POLSKA
Like

Ku zagładzie, czyli na tylnym siedzeniu z szalonym szoferem

20/04/2016
863 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Niedawna rozmowa z “owieczką ojca dyrektora” wprowadziła mnie w osłupienie.   Poufnie poinformowała mnie, że w III RP aktywnie działa 40 tysięcy agentów straszliwego imperium rządzonego przez krwawego dyktatora, prawdziwą reinkarnację Hitlera.  „Owieczka” była tak przerażona, że nie odważyła się nawet nazwać tego „imperium”.  Dopiero publiczna deklaracja[i] „polskiego ministra spraw zagranicznych” o tym, że Rosja jest bardziej niebezpieczna od islamskich terrorystów, rozwiała wszelkie moje wątpliwości.   Ciągłe korzystanie z usług mediów ojca dyrektora, w których niekończący się nigdy emocjonalny rytuał religijny, pomieszany z niepodlegającymi jakiejkolwiek polemice pouczeniami „autorytetów” i żywcem przeszczepioną z mediów głównego ścieku  „informacja polityczną”, musi z czasem doprowadzić każdego do stanu, określanego z  angielska „brain dead”.  Niemniej jednak, do tej pory myślałem, że limitują ten stan jakieś granice […]

0


Niedawna rozmowa z “owieczką ojca dyrektora” wprowadziła mnie w osłupienie.   Poufnie poinformowała mnie, że w III RP aktywnie działa 40 tysięcy agentów straszliwego imperium rządzonego przez krwawego dyktatora, prawdziwą reinkarnację Hitlera.  „Owieczka” była tak przerażona, że nie odważyła się nawet nazwać tego „imperium”.  Dopiero publiczna deklaracja[i] „polskiego ministra spraw zagranicznych” o tym, że Rosja jest bardziej niebezpieczna od islamskich terrorystów, rozwiała wszelkie moje wątpliwości.

 

Ciągłe korzystanie z usług mediów ojca dyrektora, w których niekończący się nigdy emocjonalny rytuał religijny, pomieszany z niepodlegającymi jakiejkolwiek polemice pouczeniami „autorytetów” i żywcem przeszczepioną z mediów głównego ścieku  „informacja polityczną”, musi z czasem doprowadzić każdego do stanu, określanego z  angielska „brain dead”.  Niemniej jednak, do tej pory myślałem, że limitują ten stan jakieś granice absurdu.

 

Okazuje się, że ten obłęd nie zna granic i to nie tylko psychologicznych, ale również geograficznych.  Ironiczny materiał filmowy zatytułowany[ii] „Tajne armie Putina chowają się za twymi plecami”, prezentuje tytuły z prasy światowej obwieszczające „tajną agresję i okupację”  UE przez odrodzoną czerwoną armię.

https://

 

Jak stwierdzają jego autorzy :  „Putin, jako były KGB-sta, tak dobrze zakonspirował swych agentów, że nie można ich odróżnić od miejscowej społeczności.  Być może agentem jest twoja żona, brat, lub nawet ty sam!”.

 

Ten obłęd, połączony z totalnym zidioceniem społeczeństwa, nie ogranicza się tylko do III RP.  Nawet Finlandia, do tej pory stanowiąca model pragmatycznego współżycia rosyjskiego wilka z fińską owcą, uległa przemianie.  Jak opisuje reportaż mieszkańca tego kraju[iii], fałszywa „patriotyczna” opozycja kryjąca się pod wymowną nazwą „Prawdziwi Finowie”, po zdobyciu władzy, zaczęła dążyć do konfrontacji z Rosją, oraz zacieśnienia więzów z NATO.

 

Zaistniała sytuacja nie jest tylko materiałem do satyry, lub socjologicznych badań.  Stanowi ona ogromne zagrożenie, dla wszystkich i każdego z osobna kraju w ramach Unii Europejskiej, a w szerszym kontekście globalnej wojny nuklearnej, dla całej Ludzkości.

 

Ostatni rosyjski car, Mikołaj II, przeszedł do historii, jako człowiek o słabej woli i ograniczonych horyzontach intelektualnych.   W ostatnich latach władzy zwany był przez swych poddanych „szalonym szoferem”. Manipulowany przez  germańską małżonkę, Rasputina i niemiecką agenturę w strukturach władzy, doprowadził do klęski Rosji w I Wojnie Światowej, krwawej rewolucji i upadku własnego Imperium. Ściągnął przez to na znaczną część ludzkości, a w szczególności narody byłego Imperium, gigantyczną tragedię.

 

Obecne „elity”, to również tacy  „szaleni szoferzy”.  Ci niezdolni do przewidywania następstw swej działalności psychopaci i socjopaci, pojmują jedynie korelację pomiędzy destruktywną działalnością, a wymiarem judaszowych srebrników, które za nią otrzymują od wszechwładnej globalnej  oligarchii finansowej.

 

Z tego też powodu, warunkiem sine qua non[iv] przetrwania społeczeństwa, jest jak najszybsze usunięcie tych szumowin z pozycji władzy!

[i] https://www.yahoo.com/news/russia-more-dangerous-says-poland-foreign-minister-194426029.html?nhp=1

[ii] http://russia-insider.com/en/politics/putins-secret-armies-are-hiding-behind-you-video/ri13988

[iii] http://www.paulcraigroberts.org/2016/04/17/another-letter-from-finland/

[iv] http://www.merriam-webster.com/dictionary/sine%20qua%20non

Inne zapisy autora:

0

Avatar
dr nowopolski

Unikajacy stereotypów myslowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i swiata

344 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758