczyły dystynkcje majora wytatuowane na ramionach. Otóż w wyniku “towarzyskich” nieporozumień jego przyjaciel włożył mu w usta lufę pistoletu TT i strzelił. Kula wyszła z tyłu głowy i kandydat na nieboszczyka stracił przytomność. Jedanak przeżył. Fakt, miał uszkodzony nerw twarzowy i gdy widywałem go później na ulicy było wyraźnie widać, że z jednej strony twarz jest wiotka “wiszaca”.

  0
 6. No dobrze, dobrze, ale oblewnie kogokolwiek czymkolwiek nie ma sensu, bo wtedy obewającego nikt już nie chce słuchać, choćby nawet taki oblewający miał coś do powiedzenia. Podobnie ze słynnym tortem – choć rzucający spełnił skryte marzenia wielu, to wyrządził więcej szkody niiż pożytku.

  0
 7. Avatar Igor

  Kwasu na tego pajaca. Jedyną godną olania go cieczą jest MOCZ!!!

  0
 8. Avatar żal mi Cie autorze

  Typowy z Ciebie wyznawca katastrofy smoleńskiej. Wszystko co jest inne, kontrowersyjne trzeba równać z mułem. Ciągle piszesz PO-prawnie itp. Żaden z ciebie dziennikarz tylko typowa ciemna masa zamknięta w swoim własnym zaściankowym świecie spisku i intrygi. Zapewne jeszcze wierzący i kochający katolik, który się cieszy z cudzej krzywdy. Gratulacje. Niedoboru mózgu niestety nie można leczyć. Pozdrawiam

  0
  • Humpty Dumpty Humpty Dumpty

   Co do jednego zgadzam się w 100% – “niedoboru mózgu niestety nie można leczyć”. …:)))

   0
 9. Avatar darek

  kuzniar, lis -boze strach się bać ,zadnej wyrozumiałosci dla cięzkiej pracy TYCH “dziennikarzy”
  zawsze mozecie się z nimi nie zgodzic ,przedyskutowac pewne sprawy ale zeby od razu uryną kubusia ,takiego fajnego chłopaka

  0
 10. Avatar policjant łapówkarz

  kolejna prowokacja judeo-komuchów. Na miejscu Wojewódzkiego przyd tym “atakiem” ubezpieczyłbym swoją gębę na jakąś “bańkę”, czy dwie, jak żydzi ubezpieczyli WTC przed zamachem. I byłbym do przodu dość małym kosztem. No ale cóż, teraz to żaden ubezpieczyciel mu gęby nie ubezpieczy.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816