BIZNES
Like

Kto pisze scenariusze dla mafii?

25/06/2014
882 Wyświetlenia
7 Komentarze
2 minut czytania
Kto pisze scenariusze dla mafii?

Jeśli potwierdzą się rewelacje dotyczące osoby biznesmena, na zlecenie którego odbywały się nagrania, to na dobry początek proszę zajrzeć pod link :

http://www.kto-kogo.pl/Marek_Falenta
 

Gdy ukazała się pełna wersja nagrania Belka-Sienkiewicz, od razu wiedziałem kto i jak dokonał nagrań. Teraz wiemy, kto potencjalnie zlecił wykonywanie owych nagrań.

0


 

Jak znam życie, wataha Tuska nie pozwoli na ujawnienie jakiejkolwiek tajemnicy ze śledztwa. Dlaczego? Sprawa jest prosta. Jedynym motywem, jakim kierował się zleceniodawca, czyli biznesmen, były wyłącznie sprawy biznesowe. Nie znamy dat i okoliczności, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa, może nawet graniczącą z pewnością, można przypuszczać, że biznesmen, wiedząc o praktykach watahy Tuska z autopsji, postanowił zabezpieczyć się na okoliczność dokonania ważnych inwestycji. Wszyscy wiedzą jak to mieć do czynienia z szumowinami.

 

Mając na uwadze protesty górnicze, Donald Tusk postanowił rozwiązać problem górników przy pomocy biznesmena. Niestety, biznesmen odmówił współpracy. Wiedząc jednak o potencjalnych problemach zabezpieczył się wcześniej, bo któż by inny jak nie człowiek ze środowiska Platformy Obywatelskiej wiedziałby, gdzie bluźnierczy goście włóczą się po knajpach?

 

Po wkroczeniu sił miłościwie panującej watahy Tuska do składów węgla, biznesmen postanowił opublikować materiały. Kwota jaką zapłacił dla trzech-czterech kelnerów mogła być niewielka, w granicy 50-80 kawałków na ryj w suchym, co dla owego biznesmena znaczyło pryszcz, zaś dla kelnerów powiedzmy był to samochodzik gratis za wielokrotne włączenie urządzenia z ustawieniem mikrofonu w kierunku koryta, wyłączenie po zakończeniu żarcia i przekazanie tajemniczego urządzenia nagrywającego, którego koszt nie przekraczał jednej stówki, zleceniodawcy.

 

Motywem jakim kierował się biznesmen było wyłącznie zabezpieczenie się przed watahą żądną krwi.

 

W związku z powyższą hipotezą, która nigdy nie będzie mogła być potwierdzona w mafijnym państwie, należy odsunąć rząd Donalda Tuska natychmiast. Ten człowiek musi się czuć obecnie jak zaszczuty zwierz. Będzie w związku z tym niszczyć wszystko na swojej drodze, co w sposób ewidentny pokazałoby jego perfidną działalność.

 

Zatem odpowiedź na tytułowe pytanie notki nie powinna być trudna do odgadnięcia.

Inne zapisy autora:

0

Polaczok
Polaczok

Tu jest Polska

105 publikacje
95 komentarze
 

  1. tak tak falenta to zacny czlowiek tyle ze jego pieniadze zacne nie sa.Zarobił na dlugach szpitali bezpardonowo sciagajac dlugi powodujac blokowanie oddziałow i operacji.Gornoslaskie centrum dziecka nie moglo uruchomic operacji dla dziecii groziło mu zmkniecie bo pan misiowi grubemu nie zechciało sie poczekac z komornikem cztery miesiace.Inny szpital po zdolowaniu przez grubego misia musial wziasc od niego pozyczke i padł gdy okazalo sie ze to dwa razy tyle do oddania.Gruby mis przejał wegiel i sprzedawal rosyjski wegiel w klasie duzo nizszej od polskiego zalewajac nim kraj .Wreszcie dopadli grubego misia… i jego stare numery w tym kryminalne..To Sienkiewicz opowiada o braku panstwa w stosunku do grubych misiow.Jak widac wzieli sie za grube misie rowniez.i pojawia sie panstwo.Ale to nie przeszkadza zeby boze murzynki polskie w tym gornicy udali sie do warszawy i pokrzyczeli..za obrona falenty.Na pewno im podziekuje a potem zamknie im pare kopaln.

    0
  2. tak wiec polaczok to ty piszesz scenariusz dla mafii.

    0
  3. i skad te dziecko??Tusk go urodził??

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816