HYDE PARK
Like

Kto tu ku*wa rządzi „Leon”, czy jego dzieci?

22/12/2015
1523 Wyświetlenia
9 Komentarze
12 minut czytania
Kto tu ku*wa rządzi „Leon”, czy jego dzieci?

Jak wszystkim wiadomo Polską rządzi słynna GTW – Grupa Trzymająca Władzę (WSI, TS Rosji,postkomunistyczne twory władzy) Czyli „Bractwo żelaznej szczęki i długiej łapy” I TO JEST FAKT NIEZAPRZECZALNY.

0


 

Cała ta siateczka jest trzymana za mordy groźbą tudzież innych niezbyt przyjemnych zdarzeń od potrąceń przez TiRy do pobić a nawet jak to było w wielu wypadkach wizyt seryjnego samobójcy, wszyscy są totalnie podsłuchiwani. GTW steruje mediami i to w łaśnie ona powołała do życia PO. No ale jak to w życiu bywa, bo ono nie poddaje się żadnym planom, tak i w tym wypadku zdarzają się „wpadki” taką klasyczną wpadką GTW był wybór w 2005roku, bo nieoczekiwanie PIS zamieszał w urnach gdy wpadł na trop GTW.

Blidę skasowano przy aresztowaniu bo dużo wiedziała i mogła by wsypać i prawdopodobnie wsypałaby GTW. Więc podstawiono Gertycha z Lepperem no i po wielu kombinacjach strategicznych czy też operacyjnych koalicję PIS rozbito. Natychmiast po tym zostaje przejęta PKW i odtąd wybory są pod dyktando GTW czyli ordynarnie mówiąc bezczelnie fałszowane. Jak Lechowi Kaczyńskiemu zachciało się reformować i wzmacniać siły zbrojne, budować „Sojusz Międzymorza” i blokować rząd PO, to go po prostu „skasowano” w Smoleńsku i powołano Bronka figuranta bo mają na niego takie haki, jak na świnię w rzeźni i powiesić go mogą na tych hakach w pięć sekund, że nawet nogami nie wierzgnie. No i przez 8 lat był dla nich raj czyli święty spokój i hulaj dusza piekła ni ma. Z inwestycji i prywatyzacji brano 10-20% kasy co przy tak gigantycznym zadłużeniu kraju suma jest „kosmiczna” ostatki z pańskiego stolu dostawały pomniejsze pieski a resztki z tych ostatków szly na społeczny survival, czyli kto przeżyje wolnym /może/ będzie. Wymiana PKW namieszała im w kociołku a KKW patrzyła na ręce, więc podstawili tylko 15% głosów i nie utrzymano Bronka. Ich prywatne sondaże dawały 60% PIS, 6% PO, 1% PSL i 25% Kukiza.

Szok, było bardzo źle więc opracowano i rzutem na taśmę zmieniono ustawę o TS ze szczególnym uwzględnieniem możliwości odwołania Prezydenta i podstawienia 5 lewych sędziów w TK. Pokazywano sondaże że PIS i PO mają podobne wyniki by uwiarygodnić rezultat końcowy wprowadzając do gry mutanta PO „Nowoczesną”. Bo Petru bez swetru to ni mnie ni więcej tylko twór GTW i ich kasa – a nie żaden kredyt wzęty przez Petru.

Palikota wsunięto do SLD by pociągnął ich na dno (Palikot to tak samo twór GTW. Kukizowi wciśnięto na listy kretów by skłócili środowisko. Powołano 200 osób do pisania na forach źle o PIS i Kukizie a dobrze o PO iPetru. Nie dało się podstawić dość kart i PIS dostał władzę. OdjętoKukizowi a dodano PSL by nie zmieniono konstytucji. GTW poszła na ośmieszanie Dudy i PIS, że oszukali wyborców, że wzrosną podatki i
ceny. Ma być akcja że PIS chce wojny domowej i grozi wojną z Rosją,
Niemcami i UE, że PIS to faszyzm, totalitaryzm, zacofany katolicyzm i
wstyd na całą Europę. Lis ma słać krytyki do gazet w Niemczech i USA i
pisać że „zachodnie media krytykują PIS”. GTW wie że PIS jest w
posiadaniu informacji o nich i nie można dopuścić by Ziobro przejął
prokuraturę. Śmierć Kulczyka upozorowano by nie świadczył bo idzie o
giga przekręty z udziałem pierwszych osób w pństwie. No i oczywiście w ramach ukłonu śmierci odstąpiono od TS dla Ziobro i Kaczyńskiego bo była obawa że je ujawnią. Tak samo ułaskawienie Kamińskiego przeszkodziło, bo ten dużo o nich wie. Kopacz miała te swoje „wyjazdowe posiedzenia” z umeblowaniem w którym były zainstalowane urządzenia podsłuchowe i oprócz tego montować podsłuchy w regałach, biurkach i pod tynkiem na sufitach (ponad 100). Komórki i emaile PIS i Kukiza na podsłuchu. Na przykład Prezydent Duda ma zainstalowane podsłuchy wszędzie – była wrzawa jak pojechał w nocy do prezesa bo tam ich nie mają. GTW powołał KOD do zamieszek. Jest przygotowany plan „skasowania” Prezydenta Andrzeja

Dudy i rozwiązania Sejmu, postawienia Andrzeja Dudy, Jarosława Kaczyńskiego, Zbigniewa Ziobry, Antoniego Macierewicza i Mariusza Kamińskiego przed TS i zdelegalizowania PIS. Jest ustawa zakazująca demonstracji. Dlatego PIS powinien wymienić PKW, wprowadzić nowy program i powołać nowy tryb przeprowadzenia wyborów bez nieważności głosów, wymienić skład TS i TK. Musi pilnie przejąć TVP. Tylko tym uratują siebie i Polskę. GTW nie podda się i nie zatrzyma przed zamachami bo ma dostracenia giga kasę. Wyprowadzą ludzi na ulice i zorganizują prowokacje z niszczeniem mienia przez przebranych „kiboli”. … CZY WSI POSUNIE SIĘ DO PRZEMOCY I WINĄ OBARCZY PIS …? nawet nie miejcie wątpliwości, że się posunie.

Już Prezydent Profesor Lech Kaczyński powiedział: „Wy sobie nawet nie wyobrażacie do czego ONI są zdolni…” Czy jest na to sposób? Jest i to prosty Przeprowadzić głęboką i twardą Dekomunizację i Lustrację sędziów, prokuratorów, dziennikarzy , Kadry oficerskiej i podoficerskiej armii i policji, firm ochroniarskich /to jest ich podziemna armia/ i urzędów skarbowych. Bez litości i konsekwentnie usunąć z wszystkich urzędów i spółek Skarbu Państwa, wszystkich wrogo nastawionych do nowego rządu i prezydenta. Podejrzanym o nadużycia, niegospodarność, kłamstwa i szkalowanie Polski wytoczyć procesy i dotkliwie karać po usunięciu reżimowych prokuratorów i sędziów. Krótko mówiąc ostre „polowanie na czarownice” nie bójmy się tego słowa, oczywiście bez palenia na stosie i tortur za to powinno wystarczyć napiętnowanie publiczne z zakazem pelnienia funkcji w jakichkolwiek władzach, urzędach i mających związek z wychowaniem młodego pokolenia, Lustarcja gospodarcza, czyli skąd pochodził kapitał na założenie tych wszystkich firm przez byłych pracowników WSI i innych podejrzanego autoramentu od początku tzw. transformacji. Bo kto ten syf utrzymuje? przeciez oni pieniedzy nie produkują, więc na pewno polski podatnik – teraz wystarczy poobcinać dotacje i po zawodach. Co się tyczy tych wszystkich sondażowni wprowadzić „kosmicznie” wysokie kary za nierzetelny sondaż, kłamliwy przekaz medialny, co właśnie pomogło Węgrom w poskromieniu propagandy medialnej, działajacej wbrew interesom Węgier. Podobne kary za nierzetelne badania mogą podziałać odstraszajaco w Polsce. Eksperci, podobnie jak było w Anglii, byliby w stanie zbadać i ocenić wiarygodność ankiet. Gazety, radio i tv, tak samo drakońskie kary za szkalowanie Polski i uprawianie antypolskiej propagandy karać nie więzieniem ale pieniądzem i to tak aby sama myśl o prowadzeniu takiej działalności jaką prowadzą prywatne tv, prasa i radio powodowała drżenie piór, kamer i mikrofonów i nie karać tych sprzedajnych dziennikurew tylko ich macierzyste stacje i firmy, które ich zatrudniają. No i teraz pytanie zasadnicze: To co! Pracujemy na rzecz Polski czy znowu oddajemy walkowerem???Jeżeli tak to Wszyscy patrioci do Warszawy!

Dlatego, że tak ważne jest pokazanie im, co na ich temat sądzi polskie społeczeństwo. Wszak z idiotami nie należy dyskutować, bo sprowadzają do swego poziomu i pokonają doświadczeniem.My mamy czyste serca dla ojczyzny ONI są to wyrachowane i podkupione przez finansowych cwaniaczków i hochsztaplerów sukinsyny, więc oni muszą naszą moc zobaczyć! Ba cały świat i spedalona EU musi to zobaczyć! Polacy znowu muszą się policzyć i tym razem z uwagi na wagę sprawy czyli naszego “to be or not to be”. Pokazać sobie i światu, ilu nas naprawdę jest. Dlatego tak ważne jest, by do Warszawy przyjeżdżali nie tylko liczący na zapłatę zwolennicy Ryszarda Petru, ale i prawdziwi Polscy patrioci, wszyscy razem którzy przychodzili na Marsze Niepodległości czy poparcia dla Radia Maryja i TV Trwam. To już ostatni wysiłek. Jeszcze ten jeden, jedyny, który pokaże, że Polacy popierają rząd, Sejm i zmiany, które są wprowadzane. Pora jeszcze raz się zjednoczyć. Wszyscy. Oddziały Polski Niepodległej, Rodzina Radia Maryja i tv Trwam, Kluby Gazety Polskiej, Solidarni 2010, oba Ruchy Kontroli Wyborów, narodowcy, grupy rekonstrukcyjne, wszystkie patriotyczne stowarzyszenia – NA WARSZAWĘ!!! Dziś nikt nie będzie kopał nas po głowach, rzucał w nas petardami, traktował gazem, jak miało to miejsce za rządów PO -PSL. Jeden dzień, jedna wielka gigapatriotyczna manifestacja. Pora, by do Warszawy przyjechało nie 100 tys. ludzi jak na Marsz Niepodległości, ale 500 tys a nawet 1 000 000 ludzi, ONI muszą zobaczyć , że to nie żarty i zniknąć jak przy jasności cienie znikają i już więcej się nie pojawiać. Bez zawłaszczonych oporników, za to z biało-czerwonymi flagami i hasłem „NIE ODDAMY POLSKI LEWACKIEJ HOŁOCIE!”.
Wciąż jeszcze jest nasz czas, CZAS PATRIOTÓW! WIĘC NIE ZAWALMY TEGO, POKAŻMY SUKINSYNOM NASZĄ SIŁĘ!!

Inne zapisy autora:

0

lancelot
lancelot

"My musimy komunizm wyniszczyć, wyplenić, wystrzelać! Żadnych względów, żadnego kompromisu! Nie możemy im dawać forów, nie możemy stwarzać takich warunków walki, które z góry przesądzają na naszą niekorzyœść. Musimy zastosować ten sam żelazno-konsekwentny system. A tym bardziej posiadamy ku temu prawo, ponieważ jesteśœmy nie stroną zaczepną, a obronną!". /Józef Mackiewicz dla mieniących się antykomunistami/

915 publikacje
228 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816